Şimdi Ara

Bitti--VODAFONE FREEZONE --- 500dk+5000sms+2gb internet --25 TL- (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
11
Favori
33.862
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: o3

Bunun faturali alternatifi nedir acaba?

Avantajını sormuşunuz. Başka bir operatöre geçince otomatik olarak çok güzel bir fatura geliyor.

Hiçbir şekilde de bunu açıklayamıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearless_X

quote:

Orijinalden alıntı: o3

Bunun faturali alternatifi nedir acaba?

Avantajını sormuşunuz. Başka bir operatöre geçince otomatik olarak çok güzel bir fatura geliyor.

Hiçbir şekilde de bunu açıklayamıyorlar.

alıntıyı yanlış mı yaptınız?
  • Hattımı vodafona taşıttım şuan hattım hala avea'da ve açık bilgi smsi de gelmedi normal midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahuna Bodom

Hattımı vodafona taşıttım şuan hattım hala avea'da ve açık bilgi smsi de gelmedi normal midir?

5 gün geçti mi başvurudan sonra? Başvuru yaptıktan 2-3 gün sonra hattınızın hangi gün ve saatte taşınmış olacağına dair mesaj gelmesi gerekir.,yoksa taşınmanız henüz onaylanmamıştır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben vodafone faturalıydım. Bu kampayaya da geçemiyordum, bugün aveaya geçtim. Vodafone dan memnundum, 3 ay sonra bu kampanya yada buna benzer kampanya olursa tekrar vodafone hatta geçeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: capricorn79

quote:

Orijinalden alıntı: Ahuna Bodom

Hattımı vodafona taşıttım şuan hattım hala avea'da ve açık bilgi smsi de gelmedi normal midir?

5 gün geçti mi başvurudan sonra? Başvuru yaptıktan 2-3 gün sonra hattınızın hangi gün ve saatte taşınmış olacağına dair mesaj gelmesi gerekir.,yoksa taşınmanız henüz onaylanmamıştır.

Bugün 2. gün oluyor ben taşıttıktan hemen sonra mesaj beklemiştim 2-3 günse sorun yok.

• Arkadaşlar bugün (dün) Vodafone yetkili merkeze gittim. Pek bilgili gibi gelmedi adamlar, hattını taşıyana geçerli oluyor dediler. Ben freezone'luyum bana olmaz mı dedim. Aynı tarifenin 1 GB lığı bende var dedim, eleman sizinki otomatik 2 GB a yükselcek bir dahaki aya dedi. Salladı mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

Arkadaşlar bugün (dün) Vodafone yetkili merkeze gittim. Pek bilgili gibi gelmedi adamlar, hattını taşıyana geçerli oluyor dediler. Ben freezone'luyum bana olmaz mı dedim. Aynı tarifenin 1 GB lığı bende var dedim, eleman sizinki otomatik 2 GB a yükselcek bir dahaki aya dedi. Salladı mı acaba ?

Sallamışlar besbelli.. Otomatik geçmiş olsaydın şuan kullanıyor olurdun, 31 Mart'tan sonra bu kampanyaya katılamayacaksın. Çağrı merkezini arayıp öğren iyice.

http://www.vodafonefreezone.com/Article.aspx?PageID=413&PageName=Duble-Internet

• bugün yeni hat aldım. 36 TL yeni hat parası ve 27 TL (25 TL paket ücreti + 2 TL telsiz ücretiymiş) yükleme yaptıktan sonra; 500 dk her yöne 5000 sms her yöne + 2 gb internet + 1000 mms (şebeke içi) hattıma yüklendi.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bugün (dün) Vodafone yetkili merkeze gittim. Pek bilgili gibi gelmedi adamlar, hattını taşıyana geçerli oluyor dediler. Ben freezone'luyum bana olmaz mı dedim. Aynı tarifenin 1 GB lığı bende var dedim, eleman sizinki otomatik 2 GB a yükselcek bir dahaki aya dedi. Salladı mı acaba ?

Sallamışlar besbelli.. Otomatik geçmiş olsaydın şuan kullanıyor olurdun, 31 Mart'tan sonra bu kampanyaya katılamayacaksın. Çağrı merkezini arayıp öğren iyice.

Verdiğin linkte Esaslar sekmesinde yazıyor herşey.

Hepsi Birarada Özgürlük Paketine üye olan aboneler otomatik olarak kampanyadan yararlanmaya başlayacaktır (aboneler kayıt olmaya gerek olmadan +1GB ve +1.000 MMS alacaklardır)

• 3 hatta mevcut hangisi iyi kampanya yaparsa o hatta kontör yüklerim
    üçüde aktif halde açık olduğu için sıkıntı yok
    takip...
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.D.K

quote:

quote:

Verdiğin linkte Esaslar sekmesinde yazıyor herşey.

Hepsi Birarada Özgürlük Paketine üye olan aboneler otomatik olarak kampanyadan yararlanmaya başlayacaktır (aboneler kayıt olmaya gerek olmadan +1GB ve +1.000 MMS alacaklardır)

Aynı şeyi söylüyoruz, arkadaşın geçişi olmuş olsaydı görevli o an zaten aktif görürdü..görevlinin dediğine kalırsa 31 Mart'tan sonrayı bekleyecek ve o zaman da kampanya biteceği için faydalanabilecekse bile hakkını kaybedecek. Müşteri Hizmetlerini arayıp sorunu neymiş anlayıp kampanya bitmeden çözme şansı olur.

• Avea woops kullaniyordum. 4 gun once vodafone a tasittim. Tasima bugun 17de gerçekleşecek. Umarim pisman olmam

• Vodafone dayken buna geçemiyoruz sanırım?

• 31 mart son ama sitede hala gözüküyor?

• Reklamlar da bunun aynısınin faturalısini 25 tl diyor 12ay kalma sözü verene bi bilgisi olan var mı acaba ptt cell deyim geçmeyi düşünüyorum da

• Avea faturali hat uzerinden bu tarifeye 12 ay tahahhutlu faturali olarak gecebilirim. Ancak kafama takilan bir nokta var Vodafone belli bir sure sonra ucrete zam yapiyor mu ? yani paketi asmaz isek 25 tl uzeri zam veya ek fiyat odeme gibi bir olay yapar mi acaba?
  • Arkadaslar kullandığımız tc kimlik numarası illaki soyadı uyumlu mu olması lazım misal benim hattım dayımın üstüne kendi tc kimlik numaramı yazsam 25 altı olarak olmaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lsengul -- 21 Nisan 2014; 11:53:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

geri mi dönsek

Kara listeye girdin artık geri dönsen de çoğu kampanyadan yararlanamazsın.

• FATURALI HAT İÇİN KAMPANYA SÜRESİ 31 MAYIS'A KADAR UZATILDI..

http://www.vodafone.com.tr/20milyon/index.html?&icmp=20milyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimsum -- 4 Mayıs 2014; 8:56:49 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.