Şimdi Ara

[Bitti]Vodafone 500-600dk Bin Sms 3gb 19lira[faturasız] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
936
Cevap
74
Favori
49.065
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçtik bakalım :) fırsat2gb paketim bitince tl yükleyeceğim, heray tarife değiştirir olduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail.DL

@TEKINALP

şimdi hocam ben anlamadım benim eski paket bittikce dolan 2gb di 19 tl ye 750 dk 1000 sms 2 gb netti şimdi bu mega3gb ye geçtim 600 dk 1000 sms ve 3 gb diğer paketin üstüne ekledin diğer paketim ayın 19.07.2016da biticek para yüklersem odamı aktiv olcak ikiside aktiv şekildemi kullanıcam dediginiz göre otomatik iptal olmayacak mı ?

Bende tam bu dediğiniz şey yüzünden buradayım şu an. Birkaç ay önce bizzat acı bir şekilde tecrübe ederek öğrendim. Eski tarife otomatik olarak iptal olmuyor. Eğer eski tarifeyi iptal etmezseniz süresi geldiğinde eğer hattınızda yeterli bakiye varsa bakiye kesilecek ve eski tarifeyi yine yenileyecek. Eğer hattınızda bakiye yoksa siz yeni tarife için bakiye yüklediğinizde ilk önce eski tarifeyi yenileyecek. Para çöp olacak yeni tarifenin bir anlamı kalmayacak. Birkaç ay önce bizzat yaşadım bu durumu. Yani şu an 2 tarifeyi aktif şekilde kullanıyorsunuz. Eskisini bir şekilde iptal etmeniz lazım.

• darkmastek D kullanıcısına yanıt
    Sistemde hata varmış. Sıkıntı yok bakiyede.
  • Eski tarifeyi nasıl iptal edebilirim bilgisi olan var mı. Online self servisten ve *7000# den hata veriyor.
  • quote:

quote:

şimdi hocam ben anlamadım benim eski paket bittikce dolan 2gb di 19 tl ye 750 dk 1000 sms 2 gb netti şimdi bu mega3gb ye geçtim 600 dk 1000 sms ve 3 gb diğer paketin üstüne ekledin diğer paketim ayın 19.07.2016da biticek para yüklersem odamı aktiv olcak ikiside aktiv şekildemi kullanıcam dediginiz göre otomatik iptal olmayacak mı ?

Bende tam bu dediğiniz şey yüzünden buradayım şu an. Birkaç ay önce bizzat acı bir şekilde tecrübe ederek öğrendim. Eski tarife otomatik olarak iptal olmuyor. Eğer eski tarifeyi iptal etmezseniz süresi geldiğinde eğer hattınızda yeterli bakiye varsa bakiye kesilecek ve eski tarifeyi yine yenileyecek. Eğer hattınızda bakiye yoksa siz yeni tarife için bakiye yüklediğinizde ilk önce eski tarifeyi yenileyecek. Para çöp olacak yeni tarifenin bir anlamı kalmayacak. Birkaç ay önce bizzat yaşadım bu durumu. Yani şu an 2 tarifeyi aktif şekilde kullanıyorsunuz. Eskisini bir şekilde iptal etmeniz lazım.

@TEKINALP
    @haymanali2006

online self servisde şöyle gözüküyor şuan

Eğer düşündüğümüz şekilde olucaksa ben dahil birçok kişi mağdur olucak bu durum hakkında bilgisi olan varmı , Konu açan arkadaş bu durumu ilk mesaja ekleyebilir mi ?

[Bitti]Vodafone 500-600dk Bin Sms 3gb 19lira[faturasız]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arteona -- 3 Temmuz 2016; 17:08:27 >

• Bu yeni tarife 1 aylık geçici tarife değil yanlış anlaşılma olmasın. Ama eskisi oto. olarak iptal olmuyor. İptal etmediğiniz sürece aktif olarak 2 tarifeniz olur. Yeni tarifenin süresi bitip, yine aktif etmek için para yüklediğinizde oto. olarak eski tarifeyi yenileyecek. Tekrar yeterli bakiye yüklerseniz yeni tarifeyide yenileyecek. Birkaç lira kâr edelim diye bu yeni tarifeye geçiş yaptık ama eskisini iptal etmediğimiz sürece her ay bakiye yükledikçe ya eski tarifeyi o eski tarifenin fiyatından kullanmaya devam edicez ya da tekrar yükleyeceksiniz yeni tarifede aktif olacak Eskisini iptal etmediğiniz sürece yeni tarife ve birkaç liralık kâr her şekilde masal oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 3 Temmuz 2016; 17:14:14 >
  • Arkadaslar bir soru diger hattimi telekoma gecirmistim. Pisman oldum. Tekrar vodofone gecirsem bu kampanyalardan yararlanabiliyoz mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fagala

Arkadaslar bir soru diger hattimi telekoma gecirmistim. Pisman oldum. Tekrar vodofone gecirsem bu kampanyalardan yararlanabiliyoz mu?

Telekom cayma bedeli faturası çıkartabikir.

• TEKINALP T kullanıcısına yanıt
    eski paketin süresi bitince normalde sms geliyor paketiniz yenilenemedi diye. zaten kolaybakiye yazıp 7000e gönderince yenilenmeyi bekleyen ürünler kısmında yazacaktır öyle birşey olursa. en basitinden en yakın hangi arkadaşın paketi bitiyorsa bizi bilglendireiblir bu konuda.
  • TEKINALP T kullanıcısına yanıt
    Sizin daha önce başınıza ne geldi bilmem ama defalarca bu şekilde paket değişikliği yaptım eski paket kullanım süresi dolunca otomatik biter ikisinin aynı anda yenilenmesi mümkün değildir sizin başınızdan geçen olay sistemsel bir sorun olabilir. Şuan mevcut paketi olanlar hatlarında TL yoksa mesaj atsın eski paket bitince TL yüklesin yeni paketten devam etsin.

Not : Hattınızda TL varsa yeni pakette faliyete geçer ama eskisi süresi bitince otomatik kapanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akid -- 3 Temmuz 2016; 17:39:10 >
  • Bende vodafoneluyum şimdi ben ne yazcam mesaj yerıne

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • vodofone forum cevapladı arkadaşlar

Merhaba ,

Önceki tarifende yer alan 30 günlük kullanım hakları hattına yüklendiği için, 30 günün sonuna dek bu haklardan yararlanabilirsin. Ayrıca tarife değişikliğinden sonra yeni tarifen üzerinden ücretlendirilirsin. 2 tarifen birden olamaz.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

@TEKINALP
  • Arkadaşlar bende yapıcamda tarife kodu ne oluyor ne yazıp 7000 e yollıcam şuanki tarifemi iptal etmeme gerek var mı

• Vodafone 4.5G'de en kötü operatör, bunun yerine TT'de 19 liraya 750 dk 1000 sms 3GB net var kullanıyorum gayet memnunum Vodafone'dan geçmiştim zaman kaybetmeyin boşa.
  • Tesekkurler 3 hattimla gecis yaptim.

• Ben yeni vodafone hat alacagim bu kampanyadan yararlanabilir miyim

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Bende geçen ay Vodafone'dan Turkcell'e geçtim evet Turkcell daha hızlı ama Vodafone daha az şarj götürüyordu ve 4.5G daha güzel çekiyordu gelecek ay tekrar dönmeyi düşünüyorum.
  • ftm1633 F kullanıcısına yanıt
    Şimdilik evet yarın öbür gün ne olur bilinmez.
  • Halettim

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.