Şimdi Ara

Bitti. Speedlink medusa 5.1 kulaklik 69tl kargo bedava (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
7
Favori
5.394
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arrtezyen

5.1 ses demek sol arka tarafında açılan kapının sesini duymak sağındaki duvarın arkasındaki kurtun nefes alışını duyabilmek demek
    5.1 ile iyi ses kasılır :)

Oooo alirim o zaman bir dal :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alıp memnun kalmazsak iade edebilir miyiz ? sesi dinleyip.

• acil yorum lütfen... saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: red01

Beyler magazadan bu fiyata alabilirmiyiz yoksa internetten siparise ozelmi ?

Magazadan teslim sevenegi var. Alma isini netten yapip teslimati gidip magazadan yapiyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sipariş geçtim 3d onayıda oldu fakat siparişlerim bölümünde görünmüyor
  • Aksama kadar tukenmezse siparis gecicem.

• quote:

Orijinalden alıntı: bbaday

sipariş geçtim 3d onayıda oldu fakat siparişlerim bölümünde görünmüyor

Bende de aynısı olmuştu. M.h' i aradım. 30-45 dk arasında gözükür dedi. Doğru demiş. Sonra siparişim gözüktü.
  • Ben 80 liraya aldim cok cok begendim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kulaklığın malzeme kalitesi dayanıklılığı falan nasıl?

Bi inceleme buldum ama 10 üzerinden 10 vermişler reklam gibi geldi bana

http://www.trustedreviews.com/Speed-Link-Medusa-5-1-Surround-Headset-review#tr-review-summary
  • ürünün fiyatı DAHİLİ SES KARTI OLAN BİR ÜRÜNE GÖRE çok iyi ama speedlink benim bildiğim tahtakale kalitesinde ürünler üreten kalitesi pekte yüksek olmayan bir firma şimdi baktım da alman firmasıymış ve internet sitesi baya amatör geldihttp://www.speedlink.com
  • Aldık bizde bakalım hayırlısı.
    Siparişler bölümüne hemen düşmüyor.
    Yaklaşık 20 dk içinde gözükmeye başlıyor.
  • Ben ürünü kullanıyorum 1 aydır, nazar değmesin 10 numara alet. İhtiyacı olan bu fiyata kaçırmasın.
  • Hangi kargoyla yolluyorlar acaba ? eve gelmesini istemiyorum kargo şubesinden teslim alacağım ama hangi kargo ile geleceği belirtilmemiş.
    Mağazadan teslim alma seçeneği var ama orasıda bana uzak kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

jak dönüştürücü kullanılabilir mi?
    kullanılırsa 5+1 özelliği kullanılabilir mi?

http://tr.aliexpress.com/item/hotselling-3-5mm-to-usb-cable-adapter-audio-aux-Jack-Male-converter-Charge-Cable/740157617.html

ürün USB üzerinden harici ses kartı ile çalışıyormuş. Jak dönüştürücü ile çalışmaz sanırım

• ücretsiz kargo olmuş az önce baktığımda 2.90 yazıyordu kargo ücreti ilginç ne zamana kadar devam eder bu fiyat acaba yorumlara göre almayı düşünüyorum uzun süreli kullanan birisinin yorumu olsa fena olmayacak ama .
  • kaptım bir tane..

USBli olup da yani ses chipi olup da hem de 5+1 olan kulaklıklar çok pahalı, bu fiyat bilinmeyen marka da olsa çok iyi , EBAYde 70-80 dolara satılıyor gordugum kadarıyla..

Bende Xifi gamer ses kartı var ve masaustu PCden LCDTVde film izlemek için AMfiyeye HDMİ ile çıkıyorum sesi (ati ekran kartıyla, e şimdi de oyun ve pc kullanımı için de USB li bu kulaklıgı aldım,, XFİ gamer satılık yani artık benim için fonksiyonu kalmamıs oldu.
  • bu arada bazı arakdaslar olayı toparlayamamıs,

** JAckli çıkışlar analogdur, ses cozulup oyle kulaklıga gider, bu kulaklılarda kulaklıkta ses kartı yoktur, o yuzden daha ucuzlardır genelde.
    JAcklilerde stereo ses yani 2 kanal ses için icin sterero 1 kablo yani cift data iceren kablo standart 3,5mm uç vardır, - arada plastik ile ayrılır , 2 ayrı iletken var icinde.

5+1 analoglarda 3 adet sterero uc-kablo lazım filan.

** USBlilerde ses digital olarak gider, 1010100 leri duyamayacagınız için kulaklıgın icindeki ses chipi tarafından cozulur. tabi kulaklıga kadar sesin digital gelmesi avatanjına ragmen ufacık ses chipi ne kadar kaliteli bir cozumleme saglar filan durumu var..
    ama 5+1 için çok pratik oldugu bariz.
  • Ben de kaptım bir tane :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kara duman

ürünün fiyatı DAHİLİ SES KARTI OLAN BİR ÜRÜNE GÖRE çok iyi ama speedlink benim bildiğim tahtakale kalitesinde ürünler üreten kalitesi pekte yüksek olmayan bir firma şimdi baktım da alman firmasıymış ve internet sitesi baya amatör geldihttp://www.speedlink.com

Al speelinki vur logilinke. Windows 7 sonrası sürücüsü yok bendekinin ve olan sürücüsü şoför sürülüyor filan diye kuruyor kendini. Site aynen onun da amatörce. Dandik firmalar işte. Yarın öbür gün yeni windows sürümlerine uygun sürücü çıkmazsa uğraş dur. Bendeki logilink öyle yatıyor. Tuşların olduğu kısım da neredeyse aynı.
     Bitti. Speedlink medusa 5.1 kulaklik 69tl kargo bedava

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 14 Ekim 2014; 17:55:32 >

• Bende aldım 1 tane

Haber veren arkadaşa teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.