Şimdi Ara

BİTTİ- Huawei band 3e 59.90 tl. Hepsiburada

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.633
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

https://www.hepsiburada.com/huawei-band-3e-akilli-bileklik-siyah-p-HBV00000NBNMP?magaza=Hepsiburada

HUAWEI BAND 3E

Yenilikçi Ayakkabı Modu

HUAWEI Band 3e, yeni bir Ayakkabı Modu kullanan devrim niteliğinde bir üründür. Spor yaparken bir düğmeye basarak hassas koşu verileri sağlayan bir uygulamaya sahiptir.

Profesyonel Koşu Antrenörü

7 veri izleme ve çalışan form analizi ile daha akıllı bir koşucu ol. Daha iyi ve daha verimli çalışmanıza yardımcı olmak için akıllı verilerle kesin veriler sunar. HUAWEI Band 3e ile daha sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz.

· Zemin temas süresi

· Eversiyon gezisi

· Ritim

· Adım uzunluğu

· Dönme açısı

· İniş etkisi

Foot-Strike Yerleşim İzlemesi

Ayaklarınız yere değdiğinde kritik anın kontrolünü elinize alın. HUAWEI Band 3e ayak vuruş düzeninizi izler ve topuk vuruşunu önlemenize yardımcı olur.

Akıllı Hareket Sensörü

HUAWEI Band 3e, Koşu Ayakkabısı modunda 6-Eksen * Jiroskop tabanlı bir sensör kullanarak koşu bandı koşu verilerini% 97 * doğrulukta sağlayacaktır.

BİTTİ- Huawei band 3e 59.90 tl. Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özer8376 -- 8 Kasım 2020; 18:4:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 10 TL kargo işi kıl ediyor

• Saol hocam annem için aldım, tamamlamak için 4.90 dan kış çayı ve kuşburnu ekledim havalar soğudu malum içilir :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Her eve lazım bi şeyler alıp 75 TL ye tamamlayarak kargo bedava yapabilirsiniz.

• Mi band 2 remastered

• Bu dandik Hepsiburada'nın sitesi aylardır bir bende mi yavaş çalışıyor? Yoksa sizlerde de yavaş mı?

• ysuleymany kullanıcısına yanıt

Bendede durum aynı.

• Müzik değiştirme var mı?

• Mi band 2.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • haylou saati gördüğümde hemen almak istemiştim :) fiyatıyla aynı isteği canlandırsa da biraz araştırınca ee ne işimize yaracak modunda oldum :)

Ancak 60 liraya saat bile bulamazsınız, uygulamayla kullananlar için güzel olabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.