Şimdi Ara

[BİTTİ] Hepsiburada | İlk Alışveriş 150/50 İndirim (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.228
Cevap
23
Favori
91.745
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -lightning-

Havale seçeneğiyle mi aldınız hocam?
    Evet havale ile. Kredi kartıyla da mümkün belki ama bende işe yaramadı. Bonus puanlarımı da kullanmak istediğim için 1 saat kadar uğraştım ama olmadı. Daha sonra TrendMark'ın mesajını gördüm konuda ve 30 dakikadan biraz fazla da havaleyi denediğim de sonunda işe yaradı. Havalemi gerçekleştirdim ve siparişim işleme alındı görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Water -- 12 Haziran 2020; 18:17:48 >
  • 50 bin kotanın hemen dolacağını sanmıyorum.Tabi kod eklemek için tekrar tekrar yenileme yapılanları da sayıyorlarsa ancak dolar.
  • furkana. F kullanıcısına yanıt
    yapı krediyi seçtim bugün için havale yapsam geç havale ücreti keser sanırım pazartesiye bıraksaam iptal etme hakları var mı? ama havale saati dolmuştu sipariş geçince.yasal olarak hakları nedir?
  • ANLOVE kullanıcısına yanıt
    Hocam 7 kez falan gördüm 7sinde de geri attı benden pes 1.30 saat harcadım daha ben 50tl vereyim Hepsiburadaya kampanya yapmasın bi daha
  • karttan 112 cek diye mesaj geliyor 3d girdigimde ödeme alınamadi diye hata veriyor indirimsiz haline cekıyor bi siparis vermeedik
  • karasac K kullanıcısına yanıt
    Benim ödeme onaylanmış hocam. Normalde 1 gün ödeme süresi var yazıyor ama hafta sonu girince ne olur bilemiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarım saat kadar kredi kartı ödeme yöntemiyle uğraştım olmadı,sonrasında tarayıcı değiştirip yandex kullandım(öncesinde mozilla ve chrome denedim yine olmadı)havele yöntemiyle yandexe girdikten 3 dakika gibi bir sürede işlemimi hallettim.
  • Yapıkredide işlemler 7/24 gerçekleşiyor ve ücretsiz havale için kullanabilirsiniz
  • Papara kartım ile ödeme geçtim aldım ürünümü ek olarak papara da %5 indirim veriyor(max 30tl) teşekkürler.
  • Havale denedim bankaya yönelecek tutarı ve sepet tutarını eşitleyip; ödemeyi aldı. Onaylanan ödeme sonrası "sepet tutarı değişikliği" dedi. Ödeme var sipariş yok şimdi de. Uğraşılmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekstra güvenlik diye bir zımbırtı çıkıyor. ne demek
  • Kredi kartı ile olmuyor, havale ile uğraşa uğraşa aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: voyagerman

Kredi kartı ile olmuyor, havale ile uğraşa uğraşa aldım.
    Siparişlerimde görünüyor mu? Ben de denedim de siparişlerimde görünmüyor.
  • Mi box s alacaktım. Çeki kabul ettirme boğuşmacası yaşarken, ürünün fiyatını yükselttiler.
  • ilk siparişi kredi kartıyla aldım kargolandı. sonra başka işi adına kartla alamadım hem 3d hem de ödeme özetinde tüm bilgiler indirimli olsa da sepete döndü 3d sonrası. havaleyle sipariş oluşturdum parayı göndereceğim ama yine sepet bilgisi değişti diye uydurup fazla para istemesinler
  • telefondan yapmak zor bilgisayardan havale ile sipariş geçiliyor 2 dakikada hallettim telefonda baya uğraşmıştım.

[BİTTİ] Hepsiburada | İlk Alışveriş 150/50 İndirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ala kullanıcısına yanıt
    Aynen..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Indirim dusuyor odeme sayfasina gelince tekrar indirimsiz oluyor.
  • Sepetinizdeki ürünlerin tutarı değişmiştir, lütfen kontrol edip tekrar deneyin.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.