Şimdi Ara

( BİTTİ ) HEPSİBURADA 125 TL / 25 TL + 4 AL 3 ÖDE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
4.967
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 125 TL / 25 TL, 100 TL / 20 TL , 200 TL / 40 TL indirimleriyle 4 al 3 öde kullanılabiliyor. Bu sabah acayip degerlendirdim bu fırsatı. Şansıma ürünler de denk geldi. Eşimin ve benim hesaptan 125 / 25 indirim + 4 al 3 öde yaptık. Önce 25 TL indirimi düşmesi iyi oldu. Yoksa 4 al 3 öde riske girerdi.

İhtiyacı olan incelesin. Her üründe altta kampanyaları tıklayıp görün 4 al 3 öde kampanyasına dahil mi diye. Bir de ödeme yapmadan önce son kez kontrol edin. Bende bir üründe 4 al 3 öde sepetteyken iptal olmuş. Satıcı bizle ilgili değil,HB yapıyor o kampanyayı dedi.

( BİTTİ ) HEPSİBURADA 125 TL / 25 TL + 4 AL 3 ÖDE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 3 Ekim 2021; 20:24:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben pek alınacak bişey bulamadım arkadaşla-eşle alınabilir bi kaç şey ama fiyatlar tuzlu.1ay önceki 3al2 öde cok iyiydi.

• Hocam önce 3AL2ÖDE kampanyasında hepsijet'e verip sonra kendi kendilerine geri alıp iptal ettikleri siparişleri teslim etsinler!

işlerine gelmiyorsa göndermiyorlar boşuna maceraya girmeyin derim.

• Aldığım ürünleri aynen Amazondan alsaydım 204 TL tutuyordu. Hepsiburada'da 197 tuttu. 125 / 25 ve 4 al 3 öde ile 135 TL oldu. Ürünler benim için denk geldi,bir baktım hepsi 4 al 3 ödeye dahil,ufak değişiklikler yaptım,küçük meblağlı ürünleri çıkardım. 60 TL gibi bir avantajım oldu çünkü Amazon şuan indirim yapmadı boş geçirdi bu haftayı. Normalde indirim yaptığı zaman aldığım ürünleri HepsiBuradadan %30 daha ucuza satıyor. Bekledim Amazonu ama indirim başlatmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.