Şimdi Ara

BİTTİ...ebebek te internetten 150 tl kupon al,magazada 250 tl olarak kullan (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
5
Favori
16.828
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen sefer tek seferde kullandırdılar ayrı kullanan arkadaşlar detaylı bilgi verirse iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mağazada direk hepsi kullanılacak diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

Mağazada direk hepsi kullanılacak diyor
    once 100 olan, ardından da 150 olan kodu istiyor magaza.
    ikisini birlikte kullandırıyor ve alışveriş tutarının min 250 tl olmasını istiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skymoonraider -- 13 Kasım 2018; 8:50:6 >
  • Bebek bezinde geçmese de güzel kampanyaymış fakat kaçırdım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hafta sonu 2 mağazaya gittik alacak birşey bulamadık. En sonunda çocuğa oyuncak alıp biraz da kıyafet aldık.
  • Mağazada 5 al 4 öde yada şu kadar alışverişe 5 tl gibi bütün kampanyalardan fgaydalanamıyorsunuz. Pahalı kıyafetler alıp geldik. Bilseydim belkide almazdık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Istanbul anadolu yakasindaki en buyuk cesidin en bol oldugu magaza hangisi acaba her ihtimale karsi oraya gidelim
  • Haber verene teşekkürler faydalandık ıslak mendil bitmişti. Baby me 24 ve 12 lik kutulardan ve birkaç almam gereken sarf ürünlerinden aldım. Kasanın oradan 100 TL üstüne 45den 20 ye düşen kaşıklardan aldım indirim düştü bu arada.

• İnternet sitesinden kaldırılmış bitti sanırım, yetişemedik. 100 liralık bu hafta dolacak kısmı (gift card) olanı satmak isteyen pm atabilir, mont alacaktık kaçırdık kampanyayı.

Edit:imlâ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagles2 -- 13 Kasım 2018; 14:7:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkizler için park yatak alacaktık. Takip ettiğim bir modeli 500 den 450 ye düştü (ÖTV indirimi) Çekle de 150 ye 250 . Yatağın tanesi 350 liraya geldi. Totalde 300 Lira kar, bence gayet iyi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: comolokko41

İkizler için park yatak alacaktık. Takip ettiğim bir modeli 500 den 450 ye düştü (ÖTV indirimi) Çekle de 150 ye 250 . Yatağın tanesi 350 liraya geldi. Totalde 300 Lira kar, bence gayet iyi :)
    150 lira kar oluyor. 300 lira değil.

• halilcrs kullanıcısına yanıt
    adam 2 tane almış. dolayısıyla 300 kar normal

• quote:

Orijinalden alıntı: Tears0fDevil

adam 2 tane almış. dolayısıyla 300 kar normal
    İkiz olduğunu farketmemişim. Allah bağışlasın.

• Elimde 1 adet çek kaldı, ücreti mukabil vereceğim.

• Galiba sitede cek satışları bitti ben kaçırdım acaba yakin zamanda baslar mi tekrar ? 2 aylik suremiz kaldi eksiklerimizi tamamlamamiz icin 2 adet almamiz gerekiyor elinde olan varsa yardimci olursa sevinirim

• Aynı fiyattan verebilirim 1 adet

• bir önceki kampanyada parçalı kullanabiliyoduk. bu kampanyada sistemlerini ona göre ayarlamışlar. kasiyer istese bile parça parça kullanamıyor.

mağazaya gidip en az 250 liralık ürün almalısınız. 249 tl bile olsa çekler kullanılamıyor.
  • MAĞAZADAN 231,79 TL ürün aldım, kalan 18,21 TL yi ebebek.com da denedim ve 18,21 TL indirim olarak düşüyor. önemli olan 100 tL yi mağazada kullanmak.
  • koc000 kullanıcısına yanıt
    e bebek.com'da denedim derken kupon kodunu girdiniz öyle mi 18 küsür düştü? hem sepetiniz 250 tutmuyorken e bebek mağazada nasıl işlem yaptınız?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.