Şimdi Ara

BİTTİ...ebebek te internetten 150 tl kupon al,magazada 250 tl olarak kullan (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
5
Favori
16.822
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bebek bezi alacağınıza çocuğunuza tuvalet etiğimi verin yok 1 yaşında yok 8 aylık falan ayaklarını geçin 6 aylık bebeğe tuvalet etiğimi verip bebek bezinden kurtulan biriyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuusuuf

Aynen öyle dediler bana. 2 kodu da kullanıcaksınız 250 e tamanlıyacaksınız dediler.
    24 kasima kadar suresi var kalanını 24 kasima kadar kullanıcam, siz karisamazsiniz diyeceksiniz. Kampanya şartları açık istediğim kadarını kullanırım. Tamamını tek seferde kullanacaksınız diye bir ibare yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emseas

Bebek bezi alacağınıza çocuğunuza tuvalet etiğimi verin yok 1 yaşında yok 8 aylık falan ayaklarını geçin 6 aylık bebeğe tuvalet etiğimi verip bebek bezinden kurtulan biriyim
    Konuşamayan bebeğe nasıl verdiniz eğitimi? Ne diyordu tuvaleti gelince. Çocuğa her türlü eğitim verilir ama eğtimin de bir ayı/yaşı vardır. Eğitimi vermeninde eğitimi vardır.
  • 6 aylık bebeğe tuvalet eğitimi verdim diyenlere itibar etmeyin.

Çocuğun oral dönemi nedir, anal dönemi nedir bunları bilmeden, makatındaki kaslar ne zaman gelişir bilmeden, tuvalet eğitiminin erken veya geç verilmesi durumunda oluşabilecek sorunları bilmeden kafanıza göre büyütmeyin bebeği.

• 6 aylık bebeğe tuvalet eğitimi mi

Yav kendinizi gülünç duruma düşürmeyin. 6 aylık çocuk daha yeni yeni oturmaya başlıyor, ne tuvaleti?

• arkadaşlar o kadar sordum kimse bilmiyormu dünden beri gelen yok sizin nasıl geldi.
  • quote:

Bebek bezi alacağınıza çocuğunuza tuvalet etiğimi verin yok 1 yaşında yok 8 aylık falan ayaklarını geçin 6 aylık bebeğe tuvalet etiğimi verip bebek bezinden kurtulan biriyim
    Ibretlik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son durum nedir arkadaşlar öncelikle 100 tl mağazada kullanıp 150 tl netten oluyor mu? Veya 101 yapıp kalanı hediye çeki veriyorlar mı bilen birisi yazarsa güncel durumu sevinirim teşekkürler. Şuan yeni satın aldım kod bekliyorum

Eşit: kodlar geldi 26.11.2018 skt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jk21 -- 11 Kasım 2018; 8:34:43 >
  • Mağaza fiyatlarıyla internet fiyatı aynı niye bu kadar zorluyorsunuz onu anlamadım. Bebek bezi içinse gittigidiyordan alsanız daha uyguna gelir zaten.

• Bu nasil belirsiz bir kampanya boyle.

Herkes bebek bezinde nasil gecer derdine düşmüş. 150₺ ödüyoruz neden bize 150+100 seklinde iki kupon veriliyor?

Bu kuponlari parca parca kullanabiliyoruz ancak hangi kuponu once kullanmamiz gerekiyor? Bir arkadaş yanlis sirayla kullaninirsa diger kuponun yanacagindan bahsetmiş.

Konuyu tam olarak anlayan bir arkadas aciklama yaparsa memnun olurum. Kampanya sartlarindan hiçbir şey anlaşılmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Goudelock

Mağaza fiyatlarıyla internet fiyatı aynı niye bu kadar zorluyorsunuz onu anlamadım. Bebek bezi içinse gittigidiyordan alsanız daha uyguna gelir zaten.
    Hocam ufaklık büyüyor, bir. Gidişte aynı anda 250tl lik alacağım giyim yok., beden değişecek zaten,, o yüzden mağazaya gitmek den evden sonra kullanmak istiyorum bir kısmını.

• 6 ay uzun bir süre arkadaşlar. Anne karnında 9 ayda bu eğitimi verebilirsiniz. Benim çocuk direk eğitimli geldi. Hiç bez işine girmedik.

• quote:

Bu ülkenin en büyük sorunu kendini bilmiş sanan ama aslında bir şey bilmeyen insanlarımız. Yazık size.

• quote:

Orijinalden alıntı: mbeg44

Konuşamayan bebeğe nasıl verdiniz eğitimi? Ne diyordu tuvaleti gelince. Çocuğa her türlü eğitim verilir ama eğtimin de bir ayı/yaşı vardır. Eğitimi vermeninde eğitimi vardır.

Alıntıları Göster
    benim burda kimseye yalan söyleyecek halim yok sadece başımdan geçen bir olayı sizinle paylaştım ve inanın sizde yapabilirsiniz
    annem ve eşim sağolsun hocam ilgi ve alakadan dolayı
    çocugu beli saatlerde kucağında tutup onunla konuşarak (çocuk ne anlar demeyin konuşmaz evet ama siz onunla konuşun) ,,,sını yapmasını sağladık
    bunu bir iki gün içinde yaptık demiyorum zamanla sonuç verdi ve bazen sabaha kadar ,,,sını yapmadığı günleri biliyorum ve sabah tutukları zaman yaptığını biliyorum
    belki insandan insana çocuktan çocuga farklılık gösterebilir ama hala 3-4-5 yaşına gelmiş bir çocuk altına yapıyorsa sorun biz aile bireylerindedir...
    ve sonuç olarak çocuk bezlerine mahkumuz...

• doları bahane ederek ürünlere fahiş zamlar yaptınız hala yapmaya devam ediyorsunuz neredeyse 15 günde bir mama almaya gidiyorum ve aptamil mamayi her seferinde zamlı olarak aliyorum. Su an sizin 160tl fiyat koydugunuz 1200gr. Aptamil 2 mama piyasada 130 lira civarına satılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: nurullahkrks

Bu ülkenin en büyük sorunu kendini bilmiş sanan ama aslında bir şey bilmeyen insanlarımız. Yazık size.

Alıntıları Göster
    bunu neresi bilmişlik söylermisiniz
    benim başımdan geçen bi olayı anlatım size
    burda size yalan söyliyecek halim yok yalan söylersem bile elime ne geçecek
    siz bebek bezine devam edin...
  • quote:

bunu neresi bilmişlik söylermisiniz
    benim başımdan geçen bi olayı anlatım size
    burda size yalan söyliyecek halim yok yalan söylersem bile elime ne geçecek
    siz bebek bezine devam edin...

Alıntıları Göster
    Umarım ilerde sorun yaşamazsınız. Uzun uzun yazmayacağım makaleler var okuyun derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: nurullahkrks

Umarım ilerde sorun yaşamazsınız. Uzun uzun yazmayacağım makaleler var okuyun derim.

Alıntıları Göster
    inşallah yaşamayız hocam kimse yaşamasın
  • FastegL F kullanıcısına yanıt
    Yapabilirsiniz hocam, az once arkadaşım ve esi magazada alacaklarını aldılar ayri ayri kod alip odemeyi yaptılar. Mesaj bi 5 dk sonra geliyor bilginiz olsun

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.