Şimdi Ara

BİTTİ Dockers 223540 Su Geçirmez Outdoor 129 TL YANIYORRRR (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
11
Favori
32.289
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Terletmez, bunlar da adi muşamba değil, yine gözenekli. Ben decathlone un forclaz 100 modelini kullanıyorum, 14 saat ayağımda, terletmiyor, o da böyle ucuz model.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thema kullanıcısına yanıt
    evet görünüş yonunden sorun yok

• Ben beğenmedim. Islak zeminde kayıyor, bir spor ayakkabı rahatlığı yok, daha önce bu tip ayakkabı kullanmadım, hep sıcak iklimdeydim, belki alışamamışımdır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkurler siyah aldim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lacivert ile siyah arasında kaldım en sonunda laciverte karar verdim..haber veren arkadaşa tşk...
  • Arkadaşlar kışın ayağım çok üşüyor. Bir bot kadar sıcak tutuyor mu acaba?
  • Siyah aldım teşekkürler

• Harleyde 42 giyiyorum bunda kac almalı

• melih06 M kullanıcısına yanıt
    ıslak zeminde kayıyorsa almaya gerek yok teşekkürler
  • Özel Üyelik kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bu modeli almayi dusundum ama yorumlara baktim netten cok terletiyo kalitesiz falan demisler nasil sizce?

• marka güven vermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özel Üyelik

herkes turuncu aldim diye diye duruyor baktim olmayacak 43 giyiyordum 42 sini aldim ne olur ne olmaz diye simdi avm ye gidiyorum denemeye :D

Sonuç nedir? Bilgi alabilir miyiz? Cm/numara durumu nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: haymanali2006

quote:

Orijinalden alıntı: Özel Üyelik

herkes turuncu aldim diye diye duruyor baktim olmayacak 43 giyiyordum 42 sini aldim ne olur ne olmaz diye simdi avm ye gidiyorum denemeye :D

Sonuç nedir? Bilgi alabilir miyiz? Cm/numara durumu nasıl?

Kundura Tiplemesinde 42 numara giyen birisiyim.
    dockers ta 42 numara tam oldu.

Columbia da 41 giyiyorum.
  • naseb N kullanıcısına yanıt
    simdi soylediyim denedigim kadariyla 1. alt tabani sert 2. su gecirmiyor yani su geçirmemesi icin kumasi farkli ve sık olmasi lazim zaten hava alabilse su gecirir o yüzden mantiken terletir zaten bu normal zamanda giyilmez yagmur camur kışta falan giyilir normal zamanda bunun tabanina asla katlanilmaz o kadar alternatif ayakkabı varken soyle diyim sadece görüntü ve markadan kazaniyor rahatlik vs beklemeyin.

• Fiyat güzel, modeller fena durmuyor ama marka gerçekten güven vermiyor. Bir de yukarıda bir arkadaş ıslak zeminde kayıyor demiş o sebepten içime sinmedi. Tip olarak koyu kahverengi en güzeli duruyor.
  • haymanali2006 kullanıcısına yanıt
    eger alacaksaniz "normalde ney giyiyorsaniz onu alin" neden boyle diyorum çünkü ; ayakkaninin on tarafı yukari dogru cok sert kırılıyor yukari çıkıyor parmağı acayip rahatsiz ediyor ayaginiz mecbur düz yere gelmeli bu seferde biraz buyuk olmus olacak ama yoksa diğer turlude asla giyemezsiniz

• [simage][/

BİTTİ Dockers 223540 Su Geçirmez Outdoor  129 TL YANIYORRRRsimage]

Deneyecektim ama yetişemedim kapanmış

• Dockers'ların kalıbı dar mı geniş mi bilen var mı?

46 giyiyorum. Bunun 45 i olur mu acep?

https://urun.n11.com/erkek-bot/scooter-x1641ca-crazy-asfalt-ayakkabi-P214904145

Aslında yukarıdaki scooter gibi bir şey düşünüyorum ama bu da iyiyse bu da düşünülebilirmiş...

• Ayağım 27cm, 42 numara kışlık çorap ile nasıl olur acaba? Hadi numara tamam diyelim. Ya sert taban? Tabanı için askerde kullandığım tabanlıklardan da almak gerekecek. 20-40tl arası onlar da. Vazgeçeyim en iyisi

• haymanali2006 kullanıcısına yanıt
    42 numara kalin coraptan ziyade normal bile asla olmaz. benimki 27cm sayilir iste ilk 41 denedim ayaga oluyorda önü bi garip geliyor olmadi 42 denedim yine bi tuhaflik var ön ucu falan degmiyor ama yukarı dogru kalkmasi parmagi rahatsiz ediyor 43 giydim o zaman yukari kivrilan yere denk gelmedi ancak oyle normal oldu ama tabi bu seferde ön tarafta pay artiyor degisik bir ayakkabi zaten zemini sert olduğu için pek dusunmeye gerek yok

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.