Şimdi Ara

BİTTİ Dockers 223540 Su Geçirmez Outdoor 129 TL YANIYORRRR (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
11
Favori
32.290
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: darksideofthemoon

Benim siparişim geldi, rahatlık konusu göreceli bence gayet rahat,kalıp sanki birazcık büyük gibi ama ben normal giydiğim numarayı aldım. Sanki bir numara küçük çok da rahat olmayacak gibi hissettim.

resım atabılırmısınız tşkler
  • 129-139TL arasında satılan bir ürün gerçek docker's değil diye hırpalanmış. Zaten fiyatıyla böyle bir iddiası yok. Ancak bu ürünün sahte olduğu düşüncesi de bence yanlış. Docker's ın amblemini kullanabildiğine göre belli pazarlar için üretim lisansı var. Bizim ülkemizde üretilip ithal olanlara göre ucuz satılması sahtekarlık ise ayakkabılar niye 700TL'ye satılıyor diye ağlamayalım. Lumberjack'de satınalınmadan önce 300-400TL'den aşağı ayakkabısı yoktu. Şimdi fiyatları ucuzladı diye kalitesiz marka anlamına gelmez. O markayı satınalırken o markanın tescilli patentlerini ve üretim tekniğini de alıyorlardır diye düşünüyorum.

Saygılarımla.
  • n11 11kasım kampanyasından bende Scooter M5223TSG bot aldım. Çekler ile 100 liraya geldi daha henüz gelmedi. Kullanan veya alan var mıdır ?

BİTTİ Dockers 223540 Su Geçirmez Outdoor  129 TL YANIYORRRR
  • 45 numara lacivert veya siyah alan olup memnun kalmadıysa aynı fiyata sizden alabılırım elden bilginize..
  • Alay Komutanı kullanıcısına yanıt
    Bende iki adet bot olandan aldım yarın gelecek umarım memnun kalırız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alay Komutanı kullanıcısına yanıt
    güzelmis ayakkabı modeli su an en ucuz kaça
  • Ayakkabı için çakma demek mümkün. Ayakkabı çakma Merrell (Merrell Moab) Renkleri hariç görüntü olarak bire bir aynı.
    İki hafta önce Dockers 223541 boğazlı olan modelini arkadaş tavsiyesi ile satın aldım.
    Ayaklarınız taraklı (enine geniş) ise Decathlonda satılan Quechua ayakkabılar ayağınızı sıkıyor, Dockers ise sıkmıyor.
    Taban sertliği Quechua ile aynı, ikisi de sert. Outdoor ayakkabılar genel olarak sert, aşınmaya yırtılmaya karşı dayanıklı olmalılar.
    Ayağınıza temas eden yüzey Dockers'te daha yumuşak. Sabahtan akşama kadar ayağımda ve ayaklarımı hiç yormadı.
    Ayakkabı boğazlı bir basketbol ayakkabısı kadar kaba. Fotoğraflar aldatıcı, göründüğü kadar kaba bir ayakkabı değil.
    Cat, Harley marka botlar kullanıyorum ve kesinlikle daha kaba ve çok daha ağırlar. Dockers bir spor ayakkabı kadar hafif ve rahat.
    Klasik bir bot alırken kaç numara alıyorsanız aynı numarayı sipariş edebilirsiniz. Kalıbı klasik ayakkabılar ile aynı.
    Konyada yaşıyorum, ayakları terleyen biri değilim, hava sıcaklığı 18 derece iken kapalı ortamda hafif terleme yaptı.
    Şu an dahi ayağımda ve üşüme, terletme, rahatsız etme, yorma hissetmiyorum. Soğuk kış günlerinde terletme yapmayacağını tahmin ediyorum.
    Mermer, seramik, granit gibi zeminler ıslakken kayıyor (merak edip, kaygan olup olmadığını test etme amaçlı hareketler yapınca).
    Islak zeminde yürüyüşe engel olacak veya zorlaştıracak hiçbir problem yaşatmadı.
    Outdoor bir ayakkabının parlak ıslak zeminde kayması normal karşılanabilir. Islak kaldırım, asfalt ve toprakta kaymıyor.
    İki haftalık izlenimlerim bunlar; ayakkabıdan fazlasıyla memnunum. Soğuk kış günlerinde karda kışta da memnun edeceğini düşünüyorum.

• BİTTİ Dockers 223540 Su Geçirmez Outdoor  129 TL YANIYORRRR

Benim ayakkabi da geldi. 42 giyiyorum 42 aldim. Acikcasi taban bir parça sert(ayağa değen kısım) ancak harley davidson botlariyla karsilastirinca neredeyse ayni sertlikte diyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucuk_Ekmek -- 13 Kasım 2017; 15:12:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Sen bilirsin ama dünya kadar şikayet var nubuk ile ilgili net üzerinde(Kendim de hiç memnun değilim nubuklardan)

Tavsiyen üzerine iade oluşturdum.bir sürü bot var aslında evde,ihtiyacımda yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Özel Üyelik

eger alacaksaniz "normalde ney giyiyorsaniz onu alin" neden boyle diyorum çünkü ; ayakkaninin on tarafı yukari dogru cok sert kırılıyor yukari çıkıyor parmağı acayip rahatsiz ediyor ayaginiz mecbur düz yere gelmeli bu seferde biraz buyuk olmus olacak ama yoksa diğer turlude asla giyemezsiniz

benim ayakakkabımda geldi dediginiz gibi ön tarafı baş parmağı aşırı rahatsız ediyor ben geri iade edeceğim

• Korayspor ne çamur firma yav..iade istedim onaylamamış iadeyi kargo yapmış hemen.

• Bir adet siyah/42 satın aldım . Kadikoyde bir magazada denedim 230tl fiyatı vardı . Umarım aynıdır

• Hem bogazli hem de bogazsiz modelinden aldim. Bogazli olan 139tl idi ve bir bot icin gayet rahat geldi bana. Tabani bot icin normal. Hafiflik iyi. Bogazsiz olanin ise bir tekinde burun kismindaki mebranin on tarafa hatali olarak dikilmedigi icn katlanmis ve hareket ettigi icin burunda yastik var gibi rahatsiz ettiginden iadeye gidecek. Hatasiz olan tekinde ise rahatlik acisindan problem yoktu.

Saygilarimla.

• quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Hem bogazli hem de bogazsiz modelinden aldim. Bogazli olan 139tl idi ve bir bot icin gayet rahat geldi bana. Tabani bot icin normal. Hafiflik iyi. Bogazsiz olanin ise bir tekinde burun kismindaki mebranin on tarafa hatali olarak dikilmedigi icn katlanmis ve hareket ettigi icin burunda yastik var gibi rahatsiz ettiginden iadeye gidecek. Hatasiz olan tekinde ise rahatlik acisindan problem yoktu.

Saygilarimla.

bogazlı olan 179 tl gouzukuyor bıttı galıba kampanya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ju3x

Ayakkkabı uzmanı olarak el atsam mı diyorum :)

Fiyat olarak su geçirmez model bulmak bu fiyatlara zor...

İhtiyacı olan fiyat uygun diye alabilir...

Ama rahatlık beklemek imkansız tabiki.

Bu fiyata JEL taban darbeyi emen taban beklemek lüks oluyor.

Günde 5-10 km yürüyorsanız illaki tabanı darbe emicili ayakkabıları tercih edin.

Gün boyunca giyiyorsanız ve ayaktaysanızda.

Yoksa dayak yemiş gibi olursunuz.

Yrogunluğunuzun üstüne bacak ağrısından uyuyamazsınızda.

Ayakkabı önemlidir yaşam kalitesine kadar etkiler...

Bütçenizi daima zorlayın ayakkabı için...

Bi ara ayakkabı önerileri yazarım :)

haydi bekliyoruz o zaman

• benım urunde geldı cok guzeldi
  • KORAYSPOR REZILLIGI ASLA TAVSIYE ETMIYORUM BU FIRMAYI

https://i.hizliresim.com/lbP9rr.jpg

Resimde de görüldüğü gibi urunu iptal etmedi gonderdi ustune ustuk gecen hafta kapida iade oldugu kargo bilgisinde yazdigi halde hala urun geldikten sonra yazacak kadar aciz bir firma saticisi korayspr internet siteside korayspor olan yerden sakin alis veris yapip boyle Aciz Rezil bir firmayla ugrasmayin.

• donjuan444 D kullanıcısına yanıt
    N11 de 143 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: hercul3367

N11 de 143 tl

link varmıdır acaba?
  • donjuan444 D kullanıcısına yanıt
    Telden zor, korayspor û bulup markayı seçersen bulabilirsin veya akşam pc den atabilirim.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.