Şimdi Ara

BİTTİ >> Corsair CSSD-N240GBGTXB-BK 240 GB SSD 374 TL ENPARA İadesi ile 300 TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
306
Cevap
3
Favori
13.803
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu şekilde bir ekran görüntüsünü delil olarak kullanamaz mıyız? Yarın THH'ne başvuracağım.
     BİTTİ >> Corsair CSSD-N240GBGTXB-BK 240 GB SSD 374 TL ENPARA İadesi ile 300 TL
  • merak edip girdim konuya fakat ürünü teslim alan yok maalesef.;aynı durumu teknosa ile yaşamıştım, şikayet var a konu açtım ardından arandım ve stoğa girmesini beklemek istiyorum dedim ve ürünü gönderdiler.
    tavsiyem pes etmeyin.
  • EĞR ÖDEMEYİ TAKSİT YAPTIYSANIZ
    önemeyide teksitle yapıyorlar. yani kredi kartı limiti finiş oluyor.
  • sol elimle sağ elimi zor tutmuştum sipariş vermemek için
  • bu gold yine goldlugunu yaptı desenize bu goldu görünce aklıma çok eski bir kobov filmi geldi konusu avanak altınıydı ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: usta0037

bu gold yine goldlugunu yaptı desenize bu goldu görünce aklıma çok eski bir kobov filmi geldi konusu avanak altınıydı ;)

İyi kötü ve çirkin gibi. Bu Gold durmadan çirkinlik yapıyor ve hala akıllanmadi.

Alan arkadaslar haklarını sonuna kadar aramalı bence. Umarım sonu iyi olur ve mağduriyetler yaşanmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hendivli

sol elimle sağ elimi zor tutmuştum sipariş vermemek için

• Arkadaşlar yarın sabah Thh'ye başvuru yapacağım. Gold ürünlerin onayını verdi bir kere. Madem hata vardı bu kadar işlem neden yapıldı. 1-2 kişinin değil herkesin siparişi onaylandı. Ürünün peşini bırakmayı düşünmüyorum. 20-30 TL vermedik sonuçta. Cebimizden 375 TL çıktı. Buna ilaveten sipariş onaylandı. Bundan sonrasını da yapmak zorundalar. Yarın arayacağım. Yine bir sonuç çıkmazsa THH'ye başvuru yolu açıktır. Saygılar.
  • arkadaşlar ben gold bilgisayarın gönderdiği mesajı cevap verdim
    cevap olarak.
    Konu : satışta olan ürünün, satın alındıktan sora gönderilmemesi
    masej şöyle
    Tüketici haklarımı saklı tutarak, satın aldığım ürün temin edilmesini yada muadili ( Corsair Force LS CSSD-F240GBLS 2.5inc SATA3 560MB/s 535MB/s) ürünün fiat farkı olmadan tarafıma gönderilmesini taleb ederim.

arkadaşlar sizde bu ve benzeri mesaj atabilirsiz.gelen cevaba göre değerlendirme yaparız.
  • maksi09 kullanıcısına yanıt
    Bence muadil olarak önerdikleri ürünü kabul etmeyin Neutron GTX ile kıyaslanamaz bir ürün.
  • enparam olsaydı alacaktım arkadaşlara özel mesaj bile atmıştım alamadık üzüldük ama görüyorümki satın alanlar mağdur konuma düşmüş umarım sorun düzelir
  • maksi09 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende msj yazdim , ama kesinlikle muadil ürün istemedigimi , satin almis oldugum ürünün birebir aynini talep ettigimi bildirdim.
  • Bende kabul etmeyeceğim muadil ürünü. Zaten fiyattan belli.

Muadil ürünün MALİYET fiyatı: 190 $ + Kdv
    Bizim ürünün MALİYET fiyatı: 235 $ + Kdv

Yani arada 100 TL fark var. Üstelik bizim 31 $ daha fark ödememizi istiyorlar. Sırf zarar etmemek için maliyet fiyatından muadil ürün teklif ediyorlar. fakat ben dediğim gibi yarın konuşacağım. Mantıklı bir noktada buluşamazsak THH yolu beni bekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quidditch06

Bende kabul etmeyeceğim muadil ürünü. Zaten fiyattan belli.

Muadil ürünün MALİYET fiyatı: 190 $ + Kdv
    Bizim ürünün MALİYET fiyatı: 235 $ + Kdv

Yani arada 100 TL fark var. Üstelik bizim 31 $ daha fark ödememizi istiyorlar. Sırf zarar etmemek için maliyet fiyatından muadil ürün teklif ediyorlar. fakat ben dediğim gibi yarın konuşacağım. Mantıklı bir noktada buluşamazsak THH yolu beni bekler.

bu bilgi için teşekkür edrim.
    arkadaşlar bu gibi bilgileri paylaşalım.
    ben bilmediğim için muadilin yazma hızı daha fazla olduğu için kabul etmiştim.
    neyse yarın ne olacak bakalım.

• Ben bida onlarla iletisime gecmiyecegim . 1-2 gun islerim yogun , sonrasinda persembe gunu tuketici hakem heyetine basvurucam. Ne kadar surer bilmiyorum. Hayirlisi.
  • 2nci sayfada bir mesaj yazmıştım... bedava verseler almam diye :) Aynı firma aynı ürünü 3 ay içinde 2 kez yanlış yazdı ve 1 kez aldım parayı kurtarana kadar canım çıktı hakkımı helal edermiyim bilmiyorum. Çok uğraştım zamanında o yüzden sildirdim üyeliğimi uzak duruyorum.
  • quote:

Beni ilgilendiren bir husus göremedim bu mesajda?

Ben ürünü bu fiyata satın aldım, Türkiye içi tedarik edemiyorsanız şayet, ithal edip göndermeniz gerekiyor.

Liste fiyatı zaten 235 $ + kdv idi, kampanya yapmıştınız böylece 158,8 $ + Kdv den satın aldım. Fiyatta yanlış görüntüleme söz konusu değildi yani.

Bunu attım cevap olarak. Umrumda değil Neutron GTX isterük
  • Sayın ilgililer,
    Tarafıma kişisel mail atmayıp mesajını kendi sitesinizde barındırıyorsunuz. Eğer E-mail atmış olsaydınız, gönderdiğiniz E-mailin tüketici hakları mahkemesinde delil olarak kullanacağını biliyorsunuz. Ürün stokta yok diye yalan beyanda bulunarak aslında ürünün teknik değerler açısından da muadili olmayan bir başka ürünü üstüne 31usd+kdv fark isteyrek satmaya çalışmanız hem hukuksuz hemde etik dışıdır. Böyle bir hakkınız bulunmadığınıda biliyorsunuz. fark istemeleri hakları bulunmadığını biliyorlar.
    Ürün stoklarda göründü ve satın aldım. gerek e-posta gerekse sms olarak onay mesajıda tarafıma gönderildi. Tüketici hakları gereği eğer gerçekten stokta kalmadıysa, muadilini fiat farkı olmadan göndermeniz beklenir.

Tüketici haklarımı saklı tutarak, satın aldığım ürün temin edilmesini yada muadili olduğunu iddia ettiğiniz Corsair Force LS CSSD-F240GBLS 2.5inc SATA3 560MB/s 535MB/s) ürünün fiat farkı olmadan tarafıma gönderilmesini taleb ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir ara harbiden bu gold adam olmuş gönderecek dedim.Boşuna korkup almadım diye üzüldüm.

Sene başında pcdepo 5 tl ye laptop satmıştı.Bilmiyorum heyete başvuran oldumu ama benim sonradan gönlüm el vermemişti.Hem hata olduğu barizdi hemde farkeder etmez siparişi pital etmişlerdi.

Ama burada hem fiyat makul bir düzeyde hem de paraları alıp günlerce tedarik süreci diye bekletiyorlar.

Mesela o paralar kaç gün onların hesabında kalacak ve o paraları nerelerde kara çevirecekler?

Hakem heyetine başvurursanız biraz uzun sürsede ürünü göndermek zorunda kalırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhanbostanci

Sayın ilgililer,
    Tarafıma kişisel mail atmayıp mesajını kendi sitesinizde barındırıyorsunuz. Eğer E-mail atmış olsaydınız, gönderdiğiniz E-mailin tüketici hakları mahkemesinde delil olarak kullanacağını biliyorsunuz. Ürün stokta yok diye yalan beyanda bulunarak aslında ürünün teknik değerler açısından da muadili olmayan bir başka ürünü üstüne 31usd+kdv fark isteyrek satmaya çalışmanız hem hukuksuz hemde etik dışıdır. Böyle bir hakkınız bulunmadığınıda biliyorsunuz. fark istemeleri hakları bulunmadığını biliyorlar.
    Ürün stoklarda göründü ve satın aldım. gerek e-posta gerekse sms olarak onay mesajıda tarafıma gönderildi. Tüketici hakları gereği eğer gerçekten stokta kalmadıysa, muadilini fiat farkı olmadan göndermeniz beklenir.

Tüketici haklarımı saklı tutarak, satın aldığım ürün temin edilmesini yada muadili olduğunu iddia ettiğiniz Corsair Force LS CSSD-F240GBLS 2.5inc SATA3 560MB/s 535MB/s) ürünün fiat farkı olmadan tarafıma gönderilmesini taleb ederim.

mesaj biraz daha toparlanmış teşekkürler.
    yokmu eklemek istiyen. son halini alsın.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.