Şimdi Ara

BİTTİ >> Corsair CSSD-N240GBGTXB-BK 240 GB SSD 374 TL ENPARA İadesi ile 300 TL (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
306
Cevap
3
Favori
13.803
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bendede ürünleriniz temin ediliyor yaziyor
  • Sonunda bende de "Ürünleriniz Temin Ediliyor." diyor.
  • 17.10.2013
    374,86 TL
    Ürünleriniz Temin Ediliyor.

Sorunsuz yollayacaklar gibi...
  • Sizin adınıza sevindim. Güle güle kullanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde hızlı gönderi yazıyordu.Demekki bir yanlışlık vardı ama yinee ürün temin ediyorlar.İyi bir gelişme.

Şimdiden alanlara hayırlı olsun.
  • elimde 240lık intel olmasa kesin alırdım ,alanlara hayırlı olsun .

Gold artık akıllandı gibi , Toshiba HDD ler piyasaya göre %35 daha ucuzdu alan herkesinkini göndermişlerdi .

Sanırım o kötü imajlarını silmeye çalışıyorlar
  • Bende de ürün temin ediliyor yazıyor. Ne kadar zamanda tedarik edecekler acaba?
    Bekleyip göreceğiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünü temin edemiyorlar, mesaj atıp özür dilemişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seiko1 -- 21 Ekim 2013; 11:43:41 >
  • Bazıları istisnai reklam amaçlı bir gazete küpürünü dayanak yapmıştı ama tanıdığım gold beni yine şaşırtmadı.. Yinede bir olta attınız ve balık gelmedi, umarım paranızı fazla işletmeden verir.
  • Değerli Müşterimiz,

Sistemde yapılan güncelleme sırasında Corsair CSSD-N240GBGTXB-BK SSD Disk - 240 GB Neutron GTX 2,5 SATA3 550/470MB adlı bu ürün fiyatı sitemizde yanlış görüntülenmiştir. Ürünü 158,8 $ + Kdv den sipariş verdiniz ancak, maliyet fiyatı 235 $ + kdv dir. Ürünün temininde de sorun yaşandığı için farkı ödeseniz dahi gönderimi mümkün değildir. Dilerseniz aradaki farkı ödeyerek Corsair Force LS CSSD-F240GBLS 2.5inc SATA3 560MB/s 535MB/s alabilirsiniz ya da siparişinizi iptal ederek para iadesi yapabiliriz. Bu ürünün maliyet fiyatı 190 $ + kdv dir. 31 $ daha ödeyerek muadil ürünün gönderimini yapabiliriz. Bu hatadan dolayı özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

En güzel yeri şurası:

"Ürünün temininde de sorun yaşandığı için farkı ödeseniz dahi gönderimi mümkün değildir."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icolie -- 21 Ekim 2013; 12:24:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: icolie

Değerli Müşterimiz,

Sistemde yapılan güncelleme sırasında Corsair CSSD-N240GBGTXB-BK SSD Disk - 240 GB Neutron GTX 2,5 SATA3 550/470MB adlı bu ürün fiyatı sitemizde yanlış görüntülenmiştir. Ürünü 158,8 $ + Kdv den sipariş verdiniz ancak, maliyet fiyatı 235 $ + kdv dir. Ürünün temininde de sorun yaşandığı için farkı ödeseniz dahi gönderimi mümkün değildir. Dilerseniz aradaki farkı ödeyerek Corsair Force LS CSSD-F240GBLS 2.5inc SATA3 560MB/s 535MB/s alabilirsiniz ya da siparişinizi iptal ederek para iadesi yapabiliriz. Bu ürünün maliyet fiyatı 190 $ + kdv dir. 31 $ daha ödeyerek muadil ürünün gönderimini yapabiliriz. Bu hatadan dolayı özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

En güzel yeri şurası:

"Ürünün temininde de sorun yaşandığı için farkı ödeseniz dahi gönderimi mümkün değildir."

Aynen bana da aynı mesaj geldi. Fakat öyle kolay değil. Gönderecekler o ürünü. Yaptıkları hata bizi bağlamaz. Kesinlikle gönderilmez bir fiyatla satmadılar zaten.

• Quidditch06 Q kullanıcısına yanıt
    Bana da geldi mesaj,
    şimdi bizim yasal hakkımız nedir bu konuda. ne yapabiliriz
    31usd+kdv daha odersek Corsair Force LS CSSD-F240GBLS 2.5inc SATA3 560MB/s 535MB/s 448 TL ye gelecek. ortalama fiyatıda 478 ürünün.
    ne yapsak ki.
  • quote:

Değerli Müşterimiz,

Saygılarımızla,
    Gold.com.tr

Evet arkadaşlar ne yapıyoruz şimdi, bilgi verebilecek var mı?

• Biran kaçırdık diye üzülüyorduk.
  • malesef aynı mesajı bende aldım. Fakat firmanın yaptığı hatayı biz neden karşılıyoruz onu anlamış değilim. Müşteri memnuniyeti sağlanması gerekiyor.
  • tüketici hakem heyetine başvurmayı düşünen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GasiOr

tüketici hakem heyetine başvurmayı düşünen var mı?

Düşünüyorum, ama ne tür bir dilekçe hazırlamamız gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victoяiatus

quote:

Orijinalden alıntı: GasiOr

tüketici hakem heyetine başvurmayı düşünen var mı?

Düşünüyorum, ama ne tür bir dilekçe hazırlamamız gerekiyor?

Bende bilmiyorum açıkcası :) Vatan Bilgisayarın SSD olayında hakem heyetine başvuranlar olmuştu ve ürünleri almışlardı. O konuda dilekçe örnekleri falan paylaşılmıştı yanlış hatırlamıyorsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GasiOr -- 21 Ekim 2013; 14:36:22 >
  • Hep beraber bekleriz temin edebikdiğinizde gönderin desek. Ayrıca kampanyalı ürün bayram kampanyası bağır bağır bağırıyorlardı. Ve siparişi onayladılar bundan sonra hata diyemezler hata olsa neden onaylıyorlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • göndermediklerine üzüldüm... belki hakem heyeti yoluyla birşeyler olabilir denemek lazım daha önceden deneyip alanlar varsa nasıl br yol izlemek lazım söylerlerse daha uygun olur
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.