Şimdi Ara

BİTTİ >> Corsair CSSD-N240GBGTXB-BK 240 GB SSD 374 TL ENPARA İadesi ile 300 TL (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
306
Cevap
3
Favori
13.803
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mahapurusha

quote:

Eğer uyuşmazlığınız,
    Satın aldığınız mal/hizmetin etiket fiyatı ile kasa fiyatı arasında fark varsa ve sizin aleyhinize olan uygulanmışsa,
    gerekli idari işlemlerin yapılması için bulunduğunuz ilin Valiliğinde yer alan Ticaret İl Müdürlüğü'ne başvurmanız gerekmektedir.

http://www.tuketici.gov.tr/?wapp=8D0EF0C5-515B-43DD-BC62-709940CA6566

Bilgisayarı arkadaşa toplamıştım ben. Sorun ondan kaynaklı zaman yoktu ve zaten uygun fiyata almamıştım. Bir sürü sipariş verdim sadece anakart geldi. Koca sistemden sadece anakart geldi. Diğer tüm ürünlerin fiyatı yanlışmış.

Yoksa bana olacak. Ekran kartını 23 ay kullanıp 24. ay Alt Tab sorunu var diye iade eden adamım çok şükür.

• Gelen giden mal yok paranızın faizini yiyorlar işte ,terbiyesizlik ahlaksızlık diz boyu madem bu hükümet bu kadar sıkı nedir bu şirketlerin tavrı ,tüm kanunlar bizler içinmi geçerli sadece.
  • Hükümet sıkı mı?
  • bugün verdim thhya. ama umudum yok. Dilekçe verirken daha dinlemeden ''fatura var mı? Fatura yoksa işlem yapamayız '' dedi. Başka birine yönlendirdi.Yönlendirdiği kişi dilekçeyi aldı ama sözleşmelere gerek yok dedi. 3 ay içinde sonuçlanacakmış. Sonucu merak ediyorum, bakalım ne olacak..

İlk gittiğim kişi ''Gold hemen burada niye internetten alıyorsun'' falan dedi. Belii bir yaşın üstündeki memurları emekli etmek lazım. Günümüz koşullarına ayak uyduramıyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GasiOr -- 5 Kasım 2013; 11:15:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GasiOr

bugün verdim thhya. ama umudum yok. Dilekçe verirken daha dinlemeden ''fatura var mı? Fatura yoksa işlem yapamayız '' dedi. Başka birine yönlendirdi.Yönlendirdiği kişi dilekçeyi aldı ama sözleşmelere gerek yok dedi. 3 ay içinde sonuçlanacakmış. Sonucu merak ediyorum, bakalım ne olacak..

İlk gittiğim kişi ''Gold hemen burada niye internetten alıyorsun'' falan dedi. Belii bir yaşın üstündeki memurları emekli etmek lazım. Günümüz koşullarına ayak uyduramıyorlar...
    aynı şey benim de başıma gelmişti. 17,99 TL'ye telefon almıştım Vatan Bilgisayar'dan. THH'ne gittiğimde oradaki görevli bu fiyata telefon mu olur demişti, karar lehime çıkmıştı. şimdi mahkemeye'ye itiraz etmişler, savunmayı yazdım. beklemedeyim.

yukarıda link vermiştim. oradan bir de şikayet ederseniz adamlar idari para cezası da alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahapurusha -- 5 Kasım 2013; 14:39:00 >

• quote:

aynı şey benim de başıma gelmişti. 17,99 TL'ye telefon almıştım Vatan Bilgisayar'dan. THH'ne gittiğimde oradaki görevli bu fiyata telefon mu olur demişti, karar lehime çıkmıştı. şimdi mahkemeye'ye itiraz etmişler, savunmayı yazdım. beklemedeyim.

yukarıda link vermiştim. oradan bir de şikayet ederseniz adamlar idari para cezası da alır.

Telefonu aldınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

quote:

Telefonu aldınız mı?

Alacağım inşallah.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

quote:

Telefonu aldınız mı?

Alacağım inşallah.

Hala almadıysanız suç sizin. Thh kararı bağlayıcıdır ve telefonu göndermek zorundalar. 15 içerisinde gönderilmediyse kararı icraya vermeniz gerekmektedir. Karşı tarafın itirazı bir şey değiştirmez. Yürütmeyi durdurma kararı çıkana kadar icraya verip telefonunuzu alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 5 Kasım 2013; 16:05:51 >

• Allah bildigim gibi yapsın bunları ben iptal edelim 2 haftaya yakın oldu halen para iadesi yapacaklar diyecek birşey bulamıyorum müşteri temsilcisi ise papağan gibi aynı şeyi tekrarlayıp duruyor, bunlara bulaşmayın çalışı dolaşın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne ... bi firma bu ya. diyecek laf bulamıyorum.
  • Yahu arkadaşlar siz gold bilgisayarın böyle bir firma olduğunu bilmiyor muydunuz da bunlara bulaştınız? Hemen hemen hepiniz biliyordunuz bunların ne mal olduklarını. Bir kere bir ürün iade ettim bir türlü teslim almadılar kafayı yedirttiler en son iptal ettim üyeliklerimi asla da alışveriş yapmam gold gruptan. İsterse beleş versinler malı.

Eğer gold a bulaşıyorsan THH ne gitmeyi baştan göze alacaksın. Bu firmadan alışveriş yapıp ben mahkeme vs. ile uğraşamam diyenlere Allah kolaylık versin.

Zarara rızası ile girene merhamet edilmez. Kusura bakmayın.
  • Nihayet para iadesi alabildim.Umarım bekleyen arkadaş kalmamıştır.
  • Benim de iadem bu gün geldi. Uzun soluklu bir mücadele sonucunda bir daha bu firmaya bulaşmamak gerektiğini öğrenerek...
  • Ben de bugün gönderdiğim ihtarnamenin sonucu olarak Intel 240 GB SSD'yi aldım. Kapalı kutu ve koruma bandı açılmamış şekilde elime geçti.
  • bana hala göndermediler . ne yapayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ignite

bana hala göndermediler . ne yapayım

dostum ver hakem heyetine...

ya da Vatan Bilgisayardan 600 TL civarına al hakem heyetine "ben bu adamlardan aldım göndermediler, mecburen başka satıcıdan aldım aradaki farkı istiyorum" şeklinde başvur :)

Ben Tekzen'i bu şekilde dava ediyorum.
  • Göndermedikleri ve sözde temin edemedikleri diski bugün 520TL den satışa çıkarmışlar. Kendi ifadeleri olan " Şok Şok Fiyat!" ile :)
    Ticaret ahlakına sığmayan her türlü çirkefliği yaptılar. Artık hakem heyetinden çıkacak sonucu bekliyorum...
  • Bu kadar adi bir firma daha önce görmedim...
  • sonunda geri aldım parayı lanet olsun golda . 5 lira fazla verip başka mağazadan alacağım ne alacaksam
  • Henüz parayı yatırmamışlar benim.

Geri ödemeyi düşünmüyorlar hiç :)
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.