Şimdi Ara

(Bitti) Boyner 500/150, 350/100 İndirim (350/100, 600/200 var)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
8.598
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 20 Kasım 2019; 6:59:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• boyner'de 1-2 tl'lik ürün yok mu ya. 499 tl ayakkabı. en ucuz 6 tl'ye çorap buldum.
  • Farklı bir kampanya bilen varmı birleştirebileceğimiz veya bonus.

• iş bankası kampanyası da vardı sanırım, birleşir mi bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damienn

boyner'de 1-2 tl'lik ürün yok mu ya. 499 tl ayakkabı. en ucuz 6 tl'ye çorap buldum.
    öyle yaptım ben de yine de olmuyor.

sanırım farklı ürünlerde geçerli değil

sepetim 507 tl oldu, uygulanan indirim yine 100 tl anca

edit= tamam hallettim kış kampanyası altından seçmek gerekiyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 13 Kasım 2019; 21:4:58 >
  • Baktım kampanyaya hocam.Malesef yok bende tanıdığım işbankası kullananda yok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xir1 -- 13 Kasım 2019; 21:7:38 >
  • İş bankası da kod şeklinde sanırım ikisi olmaz,

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Reebok da bir şortun 350, bir tişörtün 200 lira olduğunu görünce direk sayfayı kapattım.

• 11 Kasımda 200 liraya aldığım mont şu an 400 tl. Kart indirimi yoksa şu an pahalı.

• alpermete A kullanıcısına yanıt
    Kodlar artık 11.11 indirimlerini kaçıranlar için.

• 400 liradan aşağı iyi bir ayakkabı yok. Millet çok zengin sanırım.
  • Boyner bundan daha iyilerini yapacaktır. Hoş ayakkabılar yine 400 olur ama en azından combo falan yaparız. Yarı yarıya düşmedikçe alışveriş yapmak mantıksız diye düşünüyorum.
  • surekli boyner'den jack jones alışverişi yapan biri olarak ( hatta genelde indirimli gorduğumde ihtiyacım olmadığı halde surekli alışveriş yapıyordum) son bir kaç aydır gerçekten fiyatlar uçmuş... %33'e denk gelen kampanya yapıyorlardı sureklı ama son 3 4 aydır oyle bir kampanya da yapmadılar.. boyner'i seven biri olarak artık umudu keseceğim buradan... boyner'i de suçlamak yanlış çunku baktığım cogu urun diğer sitelerle aynı ya da daha ucuz boyner'de.. genel bir sorun var ulkede...

artık en son ingiltere holister'e sardım... 5 6 pound harika t shirtler, 12 pound'a pantolonlar vardı outlet kısmında.. arkadaşım getiriyor ya da ben gidince getiriyorum... ingiltere gibi çok pahalı bir ulkede bile giyim buradan ucuzsa artık yapacak bir şey kalmamıştır.. elektronikten bahsetmiyorum bile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 14 Kasım 2019; 9:50:32 >
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    Şimdi sizin yazınızı gördükten sonra yüzeysel olarak internet sitesine bir baktım da çok hoş tasarımları var, yalnız kumaş kalitesi olarak da merak ediyorum nasıl sizce ürünleri? Trden bir markayla karşılaştırırsanız sevinirim. 99$ üzeri free shipping de varmış, normalde 20$ shipping biraz fazla ama sepette biriktirip topluca alınabilir. İndirimli ürünlerinin fiyatı fena değil gerçekten Jack jones a kıyasla uygun hatta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.hüseyin -- 14 Kasım 2019; 10:5:49 >
  • takım elbise aldım, haber veren arkadaşa teşekkürler
  • 2-3 ayda bir banka kampanyası yaptıklarında kodlarla birleştirip sipairş verilir.

pusuya yatın, ayık olun.
  • m.hüseyin kullanıcısına yanıt
    holister'in en guzel yanı butun kumaşları çok yumuşak boyle ustunuze giyesiniz, dokunasanız geliyor.. hepsi%100 pamuk ( en azından aldıklarım oyle). nedense diğer markalarda bu hissi alamıyorum.. jack jones'un kesimleri modelleri hoşuma gittiği için diğerlerine bakmıyordum ama holisterin tasarımları da hosuma gittiği için kumar oynayıp aldım ve j&j ye gore bir numara kucuk aldım hepsi uydu. ( j&j s ise, holister xs şeklinde, kotlar aynı bedende ama jjde fit iken, skinny aldım).

kara cuma'da guzel indirimler olabilir ama tr'ye geldiğinde gumrukte vergiyi geçirebilirler.. eskiden yurt dışından alan çoktu bildiğim kadarıyla abercrombie veya holister ben de almıştım hatta sorunsuz gelmişti abd'den direkt ama şu an gumruk vergileri ile riskli olabilir. o yuzden kendim gidip alıyorum indirim olduğunda oraya gönderip ya da arkadaşıma getirtiyorum. indirim kodları falan da oluyor, yeni uye vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 14 Kasım 2019; 11:19:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

surekli boyner'den jack jones alışverişi yapan biri olarak ( hatta genelde indirimli gorduğumde ihtiyacım olmadığı halde surekli alışveriş yapıyordum) son bir kaç aydır gerçekten fiyatlar uçmuş... %33'e denk gelen kampanya yapıyorlardı sureklı ama son 3 4 aydır oyle bir kampanya da yapmadılar.. boyner'i seven biri olarak artık umudu keseceğim buradan... boyner'i de suçlamak yanlış çunku baktığım cogu urun diğer sitelerle aynı ya da daha ucuz boyner'de.. genel bir sorun var ulkede...

artık en son ingiltere holister'e sardım... 5 6 pound harika t shirtler, 12 pound'a pantolonlar vardı outlet kısmında.. arkadaşım getiriyor ya da ben gidince getiriyorum... ingiltere gibi çok pahalı bir ulkede bile giyim buradan ucuzsa artık yapacak bir şey kalmamıştır.. elektronikten bahsetmiyorum bile...
    dediğiniz gibi yurtiçinde enflasyon etkisi ile tüm fiyatlar 30-100 % zam görmüş durumda
    boynerde ister istemez bu kervana katılmış gidiyor
    boyner in 100,200,300 tl lik indirimleri,hopileri vs
    axess 100tllik indirim + denk gelirse axess giyim kampanyası
    yada
    Worldcard eticaret +giyim vs gibi kampanyaları ile birleştiğinde anlamlı olabiliyor

bende "mavi"özelinde 1 urune baktım ,mavi sitesi ile aynı fiyat ama boynerde 100 tl extra indirim var
    kampanya 17 kasıma kadarmış muhtemeldirki perşembe,cuma yada ayın 16 sı itibariye kart kampanyaları yenilenecektir
    buna göre tekrar değerlendierceğim

• Boynerde 400 lira olan ürün piyasada 200 lira. Bunlar coştu iyice

• Sırf Boyner 9 Taksit için /Axess kart almıştım Dün iptal onayı verdim.Fiyatlar son dönemde felaket arttı. Bir şey alamaz olduk.Elimi neye atsam 400 TL den başlıyor. Bu nedir ya. Ya elimde ki ile idare edecem yada Tekrar kapalı çarşı sistemine dönecem. Polo kazak bile 125 TL yazmışlar. Allah dan korkun be.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.