Şimdi Ara

BİTTİ.........ASUS Zenfone Max Pro ZB602KL, 64GB 1572 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
5
Favori
18.315
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında ilk mesajımda iyi bir fırsat olduğunu yazmıştım chipset, batarya ve 18:9 ekran oranından dolayı fakat gözümden kaçan önemli bir detay olmuş. Telefonda quick charge desteği yokmuş. 5000mAh bir telefonu şarj da 4-5 saat beklemeye zorlamak nasıl bir saçmalık hayret doğrusu Asus.
  • sepette fiyat artmadı, 1:20 gibi satın aldım...
  • vay arkadaş.
    görseydim bende alırdım, iyi fiyatmış...
  • hızlı şarz harici gerçekten çok güzel cihaz, n11 de 1799 tlye satısta biraz yüksek ama genel olarak yınede uygunn fiyatı
  • BİTTİ.........ASUS Zenfone Max Pro ZB602KL, 64GB  1572 TL

Quick şarj 3.0 yokmuş ama onun yerine flash şarj varmış.
  • merhaba,

ASUS ZB602KL kullananlar cihazda NFC özelliği var mı ?
  • Ben Mate 20 Lite ile Zenfone 5 arası git gel yapıp Huawei tercih ettim. Kamera ois oluşu iyiydi ama o cihazda bile SD 636 kullanmışlar. Kaldı ki kamera performansını bilmiyordum. NFC takıntım olmasa dün ben de bunu alacaktım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

Hocam dikkat edin. Açılmış ambalaj, faturasız kargo, İMEİ sıkıntısı şikayetleri var Amazon’da.
    ürünü bende aldım

kargoya verildi.

verilir verilmez e - arşiv fatura sipariş takibimde oluşturuldu faturayı çıktı aldım bile.

gelince açılmış kargomu göreceğiz.

imei kayıt kontrolünü hemen yaparım

eğer bu sorunlar yok ise 1572 tl ye bu telefon bedava.. eşim 1 senedir asus zenfone lazer 3 kullanıyor. mükemmel bir telefon.. sırf bu yüzden 4 senesini doldurduğum iphone 5s ten vazgeçtim:) jailbreakli olarak kenarda dursun lazım olur elbet
  • vasco1925 kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi fiyat harika. Fiş olayı güzel olmuş. Kargo gelince de yorumlarınızı bekleriz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yorumlar iç acıcı değildi iptal ettim.
  • Aldım, yolda ama iade mi etsem bilemedim, xiaomi alasım var mi 6 yi satınca a2 lite düşünüyordum..

Hızlı şarj olmaması çok kötü aslında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben iptal ettim youtube incelemelerini izleyince. keşke mi a2 64 gb alsaymışım indirim kuponuyla aynı fiyatlara geliyordu

• Bu fiyata da olsa alınmaz ilk çıkış fiyatı Hepsiburada ön sipariş fiyatı 2390 ₺, daha sonra piyasaya 2800₺ ile çıktı telefon tutmadı işlemci,ekran ve kamera problemi nedeniyle fiyat çok kısa sürede düştü ayrıca bu fiyat segmentinde çok daha iyi telefonlar mevcut tercih sebebi ama alınmasa da olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi menvenes -- 12 Kasım 2018; 19:10:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel fiyatlar ne yazık ki malum o yüzden gayet iyi bir seçim bence

• menvenes kullanıcısına yanıt
    merhaba.

bu problemlerin oldugu bir yazı vide vb gibi bir örnekler yollarmısınız? merak ettim ben araştırdım ama göremedim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cift sim 5000 mah kullanicaklar icin gayet iyi

a tipi modem desteklemiyor on kamera ve arka kamera kotu muadillerine gore baska bir eksisi yok kullanicilar memnun ois yok birde sizi tek uzucek tarafi kamera konusu

• menvenes kullanıcısına yanıt
    mesela segmentinde 1500 tl civarina hangileri var daha iyi ?
  • Benim ürünüm halen kargoda. İncelemelerde bu fiyata düşmeden bile alınabilir olarak nitelendirilen bir cihaz. Kötü yorumlar ve alınmamasını gerektirecek muadil telefonlar hangileri? Ben bu fiyata 636 işlemcili telefon bile bulamadım, kaldı ki bu 5000mah ve 6" bir telefon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi therkut -- 13 Kasım 2018; 15:5:21 >
  • Bu fiyata gayet makul. Ben xiaomi mi a2 lite almasaydım kesin bunu alırdım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.