Şimdi Ara

Bitti Arkadaşlar Boşanıyoruz, Desteğe İhtiyacım Var (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
684
Cevap
12
Favori
92.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
292 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

Bitti Arkadaşlar Boşanıyoruz, Desteğe İhtiyacım Var

(En Son Oy Tarihi: 23.4.2024)
Giriş

• Hocam Ver Yolu Çocukta Yokmuş Zaten Oyuncak mı Bu Bi Öyle Bi Böyle Mutlu da Değilsin Zaten Çaba Sarfetmişsin Olmamış Daha Nolcak. Size Karşı Saygı Sevgi Tolerans Vs'de Bitmiş. Realist Düşünmek Gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çetooooo -- 11 Kasım 2020; 16:28:6 >
  • Konuyu okudum, her ne kadar zor olsa dahi yolları ayırmanız sizin için daha doğru olacaktır. Çoluk çocuk işin içine girmeden doğrusu bu olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla hocam bize düşmez tanımayız etmeyiz. Ama net birşey diyorum bırakın evliliği sevgili iken bile bir ayrılalım mevzusu dönmüşse o iş o an olmasa bile kesin oluyor. Burada etmek o şu bu diyenler var geçiniz. Seni önemsemeyen birisi ayrılmaktan vazgeçtiği için öyle gibi yapacaksa bir değeri yok hocam. Sevgi o şu bu olmayabilir ama saygı ve anlayış yoksa hiçbir şey olmaz o ilişkiden. Benim tecrübelerim bu yönde. Sonra herşey güllük gülistanlık olur belki ama uzun sürmez. İnsanın içinde olsa baştan öyle davranır. İçinde yoksa da yapmacık bir ilişkiye dönüşür...
    Bu olay uzadıkça da yıpranan sen olursun. Belki hayatını düzene sokma şansın başka biriyle mutlu olma şansın varsa da çok azalır.
    Ben yerinde bu şekilde yaşıyor olsaydım boşuna uzatmaz idim bunca sene hele ki ortada çocuk yoksa.
    Yani boşanmak evlenmek kolay iş çocuk yoksa ortada burada önemli olan psikolojin ve duygusal halin derim...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Sen şimdi boşanıyorsun ya.

Ne işte çalışıyorsun bilmiyorum ama gelirinin yarısını nafaka olarak ödersin. Senin eski karı da o parayı başka tokmaklarla yer.

Hadi eyvallah

• Hocam karını al bu zamana kadar ondan beklentilerini nasıl bir eş olmasını gerektiğini ve bu şartlar altında bu evliliğin süreceğini söyle artık böyle olmasını istemiyorum de anlat eğer cidden istiyorsa inan kabul edecektir.

• kardeşim boşan kurtul. bu kadından sana hayır gelmez

• Moralini bozmak gibi olmasın da eşin seni sevmiyor maalesef. Uzatıpta kendine eziyet etme.. Boşanmaktan vaz geçmek istiyor çünkü seni secdiği için değil kendi gururuna yediremedi. Dul kadın olmak istemedi. Neyse hayırlısı olsun..

• Ayhan abi artık bir sal yahu

• Aldatıyor dostum seni başka açıklaması yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5BDC6BBAF

Sen şimdi boşanıyorsun ya.

Ne işte çalışıyorsun bilmiyorum ama gelirinin yarısını nafaka olarak ödersin. Senin eski karı da o parayı başka tokmaklarla yer.

Hadi eyvallah

Şu nafakayı değiştireceğini söyleyen bir adam gibi adam gelmedi ya şu memlekete ya

• Anlaşmalı boşanmada ne nafakası, ayrıca çocuk yok bişey yok.

Konu sahibine cevabım ise;

Hocam bende severek evlenip böyle kötü sonuçlanan bir evlilik yaşadım.

Maalesef kadın evini umursamayınca böyle şeyler yaşanıyor. Bu radikal bir karar olduğu için

sonunda ne olacağını kestiremediğin için zor gelebilir. Ama kimse vazgeçilmez değil,

emin ol boşandığında şimdikinden en az 10 kat daha mutlu olacaksın.

Ben şahsen iyiki uzatmadan çocuk olmadan boşanmışım diyorum

• Hocam bune allasen okurken kahroldum senin gibi adamı bulmuş birde böyle davranıyor ha ? Yeminle yazık olmuş sana nasıl katlandin böyle insana Aman Allahim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 yıllık eşinizin size olan sevgisi bitmiş. Zorlamanın anlamı yok daha fazla. Ayrılmanız ikiniz için de en iyisi olur.

Ayrıca cinsellik yoksa büyük ihtinalle aldatılıyorsunuzdur. Sizi istemiyordur,beğenmiyordur, yeterki görmüyordur. Kapınızda kul köle olacak binlerce insan varken böyle birisiyke zorlanın anlamı yok. Ben evli değildim ama evli hayatı yaşadığım bir ilişkim vardı. Karşı taraf sürekli ayrılmak istediğini söylerdi hatta daha çirkini benim ayrılmam için türlü oyunlar onlardı, psikolojik şiddet uygulardı. Ben ne olursa olsun hayatı bu kişiylr gördüm bu kişiyle yaşlanmak istiyorum diyip devam ettim. Tüm baskısına göz yumdum, sustum, içime attım. Sonra bir baktım aldatılıyormuşum.

Çok pişman olursunuz hocam bitmiş bir ilişkiyi bitirmediğinizde çok pişman olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-897CB6836 -- 11 Kasım 2020; 17:5:16 >
  • Bitir evliliği, son bir kez sex talep edebilirsin ayrılık sex'i

• AugKunzee kullanıcısına yanıt

Protokole istenirse konulabilir. Kadının durumu yoksa, çalışmıyorsa Erkeğin rızasına göre konulabilir.

• Ne güzel siz de ev işi yapıyorsunuz onu bulan bile şükretmesi lazım daha da yardım etmesi lazım bu dönemde :) Yeni nesil pek öyle değil çünkü. Şahsen ben yaparım hiç sıkıntı yok. Duvar fayans sileriz, yer paspaslarız, halı kaldırırız, cam sileriz, perde takarız vs vs. Sal hocam. Hayırlısı çıkar belki karşına. İki tarafta gerçekten olmuyorsa zorlamaya gerek yok.

• Sevgi çoktan bitmiş zaten. Gerisi mühim değil.

• Abi az konuşacağım, batık maliyet yanılgısı seninkisi. Bunu lütfen araştırır mısın lütfen. Çocuk bile yok sende. Sen gibi adamları arayan kadınlar var keşke öyle bir eşim olsun diyen.

• Bugüne kadar katlanmanız bile hata hocam. İlişki demek fifty-fifty demektir yemek sizdeyse atıyorum bulaşık da ondadır.
    Siz maşallah %90 - %10 falan yapmışsınız. İlişkiyi devam ettirmeye çalışan da sizsiniz tüm işleri yapan da. Şimdi tekrar düşündüm de karşı tarafa %10 bile kalmamış hocam cinsellik/duygu da gidince ebeveyni hizmetçisi gibi olmuşsunuz onun gözünde.
    Hayata bir kere geliyoruz kendi mutluluğumuz için yaşamalıyız, bize yaramayan insanları hayattan çıkartmalıyız. Tüm samimiyetimle söylüyorum sakın tekrar düşüneyim şans vereyim demeyin hocam, bitirin gitsin.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.