Şimdi Ara

Bitti Arkadaşlar Boşanıyoruz, Desteğe İhtiyacım Var (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
684
Cevap
12
Favori
92.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
292 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Bitti Arkadaşlar Boşanıyoruz, Desteğe İhtiyacım Var

(En Son Oy Tarihi: 1.3.2024)
Giriş
  • ingilizceturkcekelime kullanıcısına yanıt

Güldürdün üstad sağolasın :)

Sanırım arkadaşın yazdıklarını okumadın,tekrar okumanı tavsiye ederim.

2.si öyle bir şey demişsin ki anlamadım. Seven insan kullanır mı sence? Seven insan kullanmaz. Sevmeyen insan kullanır.

Yani ya sevmiyordur, ya da kullanıyordur. 2 durumda da yol vermesi şart.

3.sü ortada sevgililik durumu yok, bunlar evli insanlar, ve ilk 2 ay yani cicim ayları değil keyfini çıkartayım durumu olsun,6 yıl olmuş hala ne kullanması,besbelli kadının umrunda değil..

• Sondan 4. Cümlede içinden geçeni belirtmişsin aslında hocam biz ne desek boş ama bu kadar karamsarlığa kendinizi sürüklemeyin. İki yolda da dünyanın sonu gelmiyor. Umarım sizin için en hayırlısı olur. Benim cevabım çocuk olup olmamasına göre değişir ama ankette ilk seçeneğe verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmfalper -- 11 Kasım 2020; 15:20:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 senelik evli olarak bitir diyorum. Sen yemeği bir yaparsın iki yaparsın da sürekli sen yapmazsın. O günler geçtiyse sende ondan vazgeç,böyle diyen birine bir daha güvenmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurFB1453 -- 11 Kasım 2020; 15:27:3 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MrOpen kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın yazdıklarını okudum.
    Seven insan kullanır mı sorusu için de söylediğim gibi. Ortada bir gariplik yok. Ya seviyordur önceki yaptıklarını hata olarak görür kendisine çeki düzen verir. Yada sevmiyordur ama kullanmak için, elindekini kaybetmemek için seviyor görünür. Erkek de eşek değilse aradaki farklı algılar.
    Ben her ne olursa olsun kesinlikle ayrılmayın demedim zaten. Boşanın gitsin demek çok kolay. Sadece birbirinizi anlayın. Karşılıklı birbirinizi tolere edemiyorsanız sonkez konuşun ayrılın dedim.

Bu arada sadece arkadaşların yazdıklarıyla yetiniyoruz. Bu tarz durumlarda iki tarafında ne dediği ne yaşadığı önemli. Arkadaşın söyledikleriyle kadın yüzde yüz hatalı. Dar pencereden bakıyoruz bu durumda. Durup dururken sokaktan geçen birini durdurup ağzına gelen küfürü söyler misiniz? Bu durumda öyle bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ingilizceturkcekelime -- 11 Kasım 2020; 15:30:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 yıl uzun bir süre bazı şeylerin oturması gerekirdi ama oturmamış, sen çok geç kalmışsın. Anlattığına göre yıllarına yazık olmuş. Seviyorsun tamam ama ne zamana kadar tek taraflı olacak. Resmen bakıcılık yapıyorsun. Üstüne üstlük küçücük bir şey için 3 ay küs kalınır mı. Çok ilginç. Neyse bence hazır çocuk da yokken yollarını ayır. Hayatı kendine zindan etme..

• Ben senin durumunun çeyreğini yaşasam boşanırım ki zaten boşandım. Evlilik dediğin mevcut mululuk seviyeni bir üst seviyye çekmek için yapılır.

Daha mutsuz olacaksan ne gerek var.

Benim biraz canımı sıktı hatun direkt gittim boşanma davası açtım. Sonrasında ne söylediysede vaz geçmedim. Dünyada milyarlarca kadın var neden sıkıntı çekeyim ?

• Murattimeister kullanıcısına yanıt

tabikide bir tane sütçi abimiz var, yoksa kadının bu halleri hiç normal değil

boşan gitsin, çocuğun olmadığı için çok şanslısında

you dodged a bullet derler böyle durumlar için

• ”hiç kimse boşanmak için evlenmezki yani demi? “

sonrasını okumadım

hafız bu ülkede para için evlenen kadınlar var evlenip ertesi gün ayrılıyorlar bilerek ne diyorsun

ayrıca o kadına da 1 kuruş para kaptırma

• Kardeşim ilk kesajın hepsini okudum
    Bu kadından sana hayır gelmez.
    Boşan gitsin ama davayı sen açma sakın,
    Sen açarsan mahkemede, kadını kovmuş gibi muamele görürsün.
    Ben de boşandım, çok yıpratıcı bir sürece gireceksin, sinir sistemin güçlü olsun,
    erkek için kanunlar yokuş yapılmış, kadın ne isterse onu kabul ediyor hakim,
    bu yüzden Allah yardımcın olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlattıklarınız tek taraflı değil ve doğru ise kesinlikle bitirin. Cinsellik neden yok anlayamadım? Yanliş anlamayin ama cinsel istekleri mi yok yoksa sizi mi istemiyor? Başkası olma durumu var mı?

• Bildiğin kitabı tekrar okumak kimseye bir şey katmaz . Sadece bildiğini tekrarlarsın . 6 yıldır yapılmayan dik duruşu ayrılmak istediğini beyan ederek yapmanı öneririm yoksa yaşayacağın nice 6 seneler olacak . Kaçarı yok bu durumun hocam

• Konus diyen arkadaslari görüyorum 6 senedir kocasının isteklerini yerine getirmemiş surekli bahaneler üretmiş birine bu zamandan sonra neyi öğretebilir yaptırabilirsiniz. Yuva kurmak kolay değil bozmak da tabi. Ama yuvayı kurarken iki insan mutlu olsun huzurlu yaşasın diye yapılır huzur yoksa zorlama ile gidiyor ise bitmeli basta zor oluyor ama sonra kendim için en hayırlısı böyleymiş diyorsun.

• İyi bile dayanmissin ancak boşanma sürecinde akıllı ol paranı kaptırma . Kadının niyeti belli balık baştan kokar hesabı

• Allah yardımcınız olsun, umarım süreci en az yıpranma ile atlatırsınız. Allah tan ortada çocuk yok

Edit: İngilizceniz varsa size özelden birkaç video atayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bernoulli Denklemi -- 11 Kasım 2020; 16:8:20 >
  • 13 yıllık evli bir insan olarak konuşuyorum. Evliliğin inişleri çıkışları olur. Kendi ailen ile eşin arasında sürekli sıkışıp kalırsın. Detaylar örnekler çoktur. Ortada aşk varsa çoğu aşılır.

Size verebileceğim en büyük tavsiye size hayran aynı zamanda kendi ayakları üstünde durabilen biriyle evlenin.

Etrafında dört döndüğünüz size aşık olmayan biriyle evlenmeyin. Sizinle evlenmesi için türlü şaklabanlığı yaptığınız kişi sizi ömrü boyunca ezer, cesaret ederse de aldatır.

Davul bile dengi dengine.

• Çok bile sabretmişsiniz helal olsun.

• 2 yıldır cinsellik yok. ilgi alaka yok? Benim aklıma daha kötü şeyler geliyor hocam. inşallah yanılıyorumdur. çocuk yok anladığım kadarıyla. ne tutuyorki seni?

• Bir laf vardir

Evlilik iki parmagin arasindaki yay gibidir ; cok sikarsin sikistigindan dolayi elinden kacar ; cok birakirsin kendiliginden duser

Muhim olan sentede tutmak.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.