Şimdi Ara

Bitti Arkadaşlar Boşanıyoruz, Desteğe İhtiyacım Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
652
Cevap
12
Favori
81.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 531
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 18
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 26
  • Favoriye Eklediklerim 12
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • KSKcarpediem (18 mesaj) Musty86 (7 mesaj) MrOpen (6 mesaj) kuzgun_ (6 mesaj) CeyKalDa (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (280 mesaj) Mobil (178 mesaj) Mini (38 mesaj) Uygulama (156 mesaj)
  • @
287 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Bitti Arkadaşlar Boşanıyoruz, Desteğe İhtiyacım Var
Sayfaya Git:
Sayfa:

Bitti Arkadaşlar Boşanıyoruz, Desteğe İhtiyacım Var

(En Son Oy Tarihi: 17.1.2021)
Giriş
    93 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: M.KADiR

Kadın senle 6 sene boyunca d.şş.g geçmiş sen gelmiş bize diyorsun ki bu kadın benle bir ömür böyle dæşşæg geçsin mi? Bilemem ki sen istiyorsan geçsin.

cuk oturdu. :D

|
    |

Seni evli biri olarak çok iyi anlıyorum.. Yazıyı da okumadan direk şans veri seçmiştim ama okuduktan sonra Sana tek sözüm var hocam boşan. Biliyorum çok zor çok yıpratacak seni ama böyle yaşamak daha acı verici ve gerçek şu ki sen onu değil o seni kaybedecek. Günler geçtikçe de önce acı çekeceksin ama, sonra bu yolu seçtiğin için kendine hak vereceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem300 -- 13 Kasım 2020; 20:26:10 >
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    samso

Hocam direk gelişine yapıştırıyorsun anasının evine yolluyorsun 6 ay sonra da nasıl köpek gibi arayıp pişman olduğunu gelip bana özelden yazabilirsin :) tecrübeyle sabittir köpek olana köpek çekeceksin karşısında köpekleşmeyeceksin hiçbiir zaman. Yoksa hep daha da rencide eder.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    501 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mali63

Kadin seni bosamakta hakli, gelmissin binlerce insanin önünde ozelini anlatiyorsun, cinsellik bile yasamadik nasil kelime ya, utanmaz adam
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/3e/ad/ad/3eadad711062ee57da5cafdab2befde2.jpg&t=0&width=480&text=1
    |
    |

Adam neye utanacak bir derdi var derdini anlatıp Forumdaki büyüklerimizden akıl alma derdinde burda kimse bu adamın kim olduğunu bilmiyor.burada boş boş konuşup adamı kötüleme adam iyi niyetli kalbi temiz saf biri belliki karısıda kadın değilmiş kötü niyetli kullanmış ne yapsin adam.
    Benim fikrim boşa gitsin hocam sen ipi salmışsın o ipi artık elinde tutamazsin tutmak bir yana yakalayamazsiniz. Tâbi bu benim fikrim birde büyüklerimize sormak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Are you aga -- 13 Kasım 2020; 20:36:7 >
    |
    |
    mali63 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    390 Mesaj

Hocam ne alınma ne de kızma ama konuyu okuduğum gibi içimden size enayi dedim çünkü çok büyük hatalar yapmışsınız, iki arkadaş düşünelim geziyorlar yiyip içiyorlar ama hesabı sürekli biri ödüyor diğeri elini cebine atmaya tenezzül bile etmiyor burda biz bu elemana enayi deriz sizin durumda aynı hep siz çabalamışsınız, siz emek vermişsiniz karşı tarafta bir çaba yoksa size yazık boşanın ama beş kuruş nafaka vermeyin, bugün yargıtay karar verdi, erkeğin cinsel ilişkide bulunmaması boşanma sebebidir diye, eğer bu erkek için kabul ediliyorsa kadın içinde kabul edilir. size şunuda söyleyeyim karınızın! hayatında başka biri bile olabilir, yani insanız sonuçta bir gün kızsak başka bir gün yumuşarız, 2 senedir cinsellik yok demişsin yani aynı yataktasınız 2 senede bir kerede mi şeytan dürtmedi, robot mu bu kadın ? Ben bekarım, atalarımızında dediği gibi bekara karı boşamak kolay ama insan 6 senedir mutsuz ise kendine saygısı olmalı buna bir son vermeli. Boşanın nafaka falanda ödemeyin.

|
    |

• Binbaşı
    1645 Mesaj
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreee85 -- 19 Aralık 2020; 23:34:15 >

Hanım sen olmuşsun zaten kurtul gitsin, bu zamana kadar evli kalman hata.

|
    |

Aklın varsa koşarak kaçarsın o evden

|
    |

Bana gel hocam psikoloji 4.sinif öğrencisiyim. Hem para kazanırım hem yengenin karşısında sana hak veririm yenge pişman olur kıymet bilir vs.

|
    |
    emreee85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    134 Mesaj
    Hocam insan dünyaya bir kere geliyor, eşini deliler gibi sevmiyorsan eğer katlanman için bir neden yok. Hayatını kendine zindan etme. Sizleri tanımadığımdan yorum yapmak istemiyorum ama zaten böyle evlilik olmaz. Mutsuz huzursuz bir temelin üzerine sen mutlu olamazsın. İnş ikiniz içinde hayırlısı olur.

|
    |
  • Binbaşı
    1645 Mesaj

..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreee85 -- 19 Aralık 2020; 23:34:50 >
    |
    |
    Bi gecede tarla yiyen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tamam bende yengeyi değiştiririm kafasal olarak hahah terapi amaci zaten bu. Ama şimdi terapist inecekte inecek bazı muhabbetlere sana da uzanır ucu bakmaz o yengenin ablasına onun ailesine vs. Kolay gelsin valla hocam

|
    |
    emreee85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4799 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AugKunzee

Hocam zaten burda mevzu o. Arkadaşınız o 5000 TL yi ödemeyi kabul etmiş. Ve sonundada tek mahkemede boşanabilir hale gelmişler.

Herkes kadın illada nafaka alacak diye göz korkutmaca varda öyle bişey yok. Ben anlaşmalı boşandım fakat yakın zaman içinde abim çekişmeli boşandı.

2 çocuğuna toplamda 400 tl nafaka bağladılar.

Alıntıları Göster

Çocuk olup çekişmeli olursa velayeti alamayan iştirak nafakası ödüyor genelde.

En güzeli anlaşmalı.

Ben de öyle yaptım kafam rahat.

|
    |

• Onbaşı
    36 Mesaj
    Konuşmayla olacak şey değil bu. Şehvet konuşmayla olmaz. İlgli alaka içten gelen bir şey. Sizin ilişkiniz bitmiş, uzatmaları oynuyorsunuz.

|
    |
  • Yarbay
    6698 Mesaj

Hocam özelinizi umuma açmanız açıkçası hoş olmamış ama anladığım kadarıyla argoda kılıbık diye tabir edilen efendi sessiz bir adamsınız ki abartı olmadığı sürece iyi bir şey bu..

Şimdi yazdıklarınızı baştan sona okudum. Birikmişlerin patlaması olmuş, ufak bir yemek konusu büyümüş..

Bence hemen kestirip atmayın, eşinizde aldığı karardan pişman olmuş belki düşünüp taşınıp tarttı ve ilişkinizdeki sorunlu kısımları gördü..

Ayrıca sizden daha iyisini de bulacağını sanmıyorum :)

Evlilik moduna tam girememiş , tamam 6 sene geçmiş ama baba evinden kaçmak içinde evlenmiş olabilir eğer kayınpederiniz baskıcı biriyse..

Psikolog desteğine gerek yok oturup konuşup evliliğinizi kurtarabileceğinizi düşünüyorum ama profesyonel yardım da alabilirsiniz..

İkinci şansdan bahsetmemişsiniz demek ki 2.şans hakkı var ki her ilişki 2.şansı hak eder ahlak dışı şeyler olmadıkça..

Eşinizi seviyorsanız bence yuvayı bozmayın..

Özel kutlamaları da seyreltin , bazen aşırı ilgi de kadınların kimyasını bozuyor olabilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khytr89 -- 13 Kasım 2020; 23:6:31 >

• Çavuş
    54 Mesaj

Bence son bir kere şans verebilirsin, ama ucu açık bi süre olmasın kafanda bi süre belirle 3 ay olur 6 ay olur, ilerde içinde aklında bi acaba kalacaksa ben elimden geleni yaptım demiş olursun. Yalnız sana tavsiyem bu vereceğin sürede yine kendinden çok taviz vermemen, tüm sorumlulukları üstlenmemen, onun görevlerini yapması gerektiğini üstüne basarak söylemen. Şartlarını sun, bundan önce de sen içini ona açmadan önce pişmanım demesinin sebeplerini saymasını iste. Burası önemli çünkü sen eğer şikayetçi olduğun noktaları ona sayarsan o gerçekten bunların farkına varmış mı bilemeyiz. Maalesef belki de elindeki konfordan olacağını düşünerek de pişman olmuş olabilir. Devam edecekseniz her şeyin eskisi gibi devam etmeyeceğini net olarak bilmeli, deneme sürenizde de buna seni ikna etmeli.
    Hakkın olanı istemek senin hakkın, temel istek ve ihtiyaçlarından fedakarlık etme, yorulmak ve yorulduğunu söylemek senin de hakkın, fedakarlık yapılacaksa ekstralardan yapılır. Çünkü sen senin için önemli konularda kendini erteledikçe beklentin artacak, içten içe dolacaksın gerileceksin. Bir de tavsiyem kendini feda şemasını bi araştırıp okur musun, belki farkında olmadan buna uygun davranıyosundur, bazen patlama noktamıza kadar sabrettiğimiz için süreç boyunca ne kadar dolduğumuzu sabrettiğimizi karşı taraf anlamayabiliyor. Sabır ve huzur dilerim, umarım hakkında hayırlısı olur ve bu günlerin geride kalır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgm00 -- 13 Kasım 2020; 23:11:55 >
    |
    |
    KSKcarpediem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    53 Mesaj

Sen malafatı kes... 6 yıl önce seni iğdiş edilmissin resmen.Ben iğrendim kadın ne yapıyordur allah bilir.Erkek dediğin kesinlikle bağlanma gibi bir derdi olmucak.Evlendiğinde evin en fazla %25 işini yapıcak o da asla kadının sözü ile değil.gerisini maddi desteklicek ki hayla erkek diyebilsin kendine.Diğer türlü ev hanımı olur.Diğer türlü kadın da tiksinir sesi çıkmayan erkekten herşeye tmm aşkım hemen canımm diyen köle gibi insandan.

|
    |

Orijinalden alıntı: Treth

Evlenmeden önce anlaşmıştık bazı konularda öreğin 5 yıl çocuk yapmayacağız gezelim dolanalım bira sonra yaparız vb.

Bir kere bu sözden direkt döndü ben çocuk istiyorum diye tutturdu.

Diğer sıkıntı ise her uyuşamadığımız konuda aileyi dahil etti ben zaten inatçı biriyim aileyi dahil edince "kesinlikle olmaz" moduna geçtim ve normalde orta yol bulma ihtimali varken ailesii dahil ettiği için hiç bir çıkar yol bırakmadım.

En son bir gün ben anneme giderim dedi bir tartışmada bende gidersen tutmam üstüne geride gelemezsin dedim.

Gitti bu. Bende tabiki hiç bir şey yapmadım ne aradım ne sordum ne peşine gittim.

Aradan bir kaç gün geçti baldız aradı eşin evi terk etti bir arayıp sormadın bile filan diye. Dedim ben demiştim gidiş var dönüş yok diye.

Sonradan öğrendim ki bunlar akrabalara bak nasıl salya sümük kapımıza gelecek süründüreceğiz filan demişler..Tabi en gitmeyince bütün sülaleye rezil olmuşlar. Bu rezaletten sonra iki aile arası çok fena açıldı.

Bende boşanma davası açtım. Ben dava açınca hatun eve geri dönmek istedi filan ama ben bir kere o süründüreceğim zihniyetinden tiksindim zaten o yüzden geri adım atmadım.

Alıntıları Göster

Sen biraz ağır davranmışsın hemen kesip atmışsın biraz sağduyulu olman gerekiyordu bence cahilliğe de verebilirdin aklı selim davranmakta fayda var hayatta bazı şeyler yaşanabilir bazen acısıyla tatlısıyla tuzuyla yaşanacak bundan kaçış yok yinede de laf söylemek düşmez hayırlısı olsun

GA-X38-DQ6-ZALMAN CNPS 9700 NT-ASUS A-55GA 550 WATT-OCZ REAPER DDR2 800 CL4-SAMSUNG 1 TB+250 GB SEAGATE 410AS -LOGİTECH G15-SPARKLE 512 8800GT 256 BİT-Q6600 QUAD CORE 2.4 GHZ-ASUS 1814 SATA-PHİLİPS HD1500 KABLOSUZ KULAKLIK-LOGİTECH Z2300-LOGİTECH V450 MOUSE

• Yarbay
    6215 Mesaj

Cinsellik bir çok evlilikte maalesef biter. Hatta bir abimiz evlilik arefesindeyken bana şunu demişti ilk günlerin kıymetini bil çünkü mumla arayacaksın. İlk başlarda hergün kurufasülye pilav sonrasında ne fasülye ne pilav bulursun ayda bir bulursan şükret 🤣
    Fasülye-Pilavı anlayan anladı :)

Çocuk maalesef evliliği kurtarmaya kesinlikle yaramıyor. Yoksa çok şanslısınız en azından boşamdığınızda aklınızda evladım ne yapıyor sorusu kalmayacak her iki taraf içinde. Yazıyı başından sonuna kadar okudum ve oyumu verdim. Bazı şeyler için geç kalınmış olmaz hele boşanmış erkek damgası diye birşey yoktur. Boşanan her erkek geçimsiz kocadır anlamına gelmez. Çevreniz sizi tanır merak etmeyin.

Geçen yıllara üzülmeyin mutsuz geçecek yıllara üzülün derim. Evlilikte bir çıtırdı başladığında ne yaparsanız yapın o çıtırtı bir yerden patlak verecek muhakak o nedenle çatlak kırılıp parçalanmadan bitirmek en doğrusudur.

Ama yinede tüm olayları siz yaşadınız ve yüreğiniz ne diyorsa onu yapın. Mutluluk karşınızdaki insan kadar sizinde hakkınız. Sırf karşımdaki mutlu olsun diye mutsuzluğa kendinizi köle ederseniz bir noktada patlarsınız.

Allah yardımcınız olur inşallah.

|
    |
    KSKcarpediem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
kripto para haberleri
Webtures SEO;SEO Nedir?
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,141
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.