Şimdi Ara

Bitti Arkadaşlar Boşanıyoruz, Desteğe İhtiyacım Var (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
684
Cevap
12
Favori
92.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
292 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki

Bitti Arkadaşlar Boşanıyoruz, Desteğe İhtiyacım Var

(En Son Oy Tarihi: 23.4.2024)
Giriş
  • Öncelikle "Şans verin" diyen ılıklar varmış, onlara bol "Kadına tapmalı" günler dilerim.

Sen bu ilişkide Kadınlık yada Erkeklik değil, resmen kölelik yapmışsın. Kölelikten tat aldıysan elbette bırakma. Ayrıca eşinin "Sevgilisi" ile arası bozulduğu için "Devam edelim" demiş olabilir sana.

15 gün evde yoksun, geldiğinde de sana yanaşmıyor erken yatıyorsa %99 ihtimalle seni aldatıyordur. %1 ihtimalle de "Aseksüel" olmuş , hormonlarını birden bire kaybetmiştir.

Evlilik denen şey bu değil, sen fedakar oldukça kadın senin üstüne çökmüş, kadın seni kullanmış. Kendine buna yaptırma.

Ev arkadaşı alsan da aynı şekilde muammele görürsün , sevişemezsin yine ama en azından pes falan atarsın bazen yemekleri filan ona kitlersin.

Sonuç olarak "Neyse parası vericem boşanıcam ulan" demen lazım . Bide toplumda boşanmış erkek damgası diye bişey yok. Anlaşamazsın boşanırsın, bu da sadece seni ilgilendirir. Sen bu kadar iyi karakterdeyken ,O damgayı vuran insanların alınlarını karışlarsın. "Elalem" jürisini düşünme , onlar her şeyin doğrusunu bilir , ama asla doğrusunu yapmazlar.

Daha geç olmadan boşan, en azından çocuk yok. O da olsaydı show'u görürdün sen :) Kanserli bir organı kesip atmazsan seni öldürür dostum.

• Yıllarca süren boşanma davası duruşmaları, yüksek ihtimalle ödeyeceğin ömür boyu nafaka. Boşan da diyemem boşanma da. Bugünkü sistem erkeklerin elini kolunu bağladı maalesef, dersimli feministlerin oyunu alıcaz diye

• Ayın yarısını şehir dışında geçiyorum demişsiniz Döndüğünüzde sizi özlememiş ve bağrına basmıyor ise istemesem de aklıma bambaşka şeyler geliyor Atasözleri genelde doğru söylüyor Gözden ırak gönülden ırak Birbirinizi deliler gibi özlemiyorsanız düşünmeniz bile hata Öyle evlilik olmaz Ben konuşarak çözüm yolu bulacağınızı zannetmiyorum Eşiniz evliliği çoktan bitirmiş zaten Kesinlikle işin içinde başka birisi daha olduğunu düşünüyorum Allah kolaylık versin size Çok zor bir durum Başka şeylerde yazarım aslında ama aklınızı karıştırırım Kısa zamanda yüzünüz gülsün inşallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam bu konu hâlâ devam ediyor mu yahu. Şimdiye boşanmalıydınız. Böyle kararları almak zor vs düşüncelerine hiç girmeyin. Biten bitmiş zaten. Kaybettiğiniz her gün sizin aleyhinize...

Gidin hayatınızı yaşayın. Kesinlikle ama kesinlikle de yas tutmayın!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum sen guzel bir es olmussun o olamamis. Kusura bakma ama bok yesin. 0 butun eksi sayilardan buyuktur. Bir parazit, mutluluk emici bir kadinla
    olacagina yanliz kal.

• Slmlar. Çok afedersin eşekten düşeni eşekten düşen anlarmış. Kardeşim kaç arkana bile bakma anlaşmalı mukavele imzaladı ise iyi bir avukata noterde yetki ver hemen boşan kaç kardeşim. Avukattan yakınlarından akıl almış delil toplamak için sana yakınlaşıyor seni suçlu duruma düşürecek tahrikler yapıp köşeye sıkıştırmak için geri dönüyor asla kabul etme. Sende benim gibi iyi niyetli ve merhametli bir insansın belli maddi manevi bütün külfetleride yüklenmişdindir kesin Benim düştüğüm hataya düşme bir kereseni bırakan emin ol yine bırakacak 2. Gidişinde emin ol daha fazla canın yanacak. Bu yazdıklarımı biyere not al beni dinlemezsen bu yazıyı çok okursun. Zararın neresinden dönersen kardır. Rabbim cc yardımcın olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: KSKcarpediem

Benim korkum da o, eşimin ağlayıp sızlamaları maalesef içimi burksada kendim için daha sonrasını düşünüyorum

Hocam halen eşim diyerek hitap etmeniz çok iyi niyetli biri olduğunuzu gösteriyor. Falcı değilim geleceği Allah'tan başkası da bilemez zaten ama sizin anlattıklarınıza birkaç kere şahit oldum farklı zaman ve insanlarda. Sonuç hep hüsrandı. Lütfen ayrılın canınız yanar ama kârlı çıkarsınız İnşAllah. Bu tür durumlarda kalbimizi değil, aklımızı kullanmalıyız. Hayırlısı olsun..

• KSKcarpediem kullanıcısına yanıt
    Boşa gitsin birader pişman olursun sonra

• Ermiş gibi adamsın.

Maşallah deyim.

Kaç abi kaç ...

• Öncelikle geçmiş olsun, evlilik iki kişilik bir iştir, bir taraf ne kadar iyi olursa olsun, uyum yoksa sonu yoktur, mutlu olma ihtimalimin olmadığı bir ilişkide ne işin var, bir kere konuşursun olmazsa olmaz zaten, Yaşadıkların gerçekten çok acı, acıdan keyif alıyorsan bilemem ama dünyaya bir kere geliyorsun, çile çekmeye mi geldin, seviyorsun belli, sevginin en kötüsü tek taraflı olandır. 8 senedir evliyim, ikide kızım var ellerinden öper, yaşadıklarını yaşamadım anlayamam, ama senin kendine saygın olsun yoksa sana kimse saygı duymaz. Yaşadıklarını sana biri anlatsa ne ona tavsiyen ne olur, cevabın neyse onu yap kardeşim.

Bu arada şans ver diyen 300 arkadaş dünyada başka kadın yok sanıyorlar sanırım, Allah akıl fikir versin size.

• bunların göreviniz değil de rica ile yapacağınız lütuflar olduğunu nereden çıkardınız? eşiniz şimdilik sizin üzerinize düşen kısmı da yapıyor, ama gururla anlattığınız boş inat ve hoşgörüsüzlüklerinize bakılırsa ömür boyu tahammül edilecek biri olduğunuz varsayımına fazla güvenmemeniz yararınıza olur.

• Kadin seni bosamakta hakli, gelmissin binlerce insanin önünde ozelini anlatiyorsun, cinsellik bile yasamadik nasil kelime ya, utanmaz adam

• Boşanmanız sizin açınızdan en iyisi olucaktır. Umarım mahkemede sizden nafaka, hak iddiası gibi bir şeyler koparmaya çalışmaz...

• Anket şey gibi olmuş. Bir sonraki bölüme geçmek için kararını ver.

• Aman hocam nafaka falan alır.
    Süründürür bakın.

Sonra erkekler çok kötü olur.
    Her zaman kadın haklıdır değil mi

• Çocuk yok sanırım, tercih mi yoksa bi sorun mu vardı. Çocuk ta olmadığı için boşan gitsin, paran da varsa eğlenirsin cinselliği yaşarsın istediğin kadar

• Geçmiş lsun KSKcarpediem. Neyi kendinden çok seversen o da sana zarar verir. Önce kendini sev ondan sonra yapamayacağın hiçbir şey yok.

• Kadın senle 6 sene boyunca d.şş.g geçmiş sen gelmiş bize diyorsun ki bu kadın benle bir ömür böyle dæşşæg geçsin mi? Bilemem ki sen istiyorsan geçsin.

• Carpe diem kardesim çok üzüldüm ama merak ettiğim şey şu aldattığını düşünüyor musun ya da hayatında başkası olduğunu ?

• Kardeşim tekrar bir entry girmeyi istedim. Şimdi bir insan hayal edin çalıştığınız iş yeri size ait ve kasadan para çalarken yakalıyorsunuz onu. Şimdi bunu affedip affetmemek size kalmış bir olay yalnız burda dikkat çekmem gereken husus ilk defa yapmadı bu çalma eylemini sadece siz ilk defa yakaladınız o yüzden ben kimsenin vebaline girmek istemem siz daha iyi bilirsiniz örnekler ve arkadaşlarımızın düşünceleri ortada unutmayın biz yaşamıyoruz yaşadığınızı siz yaşayacaksınız ve hiçbirimiz olmayacak. Yüce mevlam hakkınızda hayırlısını nasip etsin inşallah

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.