Şimdi Ara

Bitti Arkadaşlar Boşanıyoruz, Desteğe İhtiyacım Var (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
684
Cevap
12
Favori
92.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
292 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki

Bitti Arkadaşlar Boşanıyoruz, Desteğe İhtiyacım Var

(En Son Oy Tarihi: 1.3.2024)
Giriş
  • Bu kadar şeye rağmen halen %12 devam diyorsa çok ilginç. Bunun daha orta yaşı var yaşlılığı var bana göre sadece ertelenmiş olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eşinin yapacağı hemen hemen herşeyi sen yapmışsın, yemek-temizlik bayanın işi o neden yapmıyormuş sordun mu çalışıyorsa o zaman belki olabilir yorgunluktan.Evliliğinize siz kara verin boşanıpta pişmanda olabilirsin en iyi kararı kendin verirsin ama anlattıklarına göre eşinde problem

• Önyargı da bulunmak dogru değil. Bence kendisiyle size olan bu davranışları hakkında tüm detaylarıyla oturup konuşun.

Tabii en mantıklısı boşanma işine girmeden önce işin uzmanından destek alın bence evliliğinizi kurtarabilmek adına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abiler 32 yaşındayım yorumları okuyunca mutluluktan ağlıyorum iyi ki kız arkadaşım bile yok diye.. ciddiyim. Çok mutluyum sayenizde. Çevremde de böyle zaten, mutluyum diyeni görmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ""6yıl boyunca eşimden tek bir kadınlık göremedim desem inanın yalan olmaz, cinsellik desen zaten 2 yıldır yok, öncesinde olduğu zamandada yüzeysel şeyler. şu 4 duvar evi yuva yapmak için tek bir çabasını bile görememek içimi parçalıyor.""

Bu cümle bile boşanman için yeterlidir

• yokluk görmediğinden oluyor böyle şeyler işte

• hocam kusura bakmayın ama karınız sizi birtek "karınız" yapmadığı kalmış.

basın tekmeyi gitsin

• kuzgun_ kullanıcısına yanıt
    Ben iyi niyet göstermeye çalışıyorum her zaman. Yardımcı da olurum, bazen daha fazlasını da yaparım. Adaletsiz bir durum ortaya çıktığında konuşup yeniden programlarız. İletişim mühim olan.

• Adam akıllı bir terapiye gidin. Olmuyorsa boşanırsınız. Mahkemede daha kolay boşar.

• quote:

Orijinalden alıntı: _İZ BIRAKAN_

Hocam boşanmak en akıllıca davranış olur göreceksiniz ki dahada rahata kavuşacaksınız heleki bulaşık yemek temizliğde becerebiliyorsanız...benim tek zoruma giden şahsen nafaka vermek olurdu böylelerine

ne var bulaşıkta çamaşırda ütüde yemekte

onca makine var

çok yakında bilim dünyası garı derdini çözecek

• Kendisi boşanalım dediyse boşanın gitsin. Şimdi boşanmayalım diyor, yarın tekrar boşanalım demeyeceği ne malum?

• Yazdıklarını okurken herhalde kadın bir yazar yazıyor sandım ta ki sonlara doğru karım diye hitap ettiğinde anladım.

Sizin tedaviniz, sizi erkek gibi hissettirecek bir kadın da yatıyor. Sevmek sevgili olmak ayrı evlilik hayatı ayrıdır. Elbette at sahibine göre kişnermiş. Yani sizde de hata var. Şu max yarım yüzyıllık aktif hayatınızda vereceğiniz kararları bu kadar büyütmeyin içinizden geldiği gibi yaşayın.

• 6 yıllık geçmişinizi bir sayfalık özetle tam olarak hissettiklerinizi anlamayacağım gibi kimsenin de anlayabileceğini düşünmüyorum. Alınabilecek en doğru karar yine sizden çıkacaktır. Oy vermekten bile çekinip, anket sonuçlarına bakarak çıkıyorum konudan. Umarım hangi kararı verirseniz gönlünüzce olur.

• Eşinin hayatında başka biri var çok büyük ihtimalle bu ihtimal çok büyük hemde. ŞAŞMAZ.Hiç mi şüphelenmedin?Seni sevmiyor beğenmiyor.

Çocuk var mı diye sorcam çocuk için fırsat vermemiş yenge hanım.Sal ipini gitsin sen de önüne bak çocuk olmaması daha iyi

• bu konuda yaş ortalaması 17 olan bi forumdan tavsiye alman akıl karı değil. kimsenin yorumu isabetli olmayacaktır. kalbinin sesini dinle. olabileceğini düşünüyorsan bi kez daha dene; daha sonra, keşke deneseydim dememek için

• Eşiniz nereliydi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence boşanmalısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 12 Kasım 2020; 20:34:53 >
  • Usta zaten karın seni aldatıyor büyük ihtimal sende bunu anlamayacak kadar safsın, 2 yıldır cinsel ilişki yaşamıyoruz diyorsun eşin sana durup duruken bunu yapıyorsa cinsel ihtiyacını zaten başkası ile karşılıyordur :D . Anlaşmalı olarak boşanıcaksanız sakın kaçırma bu fırsatı yok ilerde senin ödediğin nafakalar ile seni aldatan adam ile senle yapmadığı aktiviteler için harcar o parayı.

• Abi sen hep karını düşünmüşsün onun mutluluğu falan derken kendini es geçmişsin karı koca arasındaki roller değişmiş kadın sana saygısını yitirmişse bir daha da saygı duymaz kolay kolay bence de boşan

• Zafonte kullanıcısına yanıt

Hahaha siz tam polyannasınız :D toz pembe gözlüklerle hayat bakmaya devam . Eşim benle 2 yıldır bir kelime dahi etmiyor ama ben en iyisi kalbimin sesini dinleyim eşime bi akşam yemeği yapıp çiçek yollayım belki benle konuşur yaaaaa.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.