Şimdi Ara

Bitti— Apple MMTN2TU/A Lightning Konnektörlü EarPods Kulaklık, Beyaz, Apple Turkiye Garantili 101 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.442
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple MMTN2TU/A Lightning Konnektörlü EarPods Kulaklık, Beyaz, Apple Turkiye Garantilihttps://www.amazon.com.tr/dp/B07B9WNSSF/ref=cm_sw_r_cp_api_i_rjb5DbYNE10ZF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slymngbs48 -- 6 Aralık 2019; 19:41:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aslında ihtiyacım var buna ama boşa para harcamakta istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nesi yaniyor geçen 70 e aldik

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Benimde aynı durum vardı kulaklığı bozduk 1 saattir indirim bitsinde almayayım diyorum enson dayanamadım

• Araxes kullanıcısına yanıt
    Nereden aldınız

• Bende 3.5mm jack var 6s e olmaz mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesafe4272 -- 1 Aralık 2019; 22:25:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slymngbs48

Nereden aldınız
    Amazondan yine.

Lightning connector olduğuna emin misin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Satıcı Amazon mu baktınız mı

• mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    Olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Araxes

Nesi yaniyor geçen 70 e aldik
    o aldiklarimiz 3.5 mm girisli olan

bu tip hic satilmadi yer almadi sicak firsatlarda

evde 2 adet bar olmasa bende alirdim

cok iyi kullakliklar bunlar keyifle dinliyorsunz muzigi filmi

• Üründen satın aldım ancak sahte!! Bunu bile bile aldım ki test edeyim diye. Kendi orijinal kulaklığımın bass ve tiz sesleri ses seviyesi filan hiç alakassı yok. Telefona Giriş kısmı çok basit bir şekilde yamuk yumuk yapılmış, orijinal kabloya göre kablosu ince . Yani anlayacağınız bu ve civarı fiyatta satılan kulakların hepsi sahte!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PastHabit -- 5 Aralık 2019; 18:58:26 >
  • hemen 178 yapmışlar stok azalınca

• PastHabit P kullanıcısına yanıt
    İddalı bir yorum olmuş sizin aldıklarınız sahte olabilir ama satıcısı Amazon olduğu sürece zannetmiyorum sahte olduğunu çünkü aldıktan 6 ay sonda bozuldu servise verip yenisini almıştım

• slymngbs48 S kullanıcısına yanıt
    Amazon satıcı olarak ne zaman 100₺ ye bu kulaklığı sattı ki hocam? Benim aldığım sizin paylaştığınız satıcı. Hatta 170 180 e satıların da sahte olduğunu net bir şekilde söylüyorum (Amazon hariç). Bu ürünleri satanlar 10–20 liralık ürünleri ciddi rakamlara kaktırmaya çalışıyor. Malzeme kalitesinden tut ses kalitesine kadar orijinalle alakası yok. Zaten 2. kez tak çıkar yaptığımda “bu aksesuar desteklenmiyor” diye uyarı verdi ve ses açıp kapama tuşu devre dışı kaldı. Ayrıca mağazadan sorduğunda da garantisi filan olmadığını ürünün sahte olduğunu teyit ediyorsun ;)

Amaçları belli: 20-30 satıştan 5-10 tane kaktırsalar kardır mantığıyla hareket ediyorlar. Adamların kestiği faturayı görsen g.tünle gülersin. O kadar söyleyeyim.

Bu gönderiyi okuyan arkadaşlara tavsiyem: kendi sitesinde orijinali 240 lira olan bir ürünü bu fiyatlara satanlara aldanmayın. Paranızdan olmayın. Sahte ürün alarak bu tiplerin ekmeğine yağ sürmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PastHabit -- 6 Aralık 2019; 9:22:28 >
    Bitti— Apple MMTN2TU/A Lightning Konnektörlü EarPods Kulaklık, Beyaz, Apple Turkiye Garantili 101 TL
    Buyurun hocam zaten , satıcısı Amazon olmayan hiçbir Apple aksesuarı almamda sıcak fırsatlara konuda açmam bu paylaştığım indirimde yine Amazon kendi indirimi çok defa kulaklık aldım(Amazon satıcı) sıkıntı çıkmadı çıkanları da servis değiştirdi

• Valla sen paylaştığın llinkte amazon satıcı olarak çıkmadı.

Satıcı: Yenipazar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PastHabit -- 6 Aralık 2019; 9:29:13 >
    İndirimin ilk zamanları satıcı Amazon’du sonrası fiyat arttı en düşük fiyat kimde ise onda gösteriyor ben Amazon satıcı olarak aldım sorun yok almak isteyenler gönül rahatlığı ile alabilirler satıcısı Amazon olması kaydı ile

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.