Şimdi Ara

[BİTTİ] Amazon Türkiye Şahane İndirim Günleri | 9-11 Kasım (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.009
Cevap
81
Favori
217.323
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam ben genelde Enjoy kullanıyorum sokak kedileri için. Econature'dan memnun musunuz? Yavru kedi de varsa başka mama alıyorum. Ama yetişkinler için Enjoy gayet iyi oluyor. Zamlandı o da son zamanlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 6 Kasım 2020; 14:37:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serichelli

Hocam bende takipteyim, bulursam sizi haberdar ederim. Sizde bulursanız beni haberdar ederseniz sevinirim.

Alıntıları Göster

Bende takipteyim hocam beni de haberdar eder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

Pek kaliteli olduğunu sanmıyorum ama gittigidiyor da bugün şöyle bir kampanya var.

https://www.gittigidiyor.com/kedi/kedi-mamasi/enjoy-yetiskin-enj-05-15-kg_spp_65621?id=549612547

Alıntıları Göster

Hocam enjoy mamayı yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum fakat özellikle kedi mamasının fiyatı her geçen gün daha da arttığı için benim danalara (kedilere 😁) köpeğimde olduğu için king köpek maması aldım son aylarda. Fakat bu ara onları şımartmak için kedi maması alayım diyorum. Eğer enjoydan daha kaliteli ve daha uygun fiyata alınabilecek bir ürün varsa diye konuyu takipte olacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mi tv stick almayı düşünüyorum şuan 25 TL kod var 272,6 TL'ye düşüyor. Acaba beklenmeli mi emin olamadım.

• Mustafa_Hoca M kullanıcısına yanıt
    Daha Türkçe konuşmayı bilmiyor ülkeden yolluyor insanlari. Haddini bil!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sicak firsatlar sayfasimi siyaset sayfasimi belli degil, gidin ozelden yazin, mecburmu millet siyasi goruslerinizi okumaya ?

• mali63 M kullanıcısına yanıt

Euro 10.20 olmuş hocam. Sizce ülkede sıcak fırsat mı kaldı  

• quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Hocam ben genelde Enjoy kullanıyorum sokak kedileri için. Econature'dan memnun musunuz? Yavru kedi de varsa başka mama alıyorum. Ama yetişkinler için Enjoy gayet iyi oluyor. Zamlandı o da son zamanlarda.

Bende en son enjoy aldım. Trendyol'un 25 TL'lik kuponu ile 80 TL'ye gelmişti. Piyasa da en makul olan ve kedilerin yediği mama bu olsa gerek. Econature markasını hiç denemedim. Ama yavru mamasını kullananların yorumu olumlu. Protein oranı da (%35) iyi.

• Yaparsa indirimi amazon yapar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serichelli

Hocam bende takipteyim, bulursam sizi haberdar ederim. Sizde bulursanız beni haberdar ederseniz sevinirim.

Alıntıları Göster

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Prime Day’de gördük :/ hepsiburadadan falan pek bir farkı kalmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

Pek kaliteli olduğunu sanmıyorum ama gittigidiyor da bugün şöyle bir kampanya var.

https://www.gittigidiyor.com/kedi/kedi-mamasi/enjoy-yetiskin-enj-05-15-kg_spp_65621?id=549612547

Alıntıları Göster

Pahalı hocam. Geçen ay trendyol'un verdiği kuponla 80 TL ye almıştım. Trendyol yine kupon verirse 30 kg stok yapacağım. Enjoy + Econature şeklinde yapabilirim. Belki ikisini de econature alırım. Çünkü içeriği daha iyi. Bilgilendirmeniz için teşekkürler.

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt

Ben de Trendyol indirimlerini bekliyorum. Zaten siteler birbiri ile denk indirimler yapıyor. 9-11 Kasım arası biraz stok yapacağım artık kupon indirim vs. ne denk gelirse. Önümüz kış. Havalar soğumaya başladı. Sokak hayvanları malum hava soğuk bile olsa en azından yemek yedikleri zaman kendilerine bakabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Euro 10.20 olmuş hocam. Sizce ülkede sıcak fırsat mı kaldı  

Asıl tam da şimdi sıcak fırsatların sırası. Eskisi gibi alım gücü yok 2-3 kat azaldı alım gücü şu 3 ayda. 6 yıldır forumdayım sıcak fırsatlara hiç girmezdim şimdi zamanımın %90'ı sıcak fırsatlarda geçiyor 3-4 aydır bağımlısı oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicksizayı -- 6 Kasım 2020; 17:49:5 >
  • İhtiyacı olmadan alan teröristtir.

• nicksizayı kullanıcısına yanıt

Hocam o açıdan haklısınız ama demek istediğim artık en sıcak fırsat en yakın zamanda aldığınız. Fiyatlar artmaya devam edecek. Mesela 2-3 ay önce black friday indirimi bekleyen birisi şu an çok daha pahalıya alacak eğer kenara döviz atmadıysa.

• 400 TL'ye kadar oyuncu kulaklığı bakıyoruz kardeşim için. 7.1 olması önemli. Fırsat gelirse beni etiketleyip haberdar ederseniz çok sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kültürlü cingen

İhtiyacı olmadan alan teröristtir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

400 TL'ye kadar oyuncu kulaklığı bakıyoruz kardeşim için. 7.1 olması önemli. Fırsat gelirse beni etiketleyip haberdar ederseniz çok sevinirim.

vakit gelince mahşer günü gibi oluyor hocam burası. kimi laptop derdine, kimi akıllı saat derdine, kimi telefon, kimi tuvalet kağıdı ve pril derdine düşüyor. araya kaynarsınız, o yüzden siz de bakın derim  

• Listeleri görelim beyler

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.