Şimdi Ara

[BİTTİ] Amazon Türkiye Şahane İndirim Günleri | 9-11 Kasım (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.009
Cevap
81
Favori
217.323
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Hocam düşünceniz ve ilginiz için çok sağolun. Çok şükür maddi durumumuz iyi. İhtiyacı olan barınaklara veya besleyen arkadaşlara katkıda bulunursanız çok daha iyi olur. İyi forumlar dilerim 😊

Alıntıları Göster
    Su iki mesaji alicaksin forumun girisine tablo yapip asicaksin yeminlen gozlerim doldu okurken adamsiniz lan ikinizde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçtiğimiz Prime Day'de bu durumu yaşamıştık, bazı arkadaşlar koli koli detarjandı, şampuandı, kabloydu ıvır zıvırdı toplu alımlar yapmışlardı dükkanları için veyahut sarı sitede satmak için. Amazon bireysel alımlar harici olarak al-satçı bu kişileri, stok yapan hesapları denetlemeye başladı. Şüpheli gördüğü siparişleri iptal etme olasılığı var, müşteri buna devam ediyorsa da ip ban atabilme ihtimali var. O yüzden sonra burada şikayet etmeyin niye böyle oldu vesaire diye. İhtiyacı olan herkesin alışveriş yapabilmesi için bu durumdan kaçının ve bu kişilere müsamaha göstermeyin. İyi alışverişler.

• Pore kullanıcısına yanıt

Aslında değildi istediğim bir monitör indirimdeydi bir kaç inceleme izleyeyim sabaha alayım dedim kalmamıştı. Şimdi eski modeli 1100 lira daha pahalı.

Amazonun sıkıntısı ürün çeşitliğinin az olması. 30-40 liralık incik boncuk sepeti yapmaktan bende sıkıldım ama 7 liraya kutulu pergel seti, 5 liraya kutulu ataş, 3 liraya çocuk kitabı, 15 liraya ışıklı kablo satılınca ister istemez alıyorum.

Amazonun piyasaya girmesi iyi olurdu tez zamanda listelediği ürünün sayısını arttırırsa HB, N11, senede bir kaç kere süper hiper indirim yapmak zorunda kalacaktır.

• N11 gidişati iyi değil bana göre. Eskiden istediğim ürünü kolayca bulurdum. Mesela giyim alışverişi çok yaparım netten. Şimdi hep markasız pazar mallarıyla dolmuş taşmış vaziyette. Giyim konusunda n11 sınıfta kaldı. Ve bence böylece bombanın ilk fitili ateşlenmis oldu. Zaten sevmem doğuş holdingi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buİnsansa

Bu mesaj silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk_o -- 6 Kasım 2020; 6:22:24 >
  • Fırsatçı kalitesiz esnaflar bu ülkenin yüz karasıdır. Üç kuruş para için atmayacağı takla yoktur. Direk Amazon tarafından mimlenmesi gelecek kampanyalar da bizi rahatlatacaktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amazon net adamdır.

• quote:

Beyler bayanlar kaydıraktan kayanlar. Öncelikle merhaba.

Sokakta baktığım 10 tane kedi için kuru mama fırsatı arıyorum. Bütçe 15 kg için 100 TL. 10 kedinin 5 tanesi yavru sayılır. Econature yavru kedi mamasını beğenmiş çoğu kişi. Protein oranı (%35) iyi. En ucuz 119 TL'ye trendyol-mavi reyon satıcısında. N11'de 132 TL. Şöyle fırsat gelir haberleşirsek çok iyi olur.

Not : 15 kg mama 1 ay gidiyor.

Teşekkürler, iyi geceler..
    Metro market indirimleri iyi oluyor. Kendi markası var. 10 kg 39 TL den aldım. Köpek maması daha da ucuz. Geçen ay kampanya vardı.

Metro market , iş bank 400 e 40 TL puan veriyor. Kedi maması 75 TL idi galiba şuanda.

• Takipte kalalım.

• İndirim haberi bile 6 sayfaya ulaşmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

Suraya bak ya agzilarina dolamislar bi begenmiyosaniz ulkeyi terk edin diye bu ulkedeki mulaifler bu ulkeyi terk etse 1 senede somaliye cevirirsiniz bu ulkeyi,birakirmiyiz bu guzel ulkeyi size ilk secimde ebedi sekilde silecegiz sizi merak etmeyin

Farkinda degiller begenmedikleri muhalif, ateyiz dedikleri tayfa saka amacli 30 gun ayrilsa toptan ulkeden dedigin gibi somali yapar bunlar saka bitene kadar

• Beyaz eşya ve Tv de umutluyum. Hadi koçum göreyim seni

• gently weeps G kullanıcısına yanıt

Amazonun ne suçu var oy verirken düşüneceksin sandıklara giderken düşüneceksiniz bunları para birimi değer kaybetmesi ile amazonun 1 gr bile suçu veya yetkisi yok.

• Takipte kalalım.. İndirimli ürünler o gün mü belli olacak arkadaşlar ben çok anlamıyorum da. Ana sayfadan mı takip edeceğiz mobilde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutkulu420 -- 6 Kasım 2020; 13:53:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keylogger38

tuvalet kağıdı için sıramızı alalım.

Maylo 32li 3 kat mesela Amazonda şu anda 35 lira, marketlerde bile 32 lira. İndirim günü ne olur bilinmez.

• quote:

Beyler bayanlar kaydıraktan kayanlar. Öncelikle merhaba.

Sokakta baktığım 10 tane kedi için kuru mama fırsatı arıyorum. Bütçe 15 kg için 100 TL. 10 kedinin 5 tanesi yavru sayılır. Econature yavru kedi mamasını beğenmiş çoğu kişi. Protein oranı (%35) iyi. En ucuz 119 TL'ye trendyol-mavi reyon satıcısında. N11'de 132 TL. Şöyle fırsat gelir haberleşirsek çok iyi olur.

Not : 15 kg mama 1 ay gidiyor.

Teşekkürler, iyi geceler..

Hocam bende takipteyim, bulursam sizi haberdar ederim. Sizde bulursanız beni haberdar ederseniz sevinirim.

• Arkalardan yerimizi alalım

• Bu kara cuma mı mubarek cuma mı felan vardı o nezaman

• quote:

Orijinalden alıntı: serichelli

Hocam bende takipteyim, bulursam sizi haberdar ederim. Sizde bulursanız beni haberdar ederseniz sevinirim.

Alıntıları Göster

Pek kaliteli olduğunu sanmıyorum ama gittigidiyor da bugün şöyle bir kampanya var.

https://www.gittigidiyor.com/kedi/kedi-mamasi/enjoy-yetiskin-enj-05-15-kg_spp_65621?id=549612547

• quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

ulan şu kur düşük olaydı şenlk olacaktı ha firmalar kızıştı iyice :))

amazon 2013 yılları başında gelseydi o zaman efsane olurdu.. geç geldiler ama neyse ki geldiler

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.