Şimdi Ara

[BİTTİ] Amazon Türkiye Şahane İndirim Günleri | 9-11 Kasım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
1.008
Cevap
101
Favori
214.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 473
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 34
  • Ortalama Mesaj Aralığı 19 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 15
  • Favoriye Eklediklerim 102
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BlackLead (34 mesaj) siyahlee97 (17 mesaj) aslanoto (16 mesaj) Tommy Shelby (16 mesaj) AslanAvda (11 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (526 mesaj) Mobil (200 mesaj) Mini (93 mesaj) Uygulama (189 mesaj)
  • @
174 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> [BİTTİ] Amazon Türkiye Şahane İndirim Günleri | 9-11 Kasım
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    35 Mesaj
    Amazonda vakit kaybetmenin manası yok trendyola geçiyorum ben

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    387 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    2479 Mesaj

Kod olayı çok saçma oldu. Konuyu okuyan amazon yetkilileri, kodların tarihini 11 kasıma kadar uzatın ve siparişler rekor kırsın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Turgut Burkay Korkmaz (1997 - ∞)
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B081QLL1GQ/ref=cm_sw_r_wa_apa_fabt1_fbhQFbWC513VP
    Puma unisex spor ayakkabı 146 yl
    TL

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DH Yönetici
    12135 Mesaj

Hangi SSD'yi aldın, ne kadardı? Link atarsan güzel olur hocam.

|
    |
    heath kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP OC | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MB520 | Monitör: Samsung C27HG70 | Fare: Logitech G102 | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 (2019 Edition) | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Yarbay
    2600 Mesaj

11.11 kampanyası için her sene satıcılardan ekstra komisyon kesiliyor N11, sanki sadece bu sene olmuş gibi bunu gündeme getirmek ve fiyat yükselişlerini buna bağlamak bana iyi niyetli gelmiyor. Reklam parası alarak ürünlerini üst sıralara taşıma sistemi de kötü sayılmaz, çünkü site müşteriye satış adedine, yorum sayısına, fiyata vs. göre sıralama ve filtreleme olanağı sunuyor. İhtiyacı olan bu özellikleri kullanır ürününü seçer diğer sitelerle kıyaslamasını yapar. Ayrıca ürünü öne çıkarma şansı olmasının satıcı için de avantajı var. Pazar yeri konusunda tecrübesi olmayan, talihsiz bir hata yapan satıcılar düşük puandan dolayı geride kalıyordu, satıcı bir şans daha isteyebilir, ne diyelim elendin artık sen git mi diyelim? Böyle dezavantajlı duruma düşenler için bir şans olarak görülebilir, zaten kalitesi düşük olduğu sürece tutunamaz. Bunların yanında yorum konusunda çok başarılı buluyorum N11'i. Yorumları diğer sitelere göre daha gerçekçi, olumlu olumsuz tüm yorumları yayınlıyorlar. Sadece satıcı ile ilgili değil, ürün hakkında da bilgilendirici oluyor yorumları, sonuçta burası e-ticaret, ürüne dokunamıyorum, göremiyorum.

Trendyol gerçekten çıkış içerisinde. Zaten Alibaba ile ortak olunca bir dönüşüm içerisindeydi ve bu dönüşümü yükselerek devam ediyorlar. Eksik ürün, geç teslimat, hatalı fiyat vs. durumlarında da alıcının arkasında duruyor. Ama kupon dağıtımı konusunda yetersiz geliyor bana. Öncelikle müşteri sadakati programı neredeyse yok. Bu nedenle herkes devamlı yeni hesap açıyor. Düşük fiyatlı ama yüksek oranlı kuponlar veriyor (25/75,40/100,50/100 gibi) ama kime vereceği belli değil, nasıl kazanılacağı belli değil, bazı butiklerde geçmeyebiliyor. Yorum kısmı yavaş yavaş oturuyor gibi, olumsuz yorumlara karşı uygulamasını bilmiyorum.

Amazon'un ise satıcı açısından avantajı var mı bilmiyorum. İndirimlerini, kuponlarını vs daha çok kendi sattığı ürünler üzerinden yapıyor. Kuponları çok iyiydi ama primeday, 9kasım gibi indirimleri hayal kırıklığı oldu biraz. Ama kupon ve indirimlerden herkesi yararlandırması konusunda şuan en iyisi, ne N11 gibi milleti yarıştırıyor ne de Trendyol gibi bazı seçilmiş kişilere veriyor. Yeterli ürün çeşitliliği yok, yorumlar da şimdilik az. Sakin duruyor ama bu sakinlik aslanın avını beklemesi gibi, fırsatını bulduğu an harekete geçiyor ve mesela HB karşısında hemen aksiyon alabiliyor. Bakacağız önümüzdeki seneler neler yapacaklar.

--------------------------------

Diyorsunuz ki, HB, Trendyolda komisyonlar daha düşük. Demek ki Trendyol ve HB da da satan satıcılar daha yüksek karla satıyorlar çünkü fiyatlar benzer seyrediyor. En azından ilgilendiğim ürünlerde böyle. Ben de satıcı olsam Trendyoldan alın derim çünkü daha çok kazanıyorum :)

Bir de satıcılar kendi sitelerini açma eğilimi gösterecek konusuna katılmıyorum. Sadece müşteri güveni maliyeti bile çok yüksek. N11, Hepsiburada, Amazon, Trendyol gibi siteler güven de pazarlıyorlar.

|
    |
    canocan_07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2033 Mesaj
    |
    |

• Çavuş
    74 Mesaj

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01M3POPK3/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

414 tl ye aldim daha once paylasildigi icin flood yapmak istemedim.

|
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

MSI marka ürün alanlar şu kampanyayı da unutmasın:

https://tr.msi.com/Promotion/Black-Friday-2020

|
    |
    absolutelyy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ciceros

Amazonda vakit kaybetmenin manası yok trendyola geçiyorum ben

aynen trendyoldan 1.5 saat içinde 4 adet ayrı hesaplardan sipariş geçtim bile

Cherry mx blue yada güzel bir klavye arıyorum ama denk gelemedim. hp klavye güzel ama detayı yok

|
    |

Hocam indirimli ne bulup aldiniz acaba zira ben cogu urunde indirim goremedim.

|
    |
    endülüs_faruki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şahane indirimmiş bir cacık yok. Şahaneyi duyunca ilk aklıma bu gelmişti zaten, yanılmadım.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/e7/db/1c/e7db1cbfe04f841e028c7b793eefbcaa.jpeg&t=0&width=480&text=1

750 liraya alttaki ssdyi aldım umarım iyi etmişimdir.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07P6SNWZH/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

-edit-

son kalanı almışım sanırım satıcı amazondu ssd ihtiyacı olan varsa güzel bir ssd gibi duruyor ihtiyacı olan varsa stok beklesin girebilir birkaç kez stoğa girdiğini gördüm tekrar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurbulluk -- 9 Kasım 2020; 2:17:37 >
    |
    |
    eridim

quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

aynen trendyoldan 1.5 saat içinde 4 adet ayrı hesaplardan sipariş geçtim bile

Alıntıları Göster

indirim kodu kullandınız mı?

|
    |
    Bu güzelliği son numarasını ben aldı. 340 liraya. Trendyoldan bulun bakalım. Armut piş ağzıma düş hesabı yapmayın. Herşeyi elbet gösterecek hali yok. Az zaman geçerin istediğiniz olmasa bile benzerini buluyorsunuz.

|
    |

Teşekkürler ! Kaptım.

|
    |
    heisenberg____ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Gigabyte Z370 Aorus Gaming7 İ5 9600K MSI RTX 3070 8x2 3200Mhz Corsair Rgb Pro CoolerMaster ML240L Rgb MasterFan MF120 HALO Rgb x 3 Corsair MP500 M2 - JamesDonkey SSD 1TB - Samsung qvo SSD 1TB Evga 700B 80 Samsung c24fg73 144HZ 1Ms Phantex P350X Corsair MM300XXL Steelseries Rival110 Steelseries Apex 150 Steelseries Arctis 5
  • Yüzbaşı
    672 Mesaj

teşekkürler

|
    |
    heisenberg____ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İdarelik & yedek fare almak isteyen varsa baksın, güzel indirim var.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07H6YMQ52/

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/1a/35/47/1a35478a5a423f34699b0b11cfe7f7fc.png&t=0&width=480&text=1
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |
    CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP OC | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MB520 | Monitör: Samsung C27HG70 | Fare: Logitech G102 | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 (2019 Edition) | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 | Telefon: iPhone 7 32GB
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Canlı Tv izle
En ucuz kedi maması fiyatları
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,219
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.