Şimdi Ara

[BİTTİ] Amazon Türkiye Şahane İndirim Günleri | 9-11 Kasım (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.009
Cevap
82
Favori
217.321
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.amazon.com.tr/LG-27GL850-B-APD-Monit%C3%B6r-inches-NANO/dp/B083QXTC2Q/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=LG+27GL850-B&qid=1604870800&s=computers&sr=1-1

Bu monitör yakın zamanda 4250 tl civarına satılıyordu. İndirimde 4000 tl olur, arkadaşa al diyecektim. Neyse, dizi izlemeye devam.

• bence daha başlamadı.. bu ön indirim gibi 3-5 ürüne temsili indirim yapılmış hali 😃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hanımın hesabından girdim biraz önce.sepetteki ürünlerin rahat 15 tanesinin fiyatını artırmışlar.sabah bakmıştım fiyatlarda artış yok idi

• Bu indirim belli oldu ki sırf hepsiburada, trendyol, n11 yapıyor bu dönemde bari bizde boş geçmeyelim mantığında yapılmış, alelacele ayarlanmış bir indirim.

Umarım gerçek black friday indirimlerde farklı bir şeyler görürüz.

Az önce amazon'un diğer ülke sitelerine geçtim, baktım tek tek. Hiç birinde indirim falan yok. Yani bu sadece bize özel ayarlanmış bir indirim.

• fotografya kullanıcısına yanıt

Mobil uygulamada "Fırsat Bildirimi" kısmı var. Bu kısımda, arattığınız veya baktığınız ürünleri seçerek daha sonra indirime girdiğinde size bildirim gelecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Herhangi bir ürünü aratın, genelde o ürünü abone ol kısmında görüyorsunuz. Çok da detaylı değil açıkçası. Bildirim kısmı ise tam bir muallak. Bazen sabah saatlerinde atıyor bazen indirimde olmasına rağmen bildirim falan gelmiyor. En iyisi her gün girip fırsat bildirimi kısmına bakınmak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 gündür aktif kullanıyorum. Plastik kokusu hala geçmedi.

• bluENight kullanıcısına yanıt
    Hocam bu mu motion plus mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • WD Green, 480GB Sata m2 SSD

Fiyat : 439,00₺

Alıntı

metni:
    https://www.amazon.com.tr/dp/B07KYDYKQP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bnymnkrsn -- 9 Kasım 2020; 0:34:10 >
  • Geçerli kupon var mı arkadaşlar?

• Metality kullanıcısına yanıt

Biz 3500'e aldık hocam. 3950'lere de düştü sonra.

Tekrar düşerse bir tane daha alacağım, takibe devam.

• Tronsmart Element T6 Mini Bluetooth Hoparlör, Siyah

prime'da 179'a almıştım. memnun kaldım.

şimdi 219'dan 175'e düştü. 25 tl indirimle 150tl'ye aldım..

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07Z7NYG2J/ref=ox_sc_saved_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1&ie=UTF8&th=1&tag=spydrop-20

• AMAZON25 geçiyor mobilde

• Hiç bir şey yok, black friday beklesek iyi olacak ama o zamana kadar kur artacak, bugün yarın indirim yapmazsa birileri paralar çöp olcak.

• mrF_T kullanıcısına yanıt

abone ol kısmını bulamadım. ekran görüntüsü atabilir misiniz rica etsem ?

• quote:

Orijinalden alıntı: xjavax

Hocam bu mu motion plus mi?

Bass seversen doss xl.

• BHomerd kullanıcısına yanıt

Daha keser sıkıntı yok amazon böyle normal.

• Warner Bross kullanıcısına yanıt

Sorma hocam ya 8400 e 1660ti msi laptobu ekim ayında kaçırdığımdandır fırsat kolluyorum elde var sıfır halen

• Son zamanlarda gördüğüm en tırt indirim diyebilirim. Neyse beyler, herkese iyi geçeler. Baba yatar.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.