Şimdi Ara

[BİTTİ] Amazon Türkiye Şahane İndirim Günleri | 9-11 Kasım (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.009
Cevap
81
Favori
217.323
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan istediğim SSD ve Ramde indirim var.Alıyım mı bekleyim mi sizce?Daha da düşer mi ?

• Kerembeyyy K kullanıcısına yanıt

Aaaa neden stok bitince paylaştın hocam olur mu böyle şey? Hepsini almışsın sonra fırsat var diyorsun. Dikkat et de linçlemesinler  

• fotografya kullanıcısına yanıt
    Bazen karti denemek için çekiyorlarmış iadesi yapılır dedi. Kartı silmeme rağmen çekme olayını bilmiyoruz onu görüntüleyemiyoruz dedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adidas Astrarun Erkek Spor Ayakkabı 120/25 kodla 361 tl'ye geliyor. Sizce alınır mı beyler? Prime day günü mavisi 300 tlye satıldı alıp kullananlar var mı?

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07SB98HHK/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Liquid Soap kullanıcısına yanıt

199 tl almıştım. Kalıpları çok dar. Ben iade ettim. Tabi ayak anotomisiyle ile de ilgisi var. Benim ayak biraz taraklı ve yüksek. Zaten yorumlarda da görebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DrWool D kullanıcısına yanıt

Prime icin verdiğim kart yerine daha sonra amazondan alışveriş için eklediğim enparadan 7.90 çekmesi acayip. Neyse sildim sadece yapı kredi karti kaldi. 20 sinde yenileniyor takip edip bakayım unutmazsam 😃

• Benim ayak da taraklı hocam, bulaşmayayım hiç o halde. Zaten adidas'ın numaraları da çok garip geldi. 27.5 cm ayakkabı 44.5'a denk geliyor. Ben 43 giyiyorum diğer ayakkabılarımda. Bunda 45.5 numara 28 cm'e denk geliyor, çok dar galiba adidas ayakkabılar.

• bu iyzico o kadar büyük şirketmi ki amazon bunun saçma sitemini seçmiş

sms onay yok

kart kayıtlı kalıyor

ödeme için de 24 saat deniyor falan

yani bir sürü belirsizlik...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 7 Kasım 2020; 14:48:33 >
  • ademcell A kullanıcısına yanıt

Amazon'un kendi sistemi. Kart kaydetme, 24 saat süre vermesi gibi şeyler. Tüm Amazon sitelerinde tek hesap ve aynı adres, kart bilgilerini kullanabiliyorsunuz.

• bu prime day'de dehşet fiyata satılıp dakkasında biten ayakkabı ? Sıkıntılı model olacağını düşünmemiştim rahat duruyor internetten bakınca.

• ROG Strix 2060S 4200tl. Hepsiburada'da aynı fiyata sattı. Son 6 ürün (dün gece 12 idi). Fiyat nasıl bilmiyorum fakat benim işime geldi.

• Notrinova N kullanıcısına yanıt
    Aslında ayakabı baya baya iyi. Tek sorun her ayağa uygun değil. Yoksa kalitesi gerçekten üst düzey.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 12 gün önce aldığım ürünü daha kargoya versinler , öyle indirim sunsunlar, Prime gününüde unutmadık %1 indirimleri. Amazon iyice rezalet işlere imza atar oldu.

• star scream S kullanıcısına yanıt

indirim varken al ama paketi açma. Eğer 9 Kasım'da daha çok indirim olursa ilk aldığını iade gönderirsin indirimli fiyattan alırsın.

• hadi bir ekran kartı be hadi bir tane ekran kartı istiyorum sadece :)

• Ram ve SSD nin linkini paylaşır mısınız

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.