Şimdi Ara

[BİTTİ] Amazon Türkiye Şahane İndirim Günleri | 9-11 Kasım (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.009
Cevap
82
Favori
217.318
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • amazonun eksileri banka kampanya ve puanları kullanılmıyor.

ayrıca fiyatlar diğer sitelre göre çok değişken aldığın şey ertesi gün ucuzlayabiliyor.

bazen gerçek indirim yapıyor 200 tl ye puma takım eşofman aldım ki sadece altı 200 tl bunun denk gelmesi lazım kısaca. yine de en güvenilir sitedir kendisi.evlecek olsam karıyı burdan alırım beğenmeyip geri iade edebilirsin :)

hele telefon alacaklar amazon dışından şaşmayın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dracarys41 -- 7 Kasım 2020; 0:12:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dracarys41

amazonun eksileri banka kampanya ve puanları kullanılmıyor.

ayrıca fiyatlar diğer sitelre göre çok değişken aldığın şey ertesi gün ucuzlayabiliyor.

bazen gerçek indirim yapıyor 200 tl ye puma takım eşofman aldım ki sadece altı 200 tl bunun denk gelmesi lazım kısaca. yine de en güvenilir sitedir kendisi.evlecek olsam karıyı burdan alırım beğenmeyip geri iade edebilirsin :)

hele telefon alacaklar amazon dışından şaşmayın derim.

Bekarlık sultanlık :) Amazon'da olsa boş ver.

• Sözde "Prime" indirimlerini görmüştük. Boşuna indirim falan beklemeyin, ülkeye gelen herkes vatandaşa geçirme peşinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 7 Kasım 2020; 0:19:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Çok iyi oldu hb yamyamlarından alacağım bir ürün vardı, daha ucuza geldi yapıştırdım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amazon yine zamanı gelmeden efsane kampanya yaptı. Piyasada 2000 tlye satılan ürünü 500 tlye topladım. 90 sayfa ürün incelemenin faydalarını yaşıyorum, akıl almaz fiyatlar var

Edit: Millet linçlemeye alışmış saçma sapan mesajlar yazıyor sonra yazdıklarını geri siliyor cevabı alınca. Stoklu ürün olsa zaten paylaşırdım gece, her ürün 1 stoklu olduğu için yazmadım. Siz böyle insanları kafanıza göre yargılamaya devam ederseniz tabi ki kimse size indirimli ürünleri paylaşmaz, özel mesajlar ya da farklı platformlardan yazışmalar artar. Sonra da forum bitmiş diye ağlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stevenashty -- 7 Kasım 2020; 12:47:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevenashty

Amazon yine zamanı gelmeden efsane kampanya yaptı. Piyasada 2000 tlye satılan ürünü 500 tlye topladım. 90 sayfa ürün incelemenin faydalarını yaşıyorum, akıl almaz fiyatlar var

Edit: Millet linçlemeye alışmış saçma sapan mesajlar yazıyor sonra yazdıklarını geri siliyor cevabı alınca. Stoklu ürün olsa zaten paylaşırdım gece, her ürün 1 stoklu olduğu için yazmadım. Siz böyle insanları kafanıza göre yargılamaya devam ederseniz tabi ki kimse size indirimli ürünleri paylaşmaz, özel mesajlar ya da farklı platformlardan yazışmalar artar. Sonra da forum bitmiş diye ağlarsınız.

hocam 1-2 ürün paylaş da biz de faydalanalım

• stevenashty kullanıcısına yanıt
    Hangi ürün bende merak ettim

• n11 ve hepsiburada'dan nasiplenemedik.

Acaba prime alsam mı?

• Engelle geç ne ya ben yıllardır fırsat paylaşıyorum foruma dün gelenlerden sandın sen heralde, sen zaten engelle senin gibilerle uğraşmak istemem   zaten her ürün 1 stokluydu, öyle olmasa zaten paylaşırdım ben aldıktan sonra stoklar bitti fiyatlar eski haline geldi.

15 liraya Diga Deri Cüzdan

285 liraya The North Face Ayakkabı

30 liraya Arena Deniz Şortu vb diye gidiyor.

New Era, DC, Timberland, Jack Wolfskin vb markalarda çok sağlam indirimli ürünler var. Tek tük stok devam ediyor, markaları yazdım fırsat görürseniz alırsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

n11 ve hepsiburada'dan nasiplenemedik.

Acaba prime alsam mı?

prime sırf ücretsiz kargo ve ertesi gün teslimat seçeneği için bile alınır hocam.

• 25 lira indirim ile Amazon kodu alıp kendi hesabımıza yükleyebilir miyiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt

Ustadim eyw da , heryerde gormekten biktim artik, burda bari siyasetsiz bir seyler gorelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guest-4h062020 G kullanıcısına yanıt
    Hayır hediye kartında kullanılamıyor amazon25 kodu

• DrWool D kullanıcısına yanıt

en son ekim ayına bakmıştım önceki aylara da bakayım o zaman. müşteri hizmetlerine sordunuz mu ? kartı silmenize rağmen nasıl çekiliyor hayret

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.