Şimdi Ara

[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.939
Cevap
104
Favori
387.330
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Temmuza kadar falan bu marka/model marketlerde falan rahatlıkla 1tl nin altına bulunuyordu. 200 gibi toplu alım yapmazsanız birkaç aydır iyice zorlaştı.

Bunun yerine quantum da tercih edilebilir ama kısa ve düşük ısı programlarda MAX olan kolay çözülüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matmma -- 24 Kasım 2020; 21:54:52 >
  • Amazon da sıradan bir gün

[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım

Amazon da gülümseten cuma

• Erkan0644 E kullanıcısına yanıt
    Güzel bir gülümseme için öncelik sağlıklı dişler tabi
  • Güzel fiyatmış, hem şarj kablosu da var 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13 Ekim Prime day

[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım [BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım

Gülümseten cuma fiyatı 3999₺

• quote:

Orijinalden alıntı: erhan63

internette videoları var ama tavsiyye etmem arkadasta sunny vardı tırt arıza vermişti bence a 101 vardı toshiba daha iyidir sanki.

Hocam toshibada paneli vestel felan hepsi aynı. Aldık bakalım görücez nasıl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • victoribarbo kullanıcısına yanıt

Kablo işe yaramaz ya eski nesil, micro usb[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım  Asıl deterjan almıştık 64 TL, o iptal oldu[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0868JF4MB/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munkun46 -- 24 Kasım 2020; 22:19:19 >
  • Erkan0644 E kullanıcısına yanıt

aşağıdan yukarıya doğru kaydırırken mesajın ilk kısmını görmemiştim, ne kadar kaliteli espri dedim. meğer olay başkaymış[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım 

• Çok teşekkürler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B00U3TQVGU?ie=UTF8&psc=1&th=1&tag=spydrop-20

177 TL

Piyasa fiyatı 300 üstü. Kompakt, aynasız veya giriş seviyesi DSLR'lar için uygun. D700'e uyacağını bilsem kesin alırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

Kinetix den 30 TL - 40 TL aralığında 5 tane ayakkabı aldım bugün iki tanesi geldi 30 TL ye göre bence baya iyi duruyor tabi birde gerçek kullanım durumu var bakalım nasıl olacak 1 ay giymeye yirtilmazlar umarım :)

bence hiç kaliteli değiller bende 2 tane sneaker aldım iade ettim plastik

• imax1 kullanıcısına yanıt
    Fiyati ne kadardi bunun kalmamis link atarken herkes fiyatida yazarsa yanina guzel olur

• HP 15S-EQ0013NT stoklara düşmüş. 13 tane gözüküyor almak isteyen varsa. 4599 TL

https://www.amazon.com.tr/dp/B08H8X5PNF/

• Bi ryzen 7 3700x takip edelim dedik indirimli alırız dedik.Millette ne para varmış 20 tane işlemciyi bitirdiler indirim gelmeden şaka gibi.
  • imax1 kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun elektronik işi şans zaten 55 inç büyük ekran işinizi görür. bende çay makinesi alacağım hangisini alayım kafam karıştı yorumlara bakıyorum tam iyi diyorsun bir kötü yorum kafanı karıştırıyor.

• https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07XDT4MQN

bu espresso makinasını toplam 1261 tl ye aldım.

ilgilenenler için fikir olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: erhan63

hayırlı olsun elektronik işi şans zaten 55 inç büyük ekran işinizi görür. bende çay makinesi alacağım hangisini alayım kafam karıştı yorumlara bakıyorum tam iyi diyorsun bir kötü yorum kafanı karıştırıyor.

Saolun hocam anne baba kullancak ondan yeterli tv die düşünüyorum. Çay makinesi korkmazı tavsiye ediyorum uygun ve uzun ömürlü olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

Fiyati ne kadardi bunun kalmamis link atarken herkes fiyatida yazarsa yanina guzel olur
    2689 du hocam

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.