Şimdi Ara

[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.939
Cevap
105
Favori
387.326
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Işlemci ram anakart almayı düşünüyorum cuma günü veya hafta sonu ekstra indirim olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bandogge

Demekki siz tek bir sipariş içinde vermiyorsunuz her ürünü tek tek ayrı satın alıyorsunuz, haliyle herbiri için ayrı sipariş numarası ve işlem oluşuyor.
    böyleyken zaten nasılsa aynı yere gidiyor aynı gün sipariş verilmiş diyerek nasıl aynı kutuya koysunlar ki departmanlardaki işlem mantığına ters.yoksa bu dediğinizi yapmazlar hocam

Ha siz gerçekten hepsini tek sipariş içinde verdiyseniz ve ona rağmen ayrı ayrı geliyorsa cidden ilginç

hocam indirimler var sonuçta görünce alıyorsun sepet için biriktirme olmuyor ki o yüzden gördüğümü alıyorum

mesela hepsiburadan da aynı böyle yapmışlığım hatta ayrı ayrı 8 ürün filan almıştım geçen sene 8 tane ayrı siparişi tek kutuda göndermişlerdi

neyse artık bişey demiyorum ürün gelsinde nasıl gelirse gelsin :)

• TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Biliyorum hocam , görünce kaçmasın diye insan o an hemen almak zorunda kalıyor, geçen gün benim de öyle bir kaç siparisim oldu , kendimi suçlu gibi hissettim ne yalan diyim , siparişleri paketleyen görevli ne düşünüyor acaba , kulaklarımızı cinlatiyor mu ben de onu merak ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antique

ben de tam tersini yani sıvı deterjanın daha iyi olduğunu okumuştum bi yerlerde.. toz deterjanlar yıkama esnasında tamamen erimeyebiliyormuş, haliyle giysiler üzerinde deterjan tozları kalabiliyormuş.. sıvı deterjanda böyle bir risk hiç yokmuş.. bu nedenle sıvı deterjan kullanıyorum..

Alıntıları Göster

Hocam katı deterjanlar 40 derecenin üstünde çözünme yapıyor, düşük derecelerde kalıntı yapıyor. Ben de sıvıya geçtim, sıvılarda ağartıcı olmadığı için fazla kirli çamaşırlarda sıvı yerine katı deterjan kullanıyorum. Sıkıntı olmuyor. Tabii deterjan kalitesi de çok önemli.

• elbetbirgun kullanıcısına yanıt

Bu beyazsa, eskiler ne?

Bu duygusu sıklıkla bende yaşıyorum hocam, yalnız değilsiniz. [BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım 

• quote:

Orijinalden alıntı: Bandogge

Biliyorum hocam , görünce kaçmasın diye insan o an hemen almak zorunda kalıyor, geçen gün benim de öyle bir kaç siparisim oldu , kendimi suçlu gibi hissettim ne yalan diyim , siparişleri paketleyen görevli ne düşünüyor acaba , kulaklarımızı cinlatiyor mu ben de onu merak ediyorum.

Hepisini bir kutu yaptıklarında büyük ihtimalle verim çok düşüyordur karışıklık olur çünkü o şekilde , ancak üzülmeyin bence ,bana kalırsa paketleme işini insan yapmıyor olabilir [BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım 

• SteelSeries Arctis 3 (2019 Edition) Gaming Kulaklık- PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch, VR, Android ve iOS Uyumlu - Siyah

Fiyat:₺720,28 Fırsat Fiyatı:₺598,00 

https://www.amazon.com.tr/dp/B07GFRRQDJ

Fiyatı piyasanın baya altında. Sık sık oyun oynamadığım için oyuncu kulaklığına bu kadar para verilir mi diye kararsız kaldım daha sipariş vermedim.

• Bandogge kullanıcısına yanıt

Dün akşam 3 tane yumuşatıcı almıştım tek siparişte. 3 ayrı kargo olarak gönderilmiş ayrı ayrı saatlerde. Başka bir siparişte de ürünleri ayrı ayrı yollamışlar. [BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım  3 sipariş 8 adet de Kolay Gelsin'e verilen paket var. Ne yaptıklarını kimse bilmiyor bence.

• Ben de ryzen 5 3600x bakınıyorum.Olabilir de hatta zamlanma şansı bile var indirime yakın olmuyor değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bandogge kullanıcısına yanıt

Yok genelde amazon bunu yapıyor. Saçma bir uygulama ek yük ama yapıyor. Bu ıslak mendilde mesela tek tek kutulamış yapmış kargoya vermiş kargocu çocuk tek tek uğraşıyor barkod okutmaya dedim sizinde işiniz zor böylel tek kutuda olsa daha iyi diye, kargocu abi yok böyle ayrı ayrı olunca biz hepsinden ayrı para alıyoruz bizim için daha iyi dedi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞAKACI -- 23 Kasım 2020; 12:33:41 >
  • Gelen yorumlardaki tecrübelerden anlıyoruz ki bu kargo durumu bizim düşündüğümüz gibi işlemiyor , zaten Türkiye'deyiz bunu unutmamak çok da şey yapmamak lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • prime üyeleri indirimleri 30dk önce görebiliyormuş. kaynak mh.

• ya bu amazon da filtre olmaması ne kadar saçma

LGA1200 filtresi yok

ram belleklerde hiç bir filtre yok

• break. kullanıcısına yanıt

evet önemli. ni-mh pillerde ters delta bilmem niye filan şeyler var. iyi şarj cihazlarında bulunuyor. mesela pil dolunca otomatik kapamada önemli. çoğu ucuz cihazlarda olmuyor. şarja takıp gittin 10 saat makine sürekli şarj ediyor. mesela duracell cef14 de var ters delta akımı ve nitecore d2 d4 de de var. pillerden çok bence şarj cihazı daha önemli. ne kadar sağlıklı şarj olursa o kadar uzun ömürlü olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: crowler

evet önemli. ni-mh pillerde ters delta bilmem niye filan şeyler var. iyi şarj cihazlarında bulunuyor. mesela pil dolunca otomatik kapamada önemli. çoğu ucuz cihazlarda olmuyor. şarja takıp gittin 10 saat makine sürekli şarj ediyor. mesela duracell cef14 de var ters delta akımı ve nitecore d2 d4 de de var. pillerden çok bence şarj cihazı daha önemli. ne kadar sağlıklı şarj olursa o kadar uzun ömürlü olur.

Amazon'dan Gp Batteries Recyko+ Pro aldım ama iptal edebilirim henüz kargoya verilmedi.

Hepsiburada'da CEF14 var hem de 2 adet AA ve 2 adet AAA şarjlı pil dahil.

Son olarak merak ettiğim GP ile Duracell pilde karşılaştırma yaparsak hangisi öne geçer ya da aynı mıdır kalitesi?

https://www.hepsiburada.com/duracell-cef-14-sarj-aleti-2-ser-adet-aa-ve-aaa-pil-p-HBV000005N4V0?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=cimri&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=383&wt_pc=cimri.c.383.pc

Teşekkürler.

• gimmeluck kullanıcısına yanıt

Hocam ekran konusunda tecrübeli ve iddalı bir firma. Televizyonu bugün servis gelip kuracak. Mediamarktta canlı görmüştüm hoşuma gitti.

• break. kullanıcısına yanıt

bende gp recyko +pro incelerden aldım. iyi pil olduğu söyleniyor. sıkıntı çıkarmaz uygun fiyata aldınız sonuçta.

gp pro serisi daha uzun ömürlü gördüğüm kadarıyla. duracell 750 mah 400 şarj döngüsü diyor, 800 mah gp recyko +pro 1500 şarj diyor. pro serisi uzun vadede avantajlı. uygun fiyata cef14 görürseniz alın derim. 2 hafta önceki şahane cumada hepsiburada 77 tlden sattı. paketteki 1300lüklerde fazla verimli değil. oyuncaklarda çabuk bitiyor. 2000-2500mahlı kalem almanız gerekebilir. yani yüksek güç isteyen oyuncak, fotoğraf makinesi, el feneri gibi cihazlara yüksek güçlü piller daha çok işinize yarar. düşük güçlüleri de kumanda, duvar saati, masa saati vs şeylerde kullanabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.