Şimdi Ara

[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.939
Cevap
105
Favori
387.327
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben memnun kaldım. Ama hassas ciltler için olan versiyonu daha iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Belki kullandığımız deterjandan kaynaklı olabilir. Evlenmeden önce 1 yıl kadar Perwoll kullandık. Çamaşırlar, özellikle havlular yıkandıktan sonra koku yapıyordu temizlenmemiş gibi. Makinanın eski olmasına bağladık fakat toz deterjana geçtikten sonra makinaya rağmen bu sorun ortadan kalktı. 3 aydır evliyim yeni makina ile tekrar Perwoll’e şans verdim fakat yine aynı koku sorununu yaşıyoruz. O sebeple toza geçmeyi düşünüyorum hocam. Tabii tamamen marka kaynaklı da olabilir o yüzden biraz da kullanıcı yorumu almak için yazdım mesajı.

• sıvı çok zararlı, kapakla değil elle atıyor hanımlar :)

60 yıkamaysa 20 kere anca gidiyor, ben de yaptığım yanlıştan dönüp artık toz deterjan alıyorum.

• Arkadaşlar amazonda indirim kuponu nasıl kazanılır ben yeni üye oldum da TV almayı düşünüyorum. Siparişten önce kupon tanımlaması yapılır mı. Yoksa ürünü aldıktan sonra mı olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon sıcak fırsatlara bakayım diye girdim şimdi google da ekşide forumlarda sıvı deterjan mı toz deterjan mı sorusuna cevap arıyorum.

• Yaw başlayacam şimdi deterjan muhabbetinize. Kadınlar kulübüne döndürdünüz burayı [BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım 

• Hobar kullanıcısına yanıt
    Deterjanda sıcak fırsat arıyoruz ama ne yapalım :)

• Sergenss kullanıcısına yanıt

perwoll kötü hocam o yüzdendir. ben sıvı deterjanlarda da problem olduğunu düşünüyorum. toz deterjana döndüm ben. ariel omo indirimli denk gelince stokluyorum.

• Hobar kullanıcısına yanıt
    Aynen, bende ekran kartı alırım diye baktım 2.99 liraya kağıt mendil aldım çıktım.

• Diş macunu konusuna dönmüş

• quote:

Orijinalden alıntı: Sergenss

Deterjanda sıcak fırsat arıyoruz ama ne yapalım :)

Geçenki indirimlerde omo 9 kg 37 tl ye denk gelmişti kuponlarla.

• biyikliadam kullanıcısına yanıt

Kullanılır. PC'de ~100 MB/s ile okuyup yazan USB ile denedim, telefona ~30 MB/s ile yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kojiro -- 22 Kasım 2020; 23:13:35 >
  • Bir ara güzel telefon kampanyaları yapardı Amazon. İlerleyen günlerde denk gelir mi acaba bir şeyler?

• sasa_iliç kullanıcısına yanıt
    Hocam Hepsiburada ne yapıyorsa Amazonda 1 TL altını düşünün ikisinin ortak stoğuna bakıp karar verebilirsiniz.

• Kızlar yumuşatıcı ne kullanıyorsunuz varmı öneriniz

• oktayy82 kullanıcısına yanıt
    Yumoş extra vernele göre çok daha kalıcı

• quote:

Orijinalden alıntı: _terminatör_

Hocam Hepsiburada ne yapıyorsa Amazonda 1 TL altını düşünün ikisinin ortak stoğuna bakıp karar verebilirsiniz.

Firmalar arası rekabet bize yarar umarım hocam 11.11'i atladık bari bunda bir şeyler denk getirelim. [BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım 

• HP All-in-One, 21.5 inç FHD IPS, Intel Core i3-1005G1, 8 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 10 Home, 107P6EA

4500₺

https://www.amazon.com.tr/HP-Intel-i3-1005G1-Windows-107P6EA/dp/B08H8RRWVG

bu model şuan elimde kurulumunu yapıyorum, akraba ofis için almış, sorusu olanı yanıtlayabilirim.

Bu arada linke herhangi bir uzantı eklenmesini istemeyenler linki seçip alttakine bassın.

[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım

• GP şarjlı pillerin fiyatı iyi. benimki gibi çabuk pil tüketen ışıklı mouse'unuz var ise güzel bir çözüm olabilir.

Şarj aleti için de eliniz lehim makinesi tutabiliyorsa çok ucuza şu devreyi yapabilirsiniz. 1 saatte felan şarj eder.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00UZHV50M/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım

• quote:

Orijinalden alıntı: elbetbirgun

Amazon sıcak fırsatlara bakayım diye girdim şimdi google da ekşide forumlarda sıvı deterjan mı toz deterjan mı sorusuna cevap arıyorum.
    Perdelere bulaşık tableti koyuluyor. Araya sıkıştır, ayrı ayrı araştırmak uzun sürüyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.