Şimdi Ara

[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.939
Cevap
105
Favori
387.327
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen gün Amazon'a mail attım iadelerle ilgili. Nasıl suistimal edildiğini tek tek anlattım. Ürün almaya çekinir duruma geldiğimi de belirttim. Bir çalışma yapılacakmış. İnşallah kötü niyetli olan bu insanlara çözüm üretilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Recaizade-i Nabizade

Şu görseli ve fiyatı görünce heyecanlandım:

Tıklayınca karşılaştığım manzara:

tuş takımı da ABS, PBT bile değil.

• Bu akıllı saati düşünen varsa fiyat fena değil gibi. En ucuz HB'da 453 TL

Oppo realme Watch RMA161 Akıllı Saat, Siyah (Realme Türkiye Garantili)- 415 TL

https://www.amazon.com.tr/dp/B089NZG3Z3/

• quote:

Orijinalden alıntı: Trackdokuz

Klavyesinde türkçe karakter varmı.görsellerde yok

Pazartesi gelecek, büyük ihtimalle Türkçe Q klavyedir, görselleri Hp'den almışlardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: adeleks

6 lira farkla usb 3.0 boy ister misiniz?

https://www.amazon.com.tr/dp/B017RD11JQ/

edit: zaten yazmışsınız ama bence linke tıklayıp 2.0 almasınlar yanlışlıkla :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uskumru -- 21 Kasım 2020; 21:56:50 >

• Maalesef satıcıları hircinlastiran bu tip musteri tipleri.
    Bir satıcı birebir gösterdi. Bir pazaryerinde çok pahalı kulaklıkları alıp iade eden tipler maalesef bu forumlarda inceleme konuları açan kişiler. Ayrıca iade ederken de ufak bir çizik atıp bu çizik geldi yea diye satıcıları zor durumda bırakıyorlar. Forumda da şu teste tabi tuttum şu kadar yüksek seste çalıştırdım vs kulaklığın anasını aglatiyor. 3-5 yorum izlenme kasmak için milletin hakkına giriyorlar. Pazaryerleri de satıcıyı zorluyor iade al diye. Yapacak bişey yok vicdan ve ahlak olmazsa satın alıp vermezsin de...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resslek -- 21 Kasım 2020; 22:13:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biz ne zaman bu kadar ahlaksız ve yüzsüz olduk ya ,adam marifetmiş gibi kendine tanınan bir hakkın anası ağlatıyor ve marifetmiş gibi burada paylaşıp övünüyor af edersin ama bildiğin sığırsın ve yaptıkların hiç komik değil

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Amazon kulaklıkta mı iade alıyor? Hijyen den dolayı almaz diye düşünüyordum.

Kafa direk şuna çalışıyor. Derler ya esnaf kafası. Bir nevi de işkembe-i kübradan sallamak. Ürünü iade ettim, o da aynen geri satacak. Münferit olaylar mutlaka oluyordur, kullanılmış ya da kırık ürün her zaman ulaşabilir müşteriye. Amazon bu tür ürünleri https://www.liquidation.com/index/ gibi web sitelerinde satarak elden çıkarıyor.

• Sevgili romalılar yeter artık, indirim takip edemiyoruz iyice kıraathaneye döndü. Lütfen konu dışına çıkmayalım

• Ben de diyorum Amazon niye yorumumu paylaşmıyor. Geçen gün aldığım kulaklıkta şarj girişi yanında ufak bir çizik vardı. İlk kullanımdan sonra gördüm dolayısıyla benlik bir şey değildi. Kulaklığın performansından da oldukça memnundum. Şuan soğumadım değil. Demek böyle yamyamlar yüzündenmiş. İnanılmaz..

• quote:

Orijinalden alıntı: zamazingosTr

linç edilmemek için sadece 3 tanesini paylaştım :D

Alıntıları Göster

hocvam bunları kullandınız mı yoksa açmadan mı gönderdiniz?

• Bu millete İstanbul Bilişim falan müstehak. Amazon'un yerinde olsam yasayla hareket ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonra amazon kötü len kargoyu 1 saat geç bıraktı moruq telafi etmek için hemen şirketi üzerime yapsınlar len

az sonra amazona mail atacağım bu konuda. etik ahlakı biraz bile olan varsa benim yaptığım gibi yapsın

• QCY T7 modeli bir kulaklık aldım. 31 Ocak tarihine kadar iade hakkı tanıyor bana. Kulaklık bozuk değil ise göndermeyin arkadaş. Yoksa tüm forumun kulağına giren şeyi mi kullanacağız? Ben sırf Amazon diye buradan aldım. Kulaklığa gelecek olursak, soran çok arkadaş olmuştu bende bir video hazırladım.

https://www.amazon.com.tr/QCY-Bluetooth-Kulak-Kulakl%C4%B1k-Beyaz/dp/B089XZJZKX

https://www.youtube.com/watch?v=_PX0fPfLcMQ&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkprlk35 -- 21 Kasım 2020; 22:35:53 >

• artemisbd kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ettim. Cuma akşamı Büyükçekmece metroyu aradım 3 tane stokta gözüküyor dedi. Gittim aldım. Ertesi gün yani cumartesi günü geldi. Pazartesi de kurulum için arayacaklar bakalım. İnşallah uzun yıllar kullanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: illanois

Ben de diyorum Amazon niye yorumumu paylaşmıyor. Geçen gün aldığım kulaklıkta şarj girişi yanında ufak bir çizik vardı. İlk kullanımdan sonra gördüm dolayısıyla benlik bir şey değildi. Kulaklığın performansından da oldukça memnundum. Şuan soğumadım değil. Demek böyle yamyamlar yüzündenmiş. İnanılmaz..
    +
    Hadi, bir kulaklığı aldın beğenmedin, Amazon'da iade aldı, bir kere Amazon'un avantajından fayda sağladın.. Bunu sömürüye çevirip "Amazon sayesinde her kulaklığı denedim" şeklinde ürünleri bir bir elinden (kulağından) geçiremezsin.

Ürün de kulaklık.. başka ürünü değiştir yine bu kadar tepki görmez..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.