Şimdi Ara

[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.939
Cevap
104
Favori
387.330
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim aldığım kitaplarda da hiçbir sıkıntı çıkmadı. Ufak tefek hasarları çok kafaya takmamak lazım bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zamazingosTr kullanıcısına yanıt

ben türkiye şartlarında sıtmaya razıyım. bak bu az önce 2 haftadır gelmeyen kargom için trendyol ile yaptığım görüşmeden bir kare. kargonun gelip gelmeyeceğinin allaha bağlı olduğunu ima ediyor. Bu onlarla kargo konusunda 4. görüşmem ve hala çözüm yok.

kullanılmış ürünlerde amazon size olanak sağlıyor, geri alıyor. madem ticaret ahlakları yok kullanma o zaman. zorla değil

[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım
  • Nivea B&W Original Erkek 150 ml + B&W Org Erkek Mini Rollon 25 ml

Geldi ama ürün başlığında 2 Paket (2 x 175 ml) yazıyor ya.

Sağlık olsun, ben mesajı görmemişim arkadaş uyarmış evet. @s1LENT @_terminatör_

• Teşekkürler macunu da iyi fiyat ikisinden de aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: 35710

hangi renk fiyat dusmedıı

• metin10oktay M kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Erkan0644

Sensodyne Hızlı Rahatlama Diş Fırçası Yumuşak 1+1 1 Paket (1 x 2 Adet)

https://www.amazon.com.tr/dp/B08GT35PX1/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlC_IVtUFbAQPVNST

15.90₺

Sepete attım, birkaç ürün daha ekleyeyim derken ürün teke düşmüş. Yetişemedik galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: zamazingosTr

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Hocam her yere aynı şeyi yazmaktan sıkılmadın mı :D ? Dip not olarakta keşke amazondan aldığın kulakiçi kulaklıktan kulak kiri çıktığını da yazsaydın. [BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım 

• Bella Ciao kullanıcısına yanıt

Haklısınız da biz nereden alacağız ihtiyaçlarımızı. Herkes sahtekar herkes dolandırıcı. Dürüst insanları mumlayıp dolapta saklayacağız o kıvama geldik yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar normalde bu Nivea men black & white deodorantı kaça alıyorsunuz merak ettim. Önceden müşteri hizmetlerinden öğrenmeseniz 2 değil de 1 ürün geldi diye iade mi edecektiniz cidden. Piyasada 21-22 lira değil mi bunlar.

• Paradontax 1+1 Uzman Bakım Dış Fırçası 19.90 ₺ (Sensodyne kaçıranlar için)
    https://www.amazon.com.tr/Parodontax-Uzman%c4%b1-F%c4%b1r%c3%a7as%c4%b1-Paket-Adet/dp/B07SDPW8DW?th=1&psc=1&tag=dhapp00cyf-21&ie=UTF8&language=tr_TR

• Erturrk kullanıcısına yanıt

İade alırken hiç mi bakmıyor firma görevlileri. Bu konudan bağımsız bence amazonun tedarikçileri de sıkıntılı. Ben bebek için park yatak aldım . Ürün 5 sene önce üretilmiş kutusu sapsarı olmuş . Distribütör firmanın imzası var 5 senelik. O zamanlar amazon yoktu ülkede. Tedarikçi bunlara eski malları kaktırıyor bence.

• Colgate Extra Clean Diş Fırçası Orta 2+1 1 Paket
    9.90
    https://www.amazon.com.tr/dp/B086DV91S3/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabt1_dlC_mXuUFbYB1M8D7

• quote:

Orijinalden alıntı: Un Kurabiyesi

en azından kullanılmış tuvalet kağıdı yollamıyolar

• Emple kullanıcısına yanıt

Ben aldım, kitap 2 cilt olduğu için kendinden kalın bir ambalaj ile kaplıydı bir de amazonun paketlemesinden sonra hasar vermek için ancak depoda üstünde forklift ile geçmeleri lazım

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.