Şimdi Ara

[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.939
Cevap
105
Favori
387.327
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11.11 derken kara cuma mubarek cuma derken cebteki paralar gidiyo,alışveriş cılgınlığı gibi bi hastalık bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • [BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00DPT4XF6/
    Belkin (F2CU012BT2M-PUR) USB kablo 2.0 USB A Micro-USB B, 2m, Mor 12,50 TL

type c 2 metre kablom vardı, bir de bunu aldım.. Ucuna elimdeki type c çeviriciyi takarım, hem type c kullanırım hem micro usb.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ozann kullanıcısına yanıt
    2.5 TL miydi 2.5 litre miydi hocam? Sanırım stok bitmiş, merak ettim fiyatı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Recaizade-i Nabizade kullanıcısına yanıt

5₺ gördüm ben.

Bu arada ampulden bile ciddi ciddi kavga edebilen kaç tane millet vardır ki, bu millet üzerine tez yazılmaya, araştırma yapılmaya çok müsait.[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım 

• Arkadaşlar güzel bir oyuncu kulaklığı denk getiren olursa mesaj yada etiketleme yoluyla haber verirse çok memnun olurum. Uzun zamandır araştırıyorum bir türlü güzel indirimli kaliteli bir kulaklık bulamadım. Şu sıralar da yoğunum çok takip edemiyorum.

• Ozann kullanıcısına yanıt

Bitmiş sanırım. Benzer kampanyayı carrefour da yapmıştı.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyatmış kaçırdım, Amazon indirimlerin hepsini bir anda yapmıyor ki hep böyle günlere yayıyor :D Prime Day’in son günü artık pek indirim olmaz derken çok güzel bir oyuncu kulaklığı kaçırmıştım :) Amazon indirim günlerinde devamlı takipte olmak gerekiyor; şansıma Gülümseten Cuma indirimi en yoğun vaktime denk geldi.

• 2,5 L si 5 TL idi. Son ikiyi ben aldım sanırım. Bilgi veren arkadaşımıza teşekkür ederim. şimdi 26 TL olmuş !!!

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07GDMLMBJ/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sebilge -- 21 Kasım 2020; 2:20:46 >
  • sebilge kullanıcısına yanıt
    26 TL başka satıcının fiyatı hocam, ben Amazon’dan önceden 10 küsür TL’ye indirimli almıştım siz onun da yarı fiyatına almışsınız. Sıcak fırsatmış bize nasip değilmiş, güle güle kullanın hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00DPT4XF6/
    Belkin (F2CU012BT2M-PUR) USB kablo 2.0 USB A Micro-USB B, 2m, Mor 12,50 TL

type c 2 metre kablom vardı, bir de bunu aldım.. Ucuna elimdeki type c çeviriciyi takarım, hem type c kullanırım hem micro usb.

işte amazondan beklediğim hareketler

KABLO[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım 

• Recaizade-i Nabizade kullanıcısına yanıt

Amazonda 748e Hyperx Cloud 2 var ama fiyat biraz yüksek tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2-3 Metre Type-C kablo bulursanız uygun fiyata mesaj yada yanıt üzerinden yeşillendirirseniz çok sevinirim arkadaşlar [BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım 

• quote:

Orijinalden alıntı: M S G

2-3 Metre Type-C kablo bulursanız uygun fiyata mesaj yada yanıt üzerinden yeşillendirirseniz çok sevinirim arkadaşlar  

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.