Şimdi Ara

[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.938
Cevap
140
Favori
379.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 626
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 40
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 35
  • Favoriye Eklediklerim 140
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • facepunchS (45 mesaj) Recaizade-i Nabizade (40 mesaj) Kronik Farenjit (29 mesaj) BlackLead (24 mesaj) erkanist (23 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1113 mesaj) Mobil (338 mesaj) Mini (138 mesaj) Uygulama (349 mesaj)
  • @
25 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> [BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1121 Mesaj
    Ahh ahh beyler...

Biz sitedeki Ryzen 3500U'lu HP'ye uygun diyoruz 4600₺ fiyatla. Evet Türkiye'de şu an 3500U'lu LED IPS ekrana sahip en uygun model. Hatta 1000-1500₺ farkla.

https://www.amazon.com.tr/HP-Laptop-15s-eq0013nt-Freedos-3H930EA/dp/B08H8X5PNF/

Bakın Amazon, memleketinde Lenovo'sunu 423$'a (~3200₺) veriyor. Türkiye'ye sipariş var (+126$) , toplam 550$ (~4200₺) SSD 512 değil 256 ama bunda da Windows var mesela, benzer ürünler bulunabilir , değerlendirilebilir.

https://www.amazon.com/Lenovo-IdeaPad-Processor-Graphics-81W0003QUS/dp/B0862269YP/

Realme 7 burda 3000₺ şu an için, İspanya Amazon'da 5G versiyonu 220 Euro.

Hem birim parada öndeler. Hem de kur çevirisinde öndeler. Sağlık olsun, lakin o da vergiyle.

bozuk linkler fixlendi
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Yüzbaşı
    424 Mesaj
    1 saatte 6 mesaj. Amazon bu sefer micti galiba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    659 Mesaj

Bu 14 inch.

|
    |
    kırmızı pelerin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Gigabyte Z370 Aorus Gaming7 İ5 9600K MSI RTX 3070 8x2 3200Mhz Corsair Rgb Pro CoolerMaster ML240L Rgb MasterFan MF120 HALO Rgb x 3 Corsair MP500 M2 - JamesDonkey SSD 1TB - Samsung qvo SSD 1TB Evga 700B 80 Samsung c24fg73 144HZ 1Ms Phantex P350X Corsair MM300XXL Steelseries Rival110 Steelseries Apex 150 Steelseries Arctis 5
  • Yüzbaşı
    902 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Warner Bross

Sepet doldurmakla meşgulüzdur belki   şaka Bi yana güzel indirimler var gibi, 3 te 1 fiyatına satılan ürünler görmüştüm de alacaklı olmadığım için araştırmamistim

Bose indirimleri yeni başlamış sanırım

Bose SoundSport Free Kablosuz Kulak İçi Kulaklık, Mavi

Önerilen Satış Fiyatı₺1.789,70

Fırsat Fiyatı:₺1.248,00

İndiriminiz:₺541,70 (% 30)

Fiyatlara KDV dahildir.

https://www.amazon.com.tr/dp/B0748JM8M5/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabt1_dlC_lzXTFb6YES0ED

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __By_Sinan__ -- 20 Kasım 2020; 4:10:5 >
    |
    |

• Kinetix Pando Erkek Sneaker 41 numara, 3 tane kalmış, 30 TL

https://www.amazon.com.tr/Kinetix-Erkek-Ayakkab%C4%B1-Lacivert-Numara/dp/B07J9JJ85S

|
    |

|
    |
  • Yarbay
    8184 Mesaj
    55 inç TV lerde bir kampanya olur mu acaba. Şu an ki TV benim 32 inç. Eski ev ufakfi sıkıntı olmuyordu ama su an kaldığım yerde salon çok büyük. Biraz ufak kaldı tv. 6 yıldır kullanıyorum. Samsung marka smart TV. Bir sorun yaşamadım bu zamana kadar.

• Teğmen
    100 Mesaj
    Dolar 8.00’üzeriyken bilgisayarı 3700’e veriyordu şimdi dolar 7.55 bilgisayarı 4000’tl’ye veriyorlar buna anlam veremiyorum

HP Dizüstü Bilgisayar, 15.6 inç HD, Intel Core i3-1005G1, 8 GB RAM, 256 GB SSD, Freedos, 235Q8EA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciwanbilisim -- 20 Kasım 2020; 6:23:42 >
  • Yüzbaşı
    921 Mesaj
    Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -AhmtOzdmR- -- 20 Kasım 2020; 8:34:20 >
  • Er
    9 Mesaj
    Ekran kartlarında indirim olsa keşke çorabı puzzle ne yapacağız.

|
    |
  • Yarbay
    2393 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kızıl ay

Hocam benimkinin de yandan bakınca içinde sanki böyle kağıtlar kalmış gibi görünüyor ama bilemedim şimdi siz diyince

bahsettiğim şeyi buldum. ilk sipariş verdiğim ürünün her iki yanında , ikinci sipariş verdiğim ürünün tek tarafında vardı. servise gösterdim bu açma izi değil vs dedi ama ne peki dedim cevap veremedi. mağazada benzer ürünlere baktım hiç böyle iz yoktu.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/66/43/a8/6643a8b32065cc647ac8cbbda4a24943.jpeg&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sükût -- 20 Kasım 2020; 9:3:16 >

Turuncudan iz taşıyan tok bir sarı ██ Vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı

• Yarbay
    2393 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Warner Bross

Konuda hazır bekle hiç araştırma ,millet nasıl olsa yazar burda hazıra konarsın değil mi? 

• Yarbay
    3258 Mesaj

Hocam savunmak gibi olmasın da belki eski stok fiyatlarıydı o. Atıyorum dolar 6.90 dan stoğa girmişti. O bitti yeni seri 7. 50 den geldi. Belki böyle bir durumdur. Bir de borsa gibi fiyatlar artıp düşüyor. Ben Philips tıraş makinesi aldım. Sepette uzun süre duruyordu. 480-600 arası gidip geliyordu fiyatı. Bugün 419 a aldım.

|
    |
    ciwanbilisim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: -AhmtOzdmR-

Black Friday değil de daha çok yol kenarında bulunan outlet mağaza indirimleri gibi olmuş. Amazon çözmüş bizi.

Günün yorumu  

|
    |

• Teğmen
    165 Mesaj

• Teğmen
    170 Mesaj

223 TL'ye Lacoste uzun kol polo L1312 satıldı. Sanal çadırda bile bu fiyatlara satmadılar... Tebrikler.

|
    |

Alıp iade ettim öyle söyliyim hem de daha uygun fiyata almıştım.

|
    |
    shrike72 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    484 Mesaj

Çok çabuk gitmiş M’ler ama sınırlı renkteki L, XL, XXL duruyor

|
    |
    osgour kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
ankara gülüş tasarımı
Ekonomi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,297
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.