Şimdi Ara

[BİTTİ] A101 KAPIDA 50/20 ——-> SM20 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
11
Favori
26.075
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende de var aynı sorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koc000 kullanıcısına yanıt
    kart yetersiz,yanlış bilgiler va girildiğinde oluyor . Dün 2 kere yanlış girdiğimde farkettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Wadjet kullanıcısına yanıt

Masterpass olayı nasıl Masterpass kart la ödeme yapınca otomatik mi düşüyor

• AslanAvda kullanıcısına yanıt

Profil bilgileri ni girmemiş tim. Düzeltin ce sipariş gerçekleşti.

@tlhxyz

hayırlı olsun hocam:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • egitimtube kullanıcısına yanıt

Masterpass kart seçince 30tl otomatik düşüyor 150tl üstüyse sepet(10tl üstü ürünlerdeki pahalı fiyat geçerli 150 sayarken.)

• [BİTTİ]  A101 KAPIDA 50/20 ——-> SM20
    Sipariş mailinde böyle ibare olan var mı ? Benim sipariş saati 9 du tık yok onay bekliyor diyor ? Anlamadım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: lastjeday

Sipariş mailinde böyle ibare olan var mı ? Benim sipariş saati 9 du tık yok onay bekliyor diyor ? Anlamadım ?

Benim de ayniydi iptal oldu sandim once mesaj geldi yola cikti diye. 19:30 21:30du teslimat saati biraz once trslim aldim

• quote:

Orijinalden alıntı: krc58

Benim de ayniydi iptal oldu sandim once mesaj geldi yola cikti diye. 19:30 21:30du teslimat saati biraz once trslim aldim

Alıntıları Göster

Hocam bir de iptal edilenler de görünüyormuydu ki , benim hem siparişlerim de gözüküyor hem de iptal edilenler de du bakalım bekliyorum hala ama bu saatten sonrada gelmez herhalde ya 19.30 21.00 di teslimat saati

Ben de farklı kart ile denedim oldu.

• merhaba masterpaa ıle odeme yapamıyorum ıng banka kartım kayıtlı olmuyor aynı sorunu yasayan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: koc000

Profil bilgileri ni girmemiş tim. Düzeltin ce sipariş gerçekleşti.

@tlhxyz

nasıl oluyor o hocam bende masterpass ıle sıparıs veremıyorum neden acaba

• dünkü siparişim 19.30-21.00 içindi. gönderildi diye mail geldi 18.30'da ama sipariş getirilmedi. müşteri hizmetlerini aradım mesai saatleri dışında diyor tam bir rezillik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aktivist-X -- 7 Kasım 2020; 21:20:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aktivist-X

dünkü siparişim 19.30-21.00 içindi. gönderildi diye mail geldi 18.30'da ama sipariş getirilmedi. müşteri hizmetlerini aradım mesai saatleri dışında diyor tam bir rezillik.

hala gelmedi mi

• freedom058 kullanıcısına yanıt

Sanırım masterpass a üye olduğunuz telefon numarası ile a101 profilinde ki tel no aynı olması lazım. Yalnız Ben masterpass ile ödeme yapmadım, normal kart bilgileri girdim.

• fişte yazar , eğer 2,3kg yazıyorsa ona göre birim fiyatla çarpılır size fatura edilir.

kredi kartından ona göre farkı çekilir veya iade edilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

hala gelmedi mi

Alıntıları Göster

Şimdi geldi. Kampanyadan dolayı yoğunmuş. Ben inip arkadaşa yardım ettim büyük plastik aksaya koymuşlar ürünleri. Ama tek başına merdiven çıkıyormuş bu kasalarla ki bu kasalar boş haliyle zaten 4-5 kg geliyor benim bildiğim. Ne desem boş. Zaten ilk defa kullanmıştım bir daha kullanmam. İnsanları köle gibi kullanıyor olmalarından tiksindim.

• Kaşar falan yok mu sitede,çıkmıyor aramada..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bella Ciao kullanıcısına yanıt

stok bitince aramada çıkmıyor.

daha önce aldığınız bir ürünse tıklarsanız , stok yok diye alt kısımda gösteriyor.

• freedom058 kullanıcısına yanıt

Uygulamada MasterPassa kayıtlı MasterCard logolu kartlar diyor. Yani kart visa ise ondan düşmüyordur.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.