Şimdi Ara

[BİTTİ] A101 KAPIDA 50/20 ——-> SM20 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
11
Favori
26.075
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sorunsuz teslim aldım hayret ki meyve normal a101lerdekinden daha tazeydi.
    50/14 tl gayet iyi indirim kolonya vs stok yapılabilir normal market fiyatlarından

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam istediğim şekilde hazırladıkları siparişi doğru zamanda teslim ettiler, gördüğüm kadarıyla profesyonelce bir giriş yapmaya çaba gösteriyorlar...

Siyasi odaklara dağıttıkları 200 TL değerindeki çeklere göre 50'ye 14,5 biraz cılız kalsa dahi teşekkürler...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2x aldım sorunsuz teslim edildi. Meyveler hakketten iyidi.

• quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

ne saçma uygulama üye ol diyorum parola sayısaldır biz de sözel girmiyoruz ki ne demek istiyor bu dangoz ya

İnternet sitesine kayıt olurken oluşturduğum şifre 4 haneliydi ve uygulamaya giriş yaparken kabul etmiyordu, 2 karakter daha ekleyince giriş yapabildim...

Belki daha önceden kayıt olduysanız uyuşmazlık oluyordur çünkü siteyle bilgiler ortak, olmuyorsa şifre belirlerken hem rakam hem de harf kombine etmeyi deneyin...

• iki kilo ceviz aldım kilosu 27 den tartıda tarttım 2.3kg göndermişler
    39,65₺ ödedim fakat 300 gramın da parasını alırlar herhalde.

• xymox kullanıcısına yanıt
    Genelde a101 sebzeler falan vasat oluyor sansliymissiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sipariş verdim ben de hem 2 saat geç geldi hem de yine rezaletti. meyveler o kadar çürümüştü ki vicdanı olan onu getirmez. kokusundan açamadık, dokununca sıvı gibi el içe geçiyordu meyvelerin.

not: iadeye gidince şunu öğrendim. 1 kg yazan meyve 800 gr çıktı. kasiyer bile şaşırdı hem kilo az hem bozuk meyveler konmuş dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chesstern -- 7 Kasım 2020; 17:20:5 >
  • Zorla 4 adet poşet sattı uyanıklar. Parça başı 1 poşet. Belki de ben 2 poşete sığdırdım. 50 Kr da oradan kazanirdik 😁 [BİTTİ]  A101 KAPIDA 50/20 ——-> SM20

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEONİM -- 7 Kasım 2020; 17:33:17 >
  • sadece kredi kartı geçiyor tosla ve enparayla denedim sipariş geçmedi..

• 6 adet birşah süt aldım.Son kullanma tarihinin bitmesine 9 gün var.Dikkat edin

• A101 kapıda uygulamasını kurdum fakat mevcut a101 kullanıcı adı ve şifremle uygulamaya giriş yapamıyorum.

Yeni üyelik oluştur diyorum bu seferde bu e posta ve telefon numarası sistemimizde mevcuttur diyor.tabi öyle olur çünkü zaten üyeyim,, ne işe yaramaz bir sistemleri var böyle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi economist52 -- 7 Kasım 2020; 17:58:59 >
  • Çay seti Çek ekleyince 15 küsür ceksiz 30 TL indirim oluyor var mı çözümü arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: chesstern

sipariş verdim ben de hem 2 saat geç geldi hem de yine rezaletti. meyveler o kadar çürümüştü ki vicdanı olan onu getirmez. kokusundan açamadık, dokununca sıvı gibi el içe geçiyordu meyvelerin.

not: iadeye gidince şunu öğrendim. 1 kg yazan meyve 800 gr çıktı. kasiyer bile şaşırdı hem kilo az hem bozuk meyveler konmuş dedi.

normal mağazadan sorunsuz iade oluyor mu hocam

• gelen siparişteki, muz, mandalina gibi meyveler çok iyidi, sorunsuz geldi

• 10tl üstü alışverişe indirimli 6'lı çay seti 30tl düşmesi gerekirken 17tl düşüyor 20tl kodu girince.Ne saçma iş bu?

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    her zaman olduğu gibi a101 personeli olaydan bihaberdi. artık çıkıştım onlara da a101 hiç mi bilgilendirmiyor dedim. kocaman yazıyor orda mağazadan iadr olur diye. çok mırın kırın ettiler ama bi şekilde iade aldılar

• Ödeme kısmında sürekli başa atıyor. Bu sorunla karşılaşan var mı?

• sepetleri görelim arkaşlar ne alıyorsunuz ev full dolu :)

• konuyu açan arkadaşımıza teşekkürler harnup pekmezi, tahin, yastık alezi, 3kg yoğurt, petek bal vs. aldım 150 ye 80 civarı ödedim 20 a101 den 30 çay bardağından 30 da masterpass tan düştü..yalnız app gerçekten çok kullanışlı olmuş birçok yerin örnek alması lazım..

• economist52 kullanıcısına yanıt

Aynı sorunu ben de yaşadım.Yeni bir üyelik açtım.Fiziki mağazalarda bazı dondurmalarda 1 alana 1 bedava kampanyası var.Ancak bu uygulamada sepete dondurma attığımda indirim olmadı.Yani geçmiyor sanalda.Boşa yeni üyelik açmış olduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan1964 -- 7 Kasım 2020; 20:15:16 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.