Şimdi Ara

Bitti - 2 Kg Balparmak Balkovan 42.19tl HB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
3.751
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mobil App'e özel anasayfada süpermarket 60/15tl indirim kampanyasına tıklayarak ürünleri görebilirsiniz
    Sepete başlıktaki ürünü ve Domestos wc blok 5'li güç çam ferahlığını atın, otomatik olarak Calve kids 400gr ketçap da ekleniyor. Ketçap, klozet blokunu fiyat olarak amorti eder. Sonuç olarak 2kg Balkovan'a 42.19 ödenmiş oluyor. Bu arada bal nasıldır?

Blok örnek olarak verildi, kampanya sayfasından daha işe yarar, lazım bir ürün de bulunabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memis0051 -- 28 Temmuz 2018; 12:15:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• normal balparmak neyse de balkovanin tadi hic iyi degil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada çok 3 kağıtçı firma indirim yapıyorum diyip piyasa dan daha pahalı ürün satiyr

• bal nasıl 42 oluyor şu anda 60 ve 56 2 kg lık lar sepette dediğinz ürünleri atınca
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Açıklamadaki tavsiyeyi aynen uygulayın. 60tl'ye 15tl indirim var detaya girmek istemedim.
    Edit: Mobilden deneyin, webden denedim olmadı mobil uygulamada fiyat düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memis0051 -- 27 Temmuz 2018; 1:40:16 >
  • 60 a 15 kişiye özel sanırım

• XnoX kullanıcısına yanıt
    Son zamanlarda benim de dikkatimi çekti. Özellikle %45 sepette indirim tuzaklarıyla dolu halbu ki başka yerde daha ucuz. Hele de Flo ürünleri, etiket fiyatı 159tl olan ayakkabıyı 219'dan düşmüş gibi gösterip %40+%25 indirim diyerek başka yerlerden daha pahalıya satıyor. Eminim düşen vardır bu oyunlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Açıklamadaki tavsiyeyi aynen uygulayın. 60tl'ye 15tl indirim var detaya girmek istemedim.
    Detaya girmeyeceksen paylaşmanın ne anlamı var? İndirim kodu varsa söylersin uygulanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

hocam bu şekilde mi. böyle olmadı
  • Konuyu tekrar düzenledim. Tek yapmanız gereken app'te anasayfadaki kampanyaya tıklamak dostlar.
  • Bitti - 2 Kg Balparmak Balkovan 42.19tl HB

• 60 15 seçili ürünlerde indirim app te kısaca. ürünlere bi güzel binidirlmiş
  • Çam balında indirim düşmüyor.

• Bal nasıldır acaba

• fiyat gayet güzel. yanında balı alana calve kids ketçap hediye 😂😂😂 flash tv dekıler gıbı olmus

• Bal devamlı tükettigim ve guvendigim bir firma.Haber veren ark. teşekkürler.

• Teşekkürler.

• Migros balı daha güzeldi sanki bu bala göre.

• Balkovan zaten 21-22 TL marketlerde

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.