Şimdi Ara

bitti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
5.715
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Elite hesaptaki 50-25 nedir acaba? bilmeyen için
  • Fiyat hatası olan yada 1 adet yerine 12 adet yazim hatasıni olan ürünleri bulanlar ayni üründen 10 larca sipariş veriyor satıcı ürünü gönderemeyince büyük ihtimal hesabını kapatıyor trendyolda müşteri memnuniyeti diye 50/25 cek tanımlıyor bu 25 liralık indirimi satıcıdan alıyor milyarlarca zarara uğratıyor 10 larca cek alan kisilerde cek satışta 8 9 liraya satıp mutlu mesut yasiyorlar cek her hesaba veriliyor sadece elit hesapta 30 tl ustu kargo ücretsiz migros ta 60 tl ustu ücretsiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elit paket indirim kodu nedir ben elitim ama yazmıyor bişey

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yardım amaçlı alınabilir fakat eve ihtiyaç olarak 55 lira daha faydalı kullanılabilir.
  • Trendyol'da Migros için indirim kuponları geçmiyor, her üründe geçmediği yazıyor

• Konudan kısmen bağımsız olarak. Hatalı fiyat avcıları icin aynı hatalı fiyatlı üründen 100 tane de sipariş verse Trendyol sadece 1 adet kupon tanımlasa aslında sorun çözülür. Bu şekilde olsa kimse bile bile 10 tane 100 tane sipariş vermez. Hem tüketici hem Satici korunmuş olur.

• linksiz kullanıcısına yanıt
    Yahu arkadaşlar bu Elit hesap ne oluyor

• isml38 İ kullanıcısına yanıt
    https://www.trendyol.com/yardim/sorular/8?grup=1
  • trendyol mu? aman ha!!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanberber53

Fiyat hatası olan yada 1 adet yerine 12 adet yazim hatasıni olan ürünleri bulanlar ayni üründen 10 larca sipariş veriyor satıcı ürünü gönderemeyince büyük ihtimal hesabını kapatıyor trendyolda müşteri memnuniyeti diye 50/25 cek tanımlıyor bu 25 liralık indirimi satıcıdan alıyor milyarlarca zarara uğratıyor 10 larca cek alan kisilerde cek satışta 8 9 liraya satıp mutlu mesut yasiyorlar cek her hesaba veriliyor sadece elit hesapta 30 tl ustu kargo ücretsiz migros ta 60 tl ustu ücretsiz
    Peki elit hesap olunca Migros'dan alınsa bile mi 30 TL üstü kargo ücretsiz oluyor?
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Elite de 30 tl ustu ücretsiz herseyde migrosta normal hesaptan 100 tl.ustu eliteden 60 tl ustu ücretsiz oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanberber53

Fiyat hatası olan yada 1 adet yerine 12 adet yazim hatasıni olan ürünleri bulanlar ayni üründen 10 larca sipariş veriyor satıcı ürünü gönderemeyince büyük ihtimal hesabını kapatıyor trendyolda müşteri memnuniyeti diye 50/25 cek tanımlıyor bu 25 liralık indirimi satıcıdan alıyor milyarlarca zarara uğratıyor 10 larca cek alan kisilerde cek satışta 8 9 liraya satıp mutlu mesut yasiyorlar cek her hesaba veriliyor sadece elit hesapta 30 tl ustu kargo ücretsiz migros ta 60 tl ustu ücretsiz
    Bu konuda tüm yük satıcılara mı biniyor kesin emin miyiz hocam? Bilmediğimden soruyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmanPower kullanıcısına yanıt
    Biniyor diyende var binmiyor diyende ama dikkatimi ceken bu tarz sorun yaşayan satıcılar bütün urunleri çekiyorlar satıştan dukkani kapatmış gibi cok denk geldim zararı olmasa iptal eder yoluna bakar demekki ucu dokunuyor

• Geçen 110₺ye ziyafet paketinden aldım bence oldukça uygun ayrıca içinden indirim barkodları çıkıyor. 31 ağustosa kadar geçerli. Uygun bir indirim kombosuyla oldukça karlı bir seçim bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.