Şimdi Ara

. Bitti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
2.803
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabrifidan -- 8 Haziran 2019; 1:1:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yıl 2019 5,5 inç telefonlarda bile 4K varken hala ısrarla 1366x768 panelli laptop satıyorlar. Hem de modellerin geneli böyle. Yok panel pahalıymış, Full HD olmazmış bahaneleri varsa, ulan Hometech 500-600'e Full HD IPS ekranlı notebook satıyor yıllardır. Sana pahalı da, ona mı ucuz bu paneller? Artık teknoloji çöplüğüne atın şu 768p ekranları yahu!
  • Vakti zamanında 700 800 liraydı bu laptoplar. Şimdi 1.7k sıcak fırsat olmuş.
  • MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    Ne olacaktı hala 700 mü

• inexo kullanıcısına yanıt
    Evet öyle olmalıydı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2-3 ay once amazon tr 1830tlden satiyordu. sonrasinda fiyat dalgalanmasi oldu vs o zamanlar dikkatimi cekmisti bu model ama fiyat yukselince umudu kesmistim.
    simdi 1700e gorunce sasirdim iyi firsat bence, bu fiyata multitask ozurlusu amdler var. yakin fiyata hp olsa bile kesinlikle lenovo tercih edilmeli. adaptoru cok hafif, kendisi de hafif sayilir. sarji da uzun sure gidiyor.

paylasim icin tesekkurler.

• Ikinci el i5-i7li bilgisayar almak daha mantıklı bu devirde o paraya

• 1.10 işlemci alınmaz,interneti açarken bile kasar.
  • Yıl 2019 5,5 inç telefonlarda bile 4K varken hala ısrarla 1366x768 panelli laptop satıyorlar. Hem de modellerin geneli böyle. Yok panel pahalıymış, Full HD olmazmış bahaneleri varsa, ulan Hometech 500-600'e Full HD IPS ekranlı notebook satıyor yıllardır. Sana pahalı da, ona mı ucuz bu paneller? Artık teknoloji çöplüğüne atın şu 768p ekranları yahu!

• 2.80 turbo var

• İşlemci i3 6006u dan daha güçlü bu fiyata alınabilir

• glory34 kullanıcısına yanıt
    Hocam 2010 yılının bilgisayarında 2019 yılının teknolojisini arıyorsunuz. Eğer son teknoloji barındıran bilgisayar istiyorsanız 2017-18-19 modellere bakmanız ve en az 10 milyar gibi bir bütçe ayırmamız gerekiyor.

• maalesef çöp
  • MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    Ben de bu tipleri anlamiyorum. Aloo dolar 5 yilda 3 katına cikti haberiniz var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: fantilatör

Hocam 2010 yılının bilgisayarında 2019 yılının teknolojisini arıyorsunuz. Eğer son teknoloji barındıran bilgisayar istiyorsanız 2017-18-19 modellere bakmanız ve en az 10 milyar gibi bir bütçe ayırmamız gerekiyor.
    2010 yılının bilgisayarı ne alaka onu anlamadım? Bu bilgisayar son birkaç yılın bilgisayarı. Belki de 2019 yılının. İşlemci Pentium diye eski olmuyor. Pentium'un yeni nesli modern bir bilgisayar bu. Pekala Full HD panel koyabilirler ama Türkiye gibi ülkeleri ciddiye almadıkları için daima en tercih edilmez modelleri yolluyorlar ülkeye. Dolar arttığı için de değil üstelik, 15 sene önce de en düşük çözünürlükler bizim gibi geri kalmış ülkelere yollanırken, her zaman 1600X900 çözünürlük Batı ülkelerine giderdi. Bu sadece maliyet değil, ülkelere ve onların insanlarına verdikler, değerle de alakalı bir durum.

• spongebob55 kullanıcısına yanıt
    Laptop'un ederi fiyatının yakında dahi değil, onu kast ettim kardeşim.
  • Size bi soru aşağıdaki laptop ürünün sıfır fiyat ederi nedir peki

İ5 8250u
    Rx 550 2gb
    8gb ram
    Full hd ips
    Metal kasa
    Parmak izi
    1tp hdd
    240gb m.2 ssd
    Işıklı klavye

Teşekkürler

• 2.el makina tavsiye ederim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.