Şimdi Ara

Bitmeyen Marmaray (20.02.2017 Güncel) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
2
Favori
8.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bakırköy tren yoluna iki bina kur western film çek. O derece yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2000watts

kartalda oturanlar çok magdur bu banliyonun yapilmamasindan dolayi. Metro kartaldan geçiyor ama fizanda. Oraya gitmek için 2 minibus degistirmen lazim Kartalin rahmanlar tarafinda oturanlar için. Bu banliyo treninin neden hala yapilamadigini çozemedim

Para istemisler ekstra diye bir dedikodu calindi kulagima, ne kadar dogrudur bilmiyorum ama hicbir is yapmamalari da dusundurmuyor degil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamamda daha yeni bir ispanyol sirketi almisti ihaleyi. Peki neden turk sirketleri bu ise girmiyor buda bir muamma. Zaten bu muamma yuzunden bir ilerleme yok. Bizim insanimiz gerçekten ilginç. Cumhurbaskani ve basbakab ha bire miting yapiyor istanbulda. Milyonlari topluyor. Ama nasil. Yuzlerce gemi kalkiyor. Gemilerede belediye otobusleri insanlari tasiyor. Bir allhin kuluda çikip sormuyor. Nerede bizim banlyo trenlerimiz diye
  • hazir konu acilmis iken bazi akpye yakin kisiler ankara-burasa yht hattina ne oldugunu aciklayabilir mi? iki yildir durmus vaziyette.
  • Okulun elektriği borç yüzünden kesilmiş

Kaynak sağlam:trt

Akpnin millete hizmet edeceğine inanan varmı

Devlet demir yolları diye yazılır,

Yandaşa rüşvet yolu diye okunur
    Bitmeyen Marmaray (20.02.2017 Güncel)Bitmeyen Marmaray (20.02.2017 Güncel)Bitmeyen Marmaray (20.02.2017 Güncel)Bitmeyen Marmaray (20.02.2017 Güncel)Bitmeyen Marmaray (20.02.2017 Güncel)Bitmeyen Marmaray (20.02.2017 Güncel)Bitmeyen Marmaray (20.02.2017 Güncel)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2000watts

kartalda oturanlar çok magdur bu banliyonun yapilmamasindan dolayi. Metro kartaldan geçiyor ama fizanda. Oraya gitmek için 2 minibus degistirmen lazim Kartalin rahmanlar tarafinda oturanlar için. Bu banliyo treninin neden hala yapilamadigini çozemedim

Merhaba.
    Kartal kadar gereksiz bir yer olamaz. Orayı İstanbul sınırlarına dahil edenleri Allah bildiği yapsın.
    Anadolu yakasında yaşamama rağmen Kartal' daki iş yerime gitmek Avrupa Yakasına gitmekten daha zor.

• bir de istikrar istikrar diyip duruyolar hic utanmalari da yok bunlarin
  • hey yavrum hey sene 2005-2006 3.5 tl ye bozüyükden istanbula gelirdim trenle, konfor istediğimde ise pamukkale expresine binerdim oda 5,75 tl'ydi galiba.
  • Hayir bir de durak yapmamak icin caktirmadan durak sayisini da azaltiyorlar. Banliyo treni varken Samatya duragindan misler gibi binip nereye gitmem gerekiyorsa gidiyordum. Hatta babamin mezari Kazlicesme'de bayramlari annemle trene binip gidiyorduk. Simdi duragi kaldirdilar onun yerine baska bir proje de gozukmuyor. Marmaray'a binmek icin Yenikapi'ya gitmem gerekiyor ona da ayip olmasin diye bir sefer koydular ama sabah 3 aksam 3 sefer mi ne var yani kullanmasi zor. Mezarlik icin yurumek gerekiyor annemin bacaklari saglam degil o kadar yolu zar zor yuruyor. Hatta yapilan Kazlicesme-Goztepe otoyolu da yapilmiyor gibi. Yenikapi tarafindaki calisma alanina bakarsaniz her yeri bilmem kac metrelik otlar kaplamis

• Bitmeyen Marmaray (20.02.2017 Güncel)

Arkadaslar su alttaki gerçekleştirilmeyen vaatler konusunu okurken aklima geldi; buraya fotograf atacaktim "gelismeleri", o vaadimi gerceklestirmis olayim

Ha, pardon, sunu da unutmayim. Bugun bir aracla bir kamyon gecti o yoldan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelerinli -- 18 Ekim 2015; 18:55:37 >
  • Oy vermeyin sonra akp vaatlerini yerine getirmiyor yeaaa diye soylenin.

• quote:

Orijinalden alıntı: weirdo

Oy vermeyin sonra akp vaatlerini yerine getirmiyor yeaaa diye soylenin.

Yol yapiyor, havalimani yapiyor, ray dosuyor diye oyumu belirleyeceksem tercihlerim Pamukkale Turizm-Pegasus-Tcdd koalisyonu olurdu.

• Akp hep gösteriyor
    Hiç vermiyor

Lafa gelince marsa gitmemiz an meselesi

İcraata gelince 1400 lira asgari ücrete zulüm olur,kaynak yok diyorlar

• Madem yapilmayan seyleri yaziyorum, yapilan bir is gordum mu onu da yansitmam gorevim. Bugun isci ve is makinasi gordum
    Bitmeyen Marmaray (20.02.2017 Güncel)

• Bitmeyen Marmaray (20.02.2017 Güncel)

Buyurun, raylarin duzlestirilmesi icin yapilmis olan calisma. Calismalar o kadar yavas oldu ki, o kadar cok ustunden baska araclar gecti ki duzlesen yol da cukur doldu, cukurlar su doldu

• 1 yıl olmuş olacak konu açılalı hala bir iz yok bakırköyde de yolları düzleştirdiler sonra gene yağmur çamur bozuldu yollar valla üzülüyorum çalışma yapılıyorsa içerden tanıdığı olan varsa vs vs bilgilendirirse çok iyi olur.
  • chp yi iktidar yapın emin olun dehşet marmaray lar yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

chp yi iktidar yapın emin olun dehşet marmaray lar yapar.

Biz AKP'yi iktidar yaptık çünkü Marmaray yapmakla övünüyordu.
  • Kasım 2013

Kasım 2015
  • Sirkadyen S kullanıcısına yanıt
    bugün arkadaşımla geliyorduk otobüsle, sefer rayların yanından geçiyordu. Bir sevindik bir sevindik anlatamam Dokuz Palmiyeler'in oralar (fotoğraflarını attığım yerin on dakika uzağı) yapılmış birazcık diye. Resmen banliyö gelsin de binsem diye gözünün içine bakıyorum, ne kadar seviyormuşum ben o treni

Ama oralar da aynı bu attığın fotoğraftaki gibi hep lastik izliydi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.