DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Bitmeyen Marmaray (20.02.2017 Güncel)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
168
Cevap
2
Favori
5.024
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Bitmeyen Marmaray (20.02.2017 Güncel)
Sayfaya Git:
Sayfa: << < önceki 9
Giriş
      2775 Mesaj
      20 Şubat 2017 11:27:14

quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

Sirkeci-Halkalı benim çocukluk eğlencemdir. Çok severim o banliyo hattını. Sirkeciye doğru giderken manzarası , halkalıya doğru giderken o köprülerden geçmesi falan çok sevdiğim bir yerdir. En son 7 sene önce binebildim. Hüzünlüyüm umarım tekrardan açarlar o eski trenlerle

sirkeci-halkalı banliyo hattı benimde sonsuz çocukluk anılarımdan.......tren taşımacılığı trafiğe kaydırılınca iyi girdi sağlıyor, eziyete katlanıveririz
      .....eski güzergah talan olmuş @AirSupport hocam, söylentilerde tarih varmı ?

Bahsedilenler: AirSupport

TheJazzGroove.com - East
      https://calmradio.com
    • Binbaşı
      1255 Mesaj
      20 Şubat 2017 20:15:58
      Keşke bir şeylerin doğasını bozmadan modernleşme yapılsa, bu trenler güzeldi be öyle kalsaydı, haftasonu yeşilköye yüzmeye gitseydik yine tıngır mıngır.

• Yarbay
      7097 Mesaj
      21 Şubat 2017 00:49:34
      İşte bunlar hep Fetö ! 15 Temmuz etkılerı..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1951 Mesaj
      21 Şubat 2017 02:28:53

arkadas ne tingir mingir. Anadolu yakasi sahil kesiminde oturanlar, banliyô treni neredeyse tek alternatif . Metro çok uzak. Geriye minibusler kaliyor

Peekaykullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Son Ağaç kesildiğinde, Son nehir kuruduğunda, Son balık öldüğünde. Beyaz Adam; paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.
    • Yarbay
      5763 Mesaj
      21 Şubat 2017 05:20:26
      Şu an bu saatte uyandım okula gidebilmek için. Reva mı? Bir banliyö olaydı net yarım saat sonra uyanmıştım en azından

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1255 Mesaj
      21 Şubat 2017 13:53:53

quote:

Orijinalden alıntı: 2000watts

arkadas ne tingir mingir. Anadolu yakasi sahil kesiminde oturanlar, banliyô treni neredeyse tek alternatif . Metro çok uzak. Geriye minibusler kaliyor

Ben kendi yorumumu yaptım istasyona çok yakın oturan biri olarak, seni veya başkasını düşünmedim, nostaljik şeyler güzeldir, her şey modernleşirse iyi olmaz. Ama sorarsan 1 kere marmarayi kullandin mi, kullanamadim, 5 yildirda tren yok bakirkoy kucukcekmece arası çürüdü resmen. Ama Marmaray gerekli miydi diye soracak olursanda tabiki derim. Benim amacım tarihin bir anda sökülüp atılması, bak 5 yılda ilerleme yok Bakırköy tarafında. Bunun suçlusu kim ? Istifa etsin mesela.

• Yarbay
      2775 Mesaj
      21 Şubat 2017 18:38:38

quote:

Orijinalden alıntı: Peekay

Alıntıları Göster

Ben kendi yorumumu yaptım istasyona çok yakın oturan biri olarak, seni veya başkasını düşünmedim, nostaljik şeyler güzeldir, her şey modernleşirse iyi olmaz. Ama sorarsan 1 kere marmarayi kullandin mi, kullanamadim, 5 yildirda tren yok bakirkoy kucukcekmece arası çürüdü resmen. Ama Marmaray gerekli miydi diye soracak olursanda tabiki derim. Benim amacım tarihin bir anda sökülüp atılması, bak 5 yılda ilerleme yok Bakırköy tarafında. Bunun suçlusu kim ? Istifa etsin mesela.

nasıl yok ?
      bakırköy artık modern, arabayı park edecek her yere kazık çakıldı, bina demode, yıkılıp arsaotopark oluyor.

Bahsedilenler: Peekay

TheJazzGroove.com - East
      https://calmradio.com
    • Yarbay
      5763 Mesaj
      23 Şubat 2017 09:57:22

quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

Madem çalışmadığında yazıyorum, çalışırken de yazmam lazım. Şu an çalıştırılmıyor ama bizim oradaki makine 300 400 metre ilerideki çarşıya kadar gelmiş. İstasyon olacak yerin de fotoğraflayamasam da görülür şekilde kabası ortaya çıkmaya başlamış

Çalışırken:

Bu arada Sirkeci tarafının açılacağına dair bir şey duydum arkadaştan; ne derece doğrudur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
      82 Mesaj
      23 Şubat 2017 10:21:25

quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

Şu an bu saatte uyandım okula gidebilmek için. Reva mı? Bir banliyö olaydı net yarım saat sonra uyanmıştım en azından

Üzdü.

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.