Şimdi Ara

Bitirme Projeleri-Mikrodenetliyici-Arduino projeleri ve dahası.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar elektronik alanında Bitirme Projeleri-Mikrodenetliyici-Arduino projeleri ve istek özel devreleriniz makul fiyata yapılır.

Ayrıca yazılım desteği tarafımızca sağlanmaktadır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel

• Benim bir hususta yardıma ihtiyacım var yol yöntem gösterebilirsen sevinirim açıkcası, çekilen görüntüyü lcd ekrana nasıl aktarabilirim bir bilgin var mı ?
  • merhaba bana ulaşırmısın bir projem var 5432061222
  • MyKN kullanıcısına yanıt
    aktarmak istediğiniz görüntüyü nerden alıyorusunuz.format olarak ne? kullanılacak lcd ne ? görüntüyü sıfırdan kendınız mı işleyip atmak istiyorsunuz ? kablolu mu kablosuz mu? görüntü kalitesi olarak hedefiniz ne ? hani daha fazla ayrıntı verebilirseniz daha rahat yardımcı olabilir forumdakiler
  • ghostmanzero G kullanıcısına yanıt
    Görüntüyü kameradan alıyorum, kullanılacak LCD tam olarak sabit bir şeyi yok normal görüntü izleyebileceğim LCD ekran anlık kablosuz aktarım istiyorum.Görüntü kalitesi olarak 720p tarzında olmasını hedefliyorum.
  • MyKN kullanıcısına yanıt
    bu işi mikrodenetleyici tabanlı olarak yapman zor.microişlemci lazım.picler gerek ram gerekse de hız olarak yetersiz kalır.harici bellek gerekir. eğer cameradan gelen görüntüyü ttl olarak çavirecek bir ara cihaz kullanırsan işin kolaylaşır .o zaman görüntüyü resim resim (kare kare) gönderirsin.kayıp da olur,geç iletim de .720p görüntü aktarmak o kadar kolay değil .bunu bir ticari hizmet olarak verenler bile baya yüksek fiyatlara yapıyorlar.sistemleri hakkında pek bir bilgim yok.hanı nasıl bır yontem kullanıyorlar bilmem.ama şuna bir bak istersenhttp://electronics.stackexchange.com/questions/49045/transmitting-a-video-stream-through-a-microcontrollers-wifi pi gibi mini pcler ile birşeyler yapılabilir

• ghostmanzero G kullanıcısına yanıt
    Çok komplike durmuyordu aslında zor olmayacağını zannediyordum açıkcası
  • Güncel

• Güncel

• Güncel

• Güncel

• Günce

• İşe yarayabilir, yardımcı olayım sana güncellensin
  • PinkOmega kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Güncell

• güncell
  • güncell
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.