Şimdi Ara

Bitirdin wenger bitirdin şu takımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yetti gari ben Henry li Bergkamp lı Piresli takımı özledim

Bu ne arkadaş ruh yok mücadele yok defans hattı dökülüyor ciddiyet yok devamlılık yok.

İnsan bir kere bile ikinci turu geçemez mi bu kadar gs bjk eşleşse bi kere elerdi be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 18 Mart 2017; 22:41:51 >

• Bir TD'nin bir takımda Wenger gibi 21 yıl veya Ferguson gibi 27 yıl kalması için ortalama nasıl bir başarı grafiği göstermesi lazım ben hep merak etmişimdir. Yani Wenger 1996-2017 arası bu sezonkinden hep daha iyi şeyler mi yaptı da gönderilmedi? Daha kötü sezonları olduysa eğer neden yıllar önce değil de şimdi gönderiliyor? Morinyo, Guğardiyola gibi TD'ler çok daha üstün başarılar almalarına rağmen kaç kere takım değiştirdiler, Wenger bunlardan farklı ne yaptı da 21 yıl kaldı? TD'yi sıklıkla değiştirmek kötüdür derler, TD konusunda istikrarlı takımlar daha çok takdir edilir...peki bu istikrar 21 yıl veya 27 yıl mı olmalıdır? TD'ye olan sabrın ve istikrarın sınırı ve ölçüsü nedir? Aklımda deli sorular.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoyGreen -- 18 Mart 2017; 23:46:5 >
  • Wenger'in bu son sezonu, adam hocalığı bıracakacağını açıklamıştı.

Wenger gibi bi ismi, Arsenal'in kemikleşmiş taraftarı bile artık takımın başında görmek istemiyor, sanırım vadesi de doldu gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoyGreen

Bir TD'nin bir takımda Wenger gibi 21 yıl veya Ferguson gibi 27 yıl kalması için ortalama nasıl bir başarı grafiği göstermesi lazım ben hep merak etmişimdir. Yani Wenger 1996-2017 arası bu sezonkinden hep daha iyi şeyler mi yaptı da gönderilmedi? Daha kötü sezonları olduysa eğer neden yıllar önce değil de şimdi gönderiliyor? Morinyo, Guğardiyola gibi TD'ler çok daha üstün başarılar almalarına rağmen kaç kere takım değiştirdiler, Wenger bunlardan farklı ne yaptı da 21 yıl kaldı? TD'yi sıklıkla değiştirmek kötüdür derler, TD konusunda istikrarlı takımlar daha çok takdir edilir...peki bu istikrar 21 yıl veya 27 yıl mı olmalıdır? TD'ye olan sabrın ve istikrarın sınırı ve ölçüsü nedir? Aklımda deli sorular.

Ferguson efsanedir,gelmiş geçmiş en iyi hocadır lütfen wenger ile aynı cümle içerisinde kullanmayalım. Tek benzer noktaları uzun sene tek 1 kulüp çalıştırmaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pozitif futbol oynatıyorum, göze hoş gelen tarzımız var ayağına yıllarca Arsenal 'in başını yedi. Öyle ya da böyle ligde 4. Oluyorlar zaten, CL gruptan da çıkıyorlar. Taraftar ne kadar rahatsız gibi görünse de yeterince tepki veremiyorlar demek ki. Tepkimizi koyalım gitse de olur gitmese de zaten belli bir seviyemiz var tadında gibiler.

• Candreva87 kullanıcısına yanıt
    pozitif futbol pozitifinini ligde oynasın Cl de bayerne barcelonaya karşı pozitif oynarsan nolur 10 tane yersin işte böyle.

Düzgün adamlar alsın birde ondan da bıktık takımdaki tüm fransızlar leş kuruttular takımı bitirdiler
  • babandamı Arsenalliydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoyGreen

Bir TD'nin bir takımda Wenger gibi 21 yıl veya Ferguson gibi 27 yıl kalması için ortalama nasıl bir başarı grafiği göstermesi lazım ben hep merak etmişimdir. Yani Wenger 1996-2017 arası bu sezonkinden hep daha iyi şeyler mi yaptı da gönderilmedi? Daha kötü sezonları olduysa eğer neden yıllar önce değil de şimdi gönderiliyor? Morinyo, Guğardiyola gibi TD'ler çok daha üstün başarılar almalarına rağmen kaç kere takım değiştirdiler, Wenger bunlardan farklı ne yaptı da 21 yıl kaldı? TD'yi sıklıkla değiştirmek kötüdür derler, TD konusunda istikrarlı takımlar daha çok takdir edilir...peki bu istikrar 21 yıl veya 27 yıl mı olmalıdır? TD'ye olan sabrın ve istikrarın sınırı ve ölçüsü nedir? Aklımda deli sorular.

Arsenal i bilmem ama united in durumu şuydu. Ferguson dan önce united liverpool ve arsenal in çok gerisindeydi. Yani kulüpte bir beklenti yoktu zaten ilk şampiyonluğunu 91 de kazandı. Yetiştirdiği 92 kuşağı oynattığı oyunla falan zaten başarıda geldi. Bende Ferguson united değilde liverpool un falan başına geçseydi bu kadar işi basaramazdi

• julyan kullanıcısına yanıt
    Yo Real Madridliyiz ama ben arsenalıda severim tek sevdiğim ingiliz kulübüdür hatta
  • Arsenal nerde hata yapti?

perezi almakla yapti abi. 20-30 daha para koy, saglam bi topcu daha al. mesut ve sanchezin istediği parayi vermediler, birakcaklar.

Loser FCdeki basarisizilik sebebi Wenger mi?

Yooo. Wenger demedi mi stat yapılırken feda dedik diye. eee?? Feda diyen baskanlari, wenger ne yapsin? Bellerini wenger cikardi, ospinayi wenger aldi, ramseyi wenger cikardi.

Chealse ve M.Cityden sonra ligi alamadi bu herifler.Eskiden ya Manchester aliodu ligi ya da bunlar. Basarisizlikta oda var.

Munih ve barcayi bjk, gs mi eliodu?
  • Bu kadar oynasan bir kere elersin diyorum mübalağa yapıyorum anladın mı hayır anlamadın

Tüm takım bellerin ramsey ospinadan mı kurulu sanmıyorum

Stoperdeki ve ilerdeki fransız kazmanın takımı nasıl baltaladıklarını ve buna rağmen ısrarla ylerine adam alınmadığına nediyeceğiz wenger aynen bu kazmaları oynat mı diyeceğiz
  • Ferguson: 27 yıl. 13 PL, 5 FA CUP, 2CL

Wenger: 21 yıl. 3 PL, 6 FA CUP

Kıyaslamayı bırak aynı cümle içinde bile bulundurmamak gerek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.