Şimdi Ara

Bitexnova borsası battı, 250 milyon TL buhar oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
5.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bitexnova borsası battı, 250 milyon TL buhar oldu

Ülkemiz henüz Thodex depreminin etkilerini üzerinden atamamışken yeni bir vurgun haberi daha geldi. Kripto para düzenlemesinin eli kulağında iken yaşanan skandallar daha sert tedbirlerin alınabileceği ihtimalini akla getiriyor.

Bitexnova borsası battı

Önce sosyal medyada sonrasında da yerel haber kaynaklarına düşen skandal halkımızın nasıl kandırıldığını da gözler önüne seriyor. Aslında bir kaç haftadır şikayet sitelerinde yükselmeye başlayan Bitexnova borsasını yeni fark edebildik.

Ayrıca Bkz.LUNA ekosistemini kurtarma planı açıklandı

İsminin bile pek kimse tarafından bilinmediği Bitexnova borsası, sosyal medyada yüksek takipçili hesaplar veya gruplara reklam vererek onlarca kat kazanç sözü ile yatırımcı çekmeye başladı.

Yeni listelenen projelerden kazanmak isteyen yatırımcılar da haliyle tuzağa düşmeye başladı. Sistem ilk para çekimine izin verirken sonrasında ise kullanıcıyı kara listeye alıyordu. Kullanıcılar bunu fark edip farklı mecralara şikâyet etmeye başladığında ise Bitexnova çoktan kepenkleri kapatmıştı.

Gelen bilgilere göre bu şekilde 15 bin kişinin sisteme dahil edildiği belirtiliyor. Sisteme yatırılan para miktarı ise 250 milyon TL’yi bulmuş. İnsanların yüklü miktarlar ile sisteme katılmak istediği anlaşılıyor. Her zaman olduğu gibi mağdurlara cevap verecek bir müşteri hizmetleri yok ve insanlar paralarını nasıl geri alacaklarını düşünüyor.

• Türk milleti ... öhöööm Zekidir... bir kaç tane uyanık çıkıyor işte ve cepleri boşaltıyor. bu borsayı nereden buldunuz? niçin para yatırdınız? tradingview borsa kısmına girip ilk 3 sıradaki borsaya neden bakmadınız acaba? gül gibi tr.binance neyinize yetmedi onlar düdüklemez demiyorum da öyle bişey olsa Changpeng Zhao paşamızın dünyada yatacak yeri olmaz emin olun tüm ülkelerden bu borsada işlem yapan insanlar var.
    37 yıllık hayatımda başıma gelmesede etrafımdan görüp ders aldığım konulardan biri ye iç gez ama bir Türke asla paranı malını emanet etme bu kadar basit.......
    Nisan ayında domaini alınıp Mayıs ayında batan ve ismini ne duyan ne görenin olduğu bir siteye (borsa demeye dilim varmadı) 15bin gerizekalı para yatırdığı için trilyon dolarlık kripto dünyasını eleştirmek? Devleti hukuki açıklarından dolayı eleştirirsiniz de bu saçmalık nedir ya. Elle tutulur hisse diyenlere bir sorum var, bankadaki gram altınınızın karşılığında bankada altın mı olduğunu sanıyorsunuz? Veya sirkülasyonda olması gereken paranın %95nin aslında olmadığını bilmemeyi mi tercih ediyorsunuz?
  • Türk milleti ... öhöööm Zekidir... bir kaç tane uyanık çıkıyor işte ve cepleri boşaltıyor. bu borsayı nereden buldunuz? niçin para yatırdınız? tradingview borsa kısmına girip ilk 3 sıradaki borsaya neden bakmadınız acaba? gül gibi tr.binance neyinize yetmedi onlar düdüklemez demiyorum da öyle bişey olsa Changpeng Zhao paşamızın dünyada yatacak yeri olmaz emin olun tüm ülkelerden bu borsada işlem yapan insanlar var.
    37 yıllık hayatımda başıma gelmesede etrafımdan görüp ders aldığım konulardan biri ye iç gez ama bir Türke asla paranı malını emanet etme bu kadar basit.......

• tosun v2

• batanlara zerre acımafım bide yatırımcı demiyorlarmı kafayı yiyorum bunlar kumarbaz, kısa yoldan zengin olacağını zanneden uyanık geçinenler.

• Her zaman dediğim gibi. Kripto ile para kazanmaya çalışırken direk yada dolaylı olarak ekran kartı fiyat artışına zerre kadar da olsa sebep olmuş kim varsa, onlar paralarını kaybettikçe bi gülme geliyor. Her geçen gün değil milyonlar, milyarlarını kaybetmeleri dileğiyle

• Yerli borsalarda uzak durun buna btcturk ve paribuda dahil

• tosuna para kaptiran bir kadinin roportaji geldi aklima;

bu kadar insanin aptal olabilecegini dusunmemistik dedi.

gecmis olsun ne diyelim. sonucta yabanci borsada olsa batabilir.

• bitcoin dışında bir coinde patlama beklemeyin..

• Nereden buluyorsunuz bu acayip borsaları ya? Bitexnova nedir arkadaş? Millet ya çok kolay para kazanıyor ya da çok deli cesaretli. Valla ben çok zor kazanıyorum o yüzden de para harcarken veya yatırım (artık yapamıyorum) yaparken bin defa düşünüyorum.

• Zuhahahaha sanal para olmaz dediğim günlerde çok bilmiş aşırıcı ilericilerin benimle dalga geçtiği günler daha dün gibiydi muhahahaha

• Nasıl bir para kazanma vadediyorlar anlamadım. Piyasa global olarak belirleniyor. O kadar yüksek para yatıran kişilerin bunu biliyor olması gerekiyor. Ekşide başlığı bile yok. Gerçek bir haber olduğuna emin miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labtek38 -- 28 Mayıs 2022; 1:52:55 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • palamutix P kullanıcısına yanıt
    Dolandırıcılar ile bunun ne alakası var? Saçma sapan borsalara yatırılan para = hırsıza para vermek. Binance, Kraken ve Huobi gibi global firmalar dururken...

• Allah Allah, tesadüfe bakın hele

• İyi de bunlar yatırımcı değil ki…1 koyup 10 kazanmaya çalışan sazanlar…bak twitter fenomenlerine bitcoin boğa yapacakmış, devasa bir boğa görecekmişiz. O boğanın boynuzu………

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • insanlar paralarını nasıl geri alacaklarını düşünüyorlarmış.yatırmasınlar efendim bu tarz yerlere para,o zaman geri almak için düşünmezler. zerre acımıyorum bunlara.hepsi kısa yoldan nasıl daha zengin oluruzun peşinde.

• siz siz olun kripto imiş, sanal para imiş uzak durun...

yatırım dediğiniz elle tutulur gözle görülür bir eylemdir, gözle görüyorsunuz ama nerede sizin elle tutacağınız veri, senet vb bir kağıt parçası? bankadan veya bir şirketten hisse almak daha mantıklı bence aldığınız hisse sahibi şirket batsa bile elinizde değeri kadar en azından hisse kağıdınız oluyor veya devlet tahvili alın...

• Nisan ayında domaini alınıp Mayıs ayında batan ve ismini ne duyan ne görenin olduğu bir siteye (borsa demeye dilim varmadı) 15bin gerizekalı para yatırdığı için trilyon dolarlık kripto dünyasını eleştirmek? Devleti hukuki açıklarından dolayı eleştirirsiniz de bu saçmalık nedir ya. Elle tutulur hisse diyenlere bir sorum var, bankadaki gram altınınızın karşılığında bankada altın mı olduğunu sanıyorsunuz? Veya sirkülasyonda olması gereken paranın %95nin aslında olmadığını bilmemeyi mi tercih ediyorsunuz?

• Dandik kripto sitelerinden herzaman kaçınmak lazım. Bi coini ucuz veriryo herkes atlıyır burada ucuz diye sonra da patlıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dreamblue35 D kullanıcısına yanıt

Bugüne kadar batan şirketlerden parasını o hisselerle kurtarabilen oldu mu?

Şirket batarsa, o kağıtlar bir işe yaramıyor. 90’lı yıllardan beri ben batan şirkette hisse sahiplerinin bir kazanç elde edebildiğini hiç görmedim.

Örneği varsa yazın ben de öğreneyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • borsaya vergi muhabbetleri konuşulunca ödleri patlamıştır vergi maliye kayıt kuyut derken vardır bir falsoları erkenden yol almışlar mevzuat gelmeden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarSaw -- 28 Mayıs 2022; 10:48:34 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.