Şimdi Ara

Bitdefender kaldırılamıyor!!! (ÇÖZÜLDÜ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir sebepten dolayı programı kaldırmak istiyorum ancak, şu an işlevsiz ancak ne yaptıysam sistem tepsisinden bir türlü kaldıramadım.

Revo Uninstaller kullandım, olmadı. Sistem başlangıç menüsünde de göremedim. Ayrıca bu programı kaldırmak için kendi uninstaller aracı kullandım, onlar da olmadı.

Yardımcı olabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joya20 -- 17 Şubat 2018; 0:59:30 >

• Arkadaşlar bilen yok mu?
  • Aynı dert bende de var kaldırmak istediğimde product already installed diyor.
  • Merhaba, tek sorun BD simgesinin sistem tepsisinde görünmesi mi? Eğer böyleyse bir de CCleaner programını kurup önce "Cleaner" sonra da "Kayıt defteri" bölümlerini çalıştırıp dener misiniz?
    Yok, sadece o değil, başka kalıntılar da var diyorsanız programın aynı versiyonunu tekrar yükleyip bu defa sadece BD Uninstall aracını kullanın.
    Sonra da CCleaner'i yukarıdaki şekilde çalıştırın.
    Tamamen temizlenmesi lazım.

Ayrıca Bitdefender bir müddettir ürün yüklemek için hesap açmanızı istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sabit Fikir -- 10 Şubat 2018; 9:10:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabit Fikir

Merhaba, tek sorun BD simgesinin sistem tepsisinde görünmesi mi? Eğer böyleyse bir de CCleaner programını kurup önce "Cleaner" sonra da "Kayıt defteri" bölümlerini çalıştırıp dener misiniz?
    Yok, sadece o değil, başka kalıntılar da var diyorsanız programın aynı versiyonunu tekrar yükleyip bu defa sadece BD Uninstall aracını kullanın.

Aynen öyle, simge sistem tepsisinde görünüyor. Ancak artık dosyalar var, bazıları silinmiyor (Revo Uninstaller ile görünüyor bu dosyalar, restart yapınca silinecektir diyor ama hiç silinmiyor)

Tıkladığımda ise ilk mesajımdaki resim gibi kayıt olmamı falan istiyor.

Bu haldeyken Ccleaner ile dediklerinizi zaten yapmıştım.

Yalnız tekrar kurup uninstaller aracı ile kaldırmayı hiç denemedim. Denedikten sonra size dönerim hocam. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sabit Fikir

Merhaba, tek sorun BD simgesinin sistem tepsisinde görünmesi mi? Eğer böyleyse bir de CCleaner programını kurup önce "Cleaner" sonra da "Kayıt defteri" bölümlerini çalıştırıp dener misiniz?

Hocam kullandığım sürüm;

-Bitdefender Free Edition-

Şu linkten aynısını tekrar çekip kurdum;

https://www.gezginler.net/indir/bitdefender-free-edition.html

Ardından şu linkten de kaldırma aracını indirip çalıştırdım;

https://www.gezginler.net/indir/i/34170/

Uninstall sonunda program ekteki hatayı veriyor.

Bunun öncesinde ve sonrasında Ccleaner ile dosya/kayıt defteri vs. temizledim.

Sistemi yeniden başlattığımda maalesef sistem tepsisinde simge hala duruyor.

• Sorun çözüldü.

Sırasıyla;

-GÜVENLİ MOD ile PC'yi açınız.

-REVO UNINSTAL ile ZORLA KALDIR yapınız (program açıldığında üstte böyle bir seçenek mevcut, ardından program adı yazılarak arayınız).

-Çıkan bütün dosyaları ve klasörleri siliniz.

-Daha sonra Ccleaner ile kayıt defteri ve artık dosya temizliği yapınız.

-Son olarak C sürücüsünün içinde PROGRAM DATA klasörüne girip Bitdefender ile alakalı gördüğünüz klasörleri (varsa) siliniz.

-Yeniden başlattığınızda sistem tepsisinde bir daha o simgeyi görmeyeceksiniz.

İyi forumlar.
  • Joya20 J kullanıcısına yanıt
    Merhaba, problemi çözmekle kalmayıp çözümü de paylaşmanız güzel olmuş, başka arkadaşların da faydalanması açısından

Uninstall tool kavramı geçince free edition olduğunu gözden kaçırmışız bu arada.

Şimdi Bitdefender sitesine bakınca "Free Edition"u kaldırmak için "Windows kaldırma aracını" çalıştırıp açılan Bitdefender penceresinde "Uninstall" seçeneğinin işaretlenmesi öneriliyor.
    Bitdefender'in bu önerisi de burada dursun: https://www.bitdefender.com/support/repairing-or-removing-bitdefender-free-edition-1160.html

• Iobıt unınstaller ı tercih ederim.Şu ana kaldırmak isteyipde kaldırmadığı program olmadı.Ayrıca arayüzü basit ve full sürümünü rahatlıkla indirebilirsin.
  • Aynı sorunu yaşadım ve bir daha kurmadım, kurmam. Bir program bu kadar bug'lı olamaz. Dünya lideriyiz diyorsun, basit bir kaldırma işlemi yapılamıyor... (ya da kaldırtmıyorsun)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybernoid -- 17 Mart 2018; 0:30:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.