Şimdi Ara

Bitdefender Alındı- Bitdefender vs Kaspersky (Total Security) tavsiye.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben BD Total Security alacaktım 50tlye 1PC için ancak Kaspersky Total gördüm 30tlye o da 1 PC. Galiba bunların korumaları çok yakın fakat ek özellik açısından hangisi daha iyi? Bir de Bitdefendere 20tl fazla verilir mi? Bir de sizce bu fiyat bandında nereden alayım? Çok teşekkürler.
    Bu arada pazar günü alınacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TakemasterTR -- 9 Temmuz 2017; 11:6:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaspersky daha sorunsuz bir program.
  • Çok teşekkürler. Nereden 50tlnin altında alabilirim sizce, şu link güvenilir mi sizce? Değerlendirmeler iyi ama onaya takriben ifadesi bu konuda kafamı karıştırdı.

• Arkadaşlar Bitdefender Total Security alındı 1pc 1yıl. Hepinize teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: TakemasterTR

Arkadaşlar Bitdefender Total Security alındı 1pc 1yıl. Hepinize teşekkürler.

İyi seçim. Ben Kaspersky'ın Windows 10 için düzgün çalışmadığını düşünüyorum.
  • Hocam ben zaten Windows10 kullanmıyorum, Kaspere çok güvenemedim hem son olaylardan hem de genel marka algısından ondan BD aldım.

• ikiside iyi bitdefender daha ucuz olması lazım, n11 veya gittigidiyor dan bakın.
  • Ben şuradan aldım bakabilirsiniz, satıcı çok ilgiliydi.

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/bitdefender-total-security-2017-1-yil-1-pc-291562054

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.