Şimdi Ara

Bitcoin yerinde sayıyor Ripple uçtu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bahar ayları ile birlikte kripto para birimlerinde yaşanan yükseliş havası yatırımcıları sevindirdi. Bitcoin ile birlikte diğer alt coinlerin çoğu da hareketlenirken Ripple birimi ise adeta uçtu.

Yatırımcıyı sevindirdi

Geçtiğimiz haftalarda 0.5$ seviyesine kadar inerek kafalarda soru işaretleri uyandıran Ripple özellikle bu hafta tırmanışa geçti. Şu anda 0.86$ seviyelerini test eden Ripple sadece bugün yüzde 15-16 arttı. Son 7 günde ise artış yüzde 30 üzerinde oldu.

Ayrıca Bkz.DonanımHaber iOS uygulaması AppStore’da yayında!

Üçüncü büyük kripto para olan Ripple ayrıca Ethereum ile arasındaki farkı da kapatmaya başladı. Ödeme teknolojileri ile ilgili yapılan farklı ortaklıklar Ripple'ı güçlendiriyor.

Diğer taraftan Bitcoin yatay bir seyir izlemeye devam ediyor. Önceki dönemlerin keskin hareketlerinin aksine yüzde 1-2 civarında artış veya azalış yaşanıyor. Birim 8300$ seviyelerinde.

Diğer taraftan Stellar da bu haftanın en çok kazandıranlarından oldu. Birim 7 günlük yüzde 35 üzerinde artış yakalamayı başardı. Önceki dönemlerin aksine Bitcoin küçük artışlar yapmasına rağmen alt coinler çok büyük farklarda büyümeye başladı. Böylece BTC ile olan oranları da düşmeye başladı. Yatırımcılar da haliyle alt coinlere yöneliyor.

• Ripple R4BİA olacak :)

• Verge yani XVG yaza kadar 3e katlayacak az biraz alın

• Ekrem bu güne kadar senin hakkında tek olumsuz yorum yapmadım bu gün bir ilk olacak. Şu haberlerini biraz daha bilgi birikime sahip olarak yaz yazmak için yazıyorsun valla siteden soğutuyorsun.

• 3 dolardan buraya indiğini de yazın bari

• he he çok heycan verici. 1,85 dolardan girince öyle olmuyor azıcık nerelerden indiğine bak 3 küsür dolarlardan indi malesef.

• Ya zaten balon bu işler :) o fiyatları hiç biri bir daha asla görmeyecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BTC sene sonu 40k olur tahminim.
  • 35plt35 kullanıcısına yanıt
    bi bitmediniz :)

• WoXeD kullanıcısına yanıt
    Biz bitmedikte kripto paralar bitiyor :)
    Şaka falan değil öyle sene başındaki gibi imajiner değerlere bir daha asla çıkamaz.
  • martin palermo M kullanıcısına yanıt
    altcoinlerin nasıl fiyatlandığı hakkında bilginiz yok sanıyorum.btc düştüğü için bu seviyede. 10k satoshi seviyelerinde şuan. btc fiyatı şuan 20k olsun riple gene 3 dolar olur. ama son 2-3 gündür riple btc karşısında değer kazanıyor.

sizin gibiler etheryum için 10 doları görmesi hayal diyordu geçen sene :)

• Şu forumda gerek kağıt borsadan gerekse crypto borsadan anlayan adam sayısı 5i geçmez. Yorumlara bak bak gül başka bişey değil .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emiLL -- 20 Nisan 2018; 13:43:53 >
    Buradayız, bir sene sonra yazarsın bana kaç $ olduğunu.
    Dünya bankacılık sistemlerine göre bir ürün (fon, hisse, metal, para vs.) yılda maksimum %40 ila %45 kazandırabilir.
    Bu oranların üzerine çıkılırsa kesinlikle o ürün imajinerdir.
    Diğer nedenleri saymıyorum. Verdiğim bu bilgiyi yaz bir kenara.
    Not: Yorum değil, bilgidir.
  • Fakirim derdim yok

• quote:

Orijinalden alıntı: 35plt35

Buradayız, bir sene sonra yazarsın bana kaç $ olduğunu.
    Dünya bankacılık sistemlerine göre bir ürün (fon, hisse, metal, para vs.) yılda maksimum %40 ila %45 kazandırabilir.
    Bu oranların üzerine çıkılırsa kesinlikle o ürün imajinerdir.
    Diğer nedenleri saymıyorum. Verdiğim bu bilgiyi yaz bir kenara.
    Not: Yorum değil, bilgidir.
    hımm peki riplenin geçen sene ocaktan bu sene ocak ayına %13200 değerlenmesini, sene başından bu yana ise %15 değerlenmesini nasıl açıklıyorsunuz :D ya bi bırakında az biraz alın. trenleri kaçırıp kaçırıp arkasından balon diye üfürmek kolay.

dünya anladı olayı bi ton ucuz karalama haber çıkarıp küçük yatırımcının korkup satmasını sağladılar şimdi kendileri topluyor.ingiliz kraliyet ailesi ve rockafeller lar bile... son 1 ayın cizdan hareketlerinde büyük hesaplardan 10btc yi geçmeyen alımlar küçük hesaplardansa zararına satışlar takip ediliyor. sene sonunda min 40k olur btc. diğerlerininde btc karşısındaki durumuna göre fiyatları belirlenir.

bu coinlere "para" gözüyle baktığınız için o dediğiniz bilgiler işe yaramıyor.Bunların hepsi bir teknoloji,hepsinin farklı özellikleri var (para çarpmak için kurulmuş 1-2 pumptan sonra yok olan veya pump gruplarının coinleri hariç) hepsinin bir gelecek ve projeleri var, çoğunun arkasında vakıflar var. sizin mantığınıza göre apple hisseleride balon olduğu yıllar olmuş?????

coin değil teknolojiye yatırım yapıyor insanlar. ankaralı olanlar bilir. çankaya söğütözü hep bataklıkmış, ekin tutmadığı için para etmezmiş. buraların ilk sahibi tek kişidir adama zamanında deli demişlerdir. şuan aynı şey bağlıca için geçerli.tamamı çorak araziyken alınmıştır.

Zamanı geldiğinde yaa riple 1 dolardı almadık.... demeyin :)))

edit: 10 doları göremez denilen etheryum geçen sene sonunda 1500doları gördü. şuan 500 küsür dolarda. 2 dolarken almış adam, 1600 den 500 e düştü diye üzülür mü? ki bunun biton analizi vs var bunları anlatmaya girmiyorum.bıçak gibi tahmin ediliyor.umarım çok geç olmadan alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoXeD -- 20 Nisan 2018; 13:54:18 >

Biraz XRP, LTC, BTC, ETH alım yapmıştım büyük düşüşte.
    Ama bu balon olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
    İşte dediğin o artış açıklanamadığı için imajiner olunuyor; yani hayali. Yani balon.
    %13200 artış anca tam karşılığı Türkçe'de olamayan imajiner kelimesi ile açıklanılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35plt35

Biraz XRP, LTC, BTC, ETH alım yapmıştım büyük düşüşte.
    Ama bu balon olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
    İşte dediğin o artış açıklanamadığı için imajiner olunuyor; yani hayali. Yani balon.
    %13200 artış anca tam karşılığı Türkçe'de olamayan imajiner kelimesi ile açıklanılıyor.
    balon değil hocam.arz sınırlı.balon olması için hiçbir işe yaramaması lazım. ama ripple in sitesinde altyapı ortaklığı kurduğu firmalara bi bak. bişey işe yaramaya başladığında insanların bunu almak için sürekli fiyatı arttırması normal.zaten geri çekilmeler herşeyde oluyor.alttan alanlar satıyor. sene sonu olanda böyle bişeydi. bi çok kişi tepeden aldı. düşüyor diye panikle zararına sattı zarar etti. 8 12 ve 13 de alım yapmıştım. 20 de satmalıymışız bilemedikk. ama 5900 e düşene kadar kademeli nakite geçtim. 5900 de yüklü bir alım yaptım ve şuan zararım yok. çay çekirden wv in amerikadaki 500 akıllı şarj istasyonunda iota kullanacak haberinin çıkmasını bekliyorum.
    https://www.youtube.com/watch?v=ymbbM3WfPQc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoXeD -- 20 Nisan 2018; 14:2:14 >

Benim fikirlerim o yönde. Göreceğiz kim öngöründe doğru çıkacak.
    Para piyasası fonlarına yatırım yapıyorum ben ve bana çok daha akıllıca geliyor.
    Çünkü düşüş riski yok :)
    bunların para değil teknoloji, bazılarınında teknoloji demosu olduğunu kabul ederseniz hiçbirşey mantıksız gelmez. şuan olayın çok çok başları olduğu için düşüşler ve çıkışlar çok agresif. genele yayıldığında hareketler bu kadar sert olmaz. burda soru şu, hangisi yada hangileri en geniş kullanım alanına sahip olacak :))) benim favorilerim ripple iota ada neo (neo altları)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.