Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bitcoin ve diğer kripto paralar tepetaklak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ichtima Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Android )
60
Cevap
1
Favori
1.559
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Bitcoin ve diğer kripto paralar tepetaklak
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4614 Mesaj

Hayatımıza kalıcı olarak gireceği ve kağıt parayı ortadan kaldırılacağı tahmin edilen Bitcoin dün gece sert bir düşüş yaşadı ve 12500 dolara çakıldı. Sadece Bitcoin değil diğer kripto paralar da düne göre yüzde 30-40 oranında düşüş yaşadı.

Hafta başında 20 bin dolar seviyesine kadar yükselen Bitcoin, dün bu saatlerde 16500 dolar seviyesindeydi. Düşüşü devam etti ve 12500 doları gördü. Küçük bir yükselişin ardından 13300 dolar seviyesinde işlem görmeye devam ediyor. Bitcoin’in 2018’e 20 bin dolar üstü değer ile gireceği tahmin edilirken bu gidişle 15 bin dolar üstünü bile görmekte zorlanacak.,

Türkiye, Rusya, Çin, İngiltere, Danimarka ve pek çok ülke kripto paralara vergi getirilmesi ve alım satım işlemlerinin kontrol edilmesini istiyor. Bu ülkeler yasal düzenleme hazırlanması çalışmaları yürütülüyor. Yasal düzenleme tartışmasının başlamasının ardından kripto para birimlerine karşı başlayan güvensizlik piyasayı etkiledi.

Dün toplam kripto para hacmi 642 milyar dolar iken bugün 160 milyar dolarlık bir düşüş ile 482 milyar dolara kadar geriledi. 

IOTA’da büyük değer kaybı

Blockchain yerine Tangle teknolojisi kullanan ve kısa sürede büyük yükselişe geçen IOTA, düşüşten en çok etkilenen büyük hacimli altcoin oldu. Dün 5.50 dolara kadar yükselirken bazı büyük borsalarda 1 dolara kadar düştü. Şuanda 3.20 dolardan işlem görüyor.

Ripple düşüşten etkilenmedi

Düşüşten en az etkilenen altcoin Ripple oldu. Düne göre sadece yüzde 3,50 oranında düşüş yaşayarak 0.95 dolara işlem görmeye devam ediyor. Ripple’ın değerinin 1 dolara sabitleneceği konuşuluyor.

|
    |

• Satmadığınız bir şeyden zarar edemezsiniz. Panik satışı yapılmadığı sürece uzun vadede büyük kâr bırakacak. Parası olan şuan düşükten toplasın.

Her zaman ki gibi ytd :)

Biz dedik böyle olacağını, işlem ücreti bir senede 0.15 dolardan 28 dolara kadar çıktı, böyle ödeme aracı olmaz dedik. Dijital Saadet zinciri oldu.

Parası olmayıp düştüğü zaman züğürt tesellisi yapanlar her zaman üzülür. Bu kripto para piyasasına girmeden dışarıdan ahkam kesmek yerine az da olsa yatırım yapın.

5.500 dolar civarına düştüğünde alın demiştim. Sözümü dinleyenler sadece 2-3 hafta içinde paralarını üçe katladı. Şimdi de alma zamanı biraz cesaret gösterin. Bu işin en güzel tarafı sabrettiğiniz sürece yatırdığınız paradan asla daha azına sahip olmazsınız. En kötü ihtimalle ikiye katlarsınız.

Oturduğunuz yerden parası olanlar için haset edip batmalarını beklemek yerine siz de kazanmaya bakın. Bilip bilmeden balon falan demeyi de bırakın.

Düşsün Allah belasını versin, ekran kartlarını rahat bırakın artık.

Panikle bozdurmalar olur sonra bı bakarsın yine tavan yapmış genel grafiği bu yönde

Benim gözümde 1 bitcoin 50 kuruştur. Isteyenlerin bitcoinini 55 kuruştan alabilirim

Hiç değer yaratılmadan ne insanlığa faydası var nede hiç kimseye tamamen saçma bir olgu bitcoin ve diğerleri

• Yarbay
    4313 Mesaj
    Balon patladı.

BattleNet: Chibs#2887
    #BarışKazanacak
    "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "
  • Teğmen
    166 Mesaj
    İnşallah 1 dolar olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Balon patladı.

patlamasına daha çoook var

|
    |

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Emekli Front-End
    553 Mesaj
    Satmadığınız bir şeyden zarar edemezsiniz. Panik satışı yapılmadığı sürece uzun vadede büyük kâr bırakacak. Parası olan şuan düşükten toplasın.

• Yüzbaşı
    460 Mesaj
    Parası olan düştükten alım yapsın daha da düşecek

|
    |
  • quote:

Orijinalden alıntı: Front-Back

Satmadığınız bir şeyden zarar edemezsiniz. Panik satışı yapılmadığı sürece uzun vadede büyük kâr bırakacak. Parası olan şuan düşükten toplasın.

Yavv heeeee
  • Binbaşı
    1135 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: qooqie

Benim gözümde 1 bitcoin 50 kuruştur. Isteyenlerin bitcoinini 55 kuruştan alabilirim

Sen istiyor satoshi??

• Ne demek istiyorsun sen. Ben Bitcoin'im. Düştüğüm gibi çıkarım. Düştüğümde panik satış yapan kerizler, benim büyük liderlerime para kazandırır.
    |
    |
    Meraklı Şirin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Catology

Ulan ne ağladınız be. Bitcoin sahibi bile bu kadar etkilenmiyor bu haberlerden.

Çok doğru
    |
    |

Orijinalden alıntı: qooqie

Hacı sen tanesini 50.000 tl'den ver alayım hepsini.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre1393 -- 22 Aralık 2017; 15:30:9 >
  • Yarbay
    4647 Mesaj
    Sadece noel nedeniyle kripto parasını nakite çeviren çok o nedenlede hacim düştüğünden fiyatlarıda düştü aslında yatırımcı için şu 20 günlük süre tam yatırımlık.
    Yılbaşının ilk haftasından sonra artış olacak !!!
    |
    |
  • Yüzbaşı
    308 Mesaj
    Birleşmiş Milletler Oylama sonucu açıklandıktan sonra düşüşler başladı.

Bir etkisi var mı ki?
    |
    |
    Panikle bozdurmalar olur sonra bı bakarsın yine tavan yapmış genel grafiği bu yönde

|
    |
  • Yüzbaşı
    483 Mesaj
    Düşsün Allah belasını versin, ekran kartlarını rahat bırakın artık.
  • Yarbay
    10962 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

Biz dedik böyle olacağını, işlem ücreti bir senede 0.15 dolardan 28 dolara kadar çıktı, böyle ödeme aracı olmaz dedik. Dijital Saadet cenneti oldu.

en son 30 lira civarı ödedim. 40 lira falan oldu en yüksek sanırım. genelde 0,0005 btc alınıyor. bazı sileter 0.0006 alıyor ama daha yüksek alanı görmedim. dün yaptığım işlemde 0,0004xx şeklinde bir işlem ücreti kesildi.

demek ki on binde beş ile yapılabiliyor bu işlem. bazı açgözlü firmalar kendine alıyorsa bilemem.
    |
    |
    Allah rızası icin yaşamıyorsan, neden hayatla mücadele ediyorsun ki ?..
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
izmir web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,426
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.