Şimdi Ara

Bitcoin Tekrar Yükselişte | Kripto Para Günlüğü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sağım zamanı geldi demekki. Yine sağacaklar :)

• avro yükselsin bu bana yeter :)

• Mesut bey yakında altılı ganyan, sporloto ve idaa sonuçlarını da masaya yatırır ise hiç şaşmam.

Buyrun bu haftaki bitcoin yarışı sonuçları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 21 Temmuz 2018; 11:17:49 >
  • COinEX borsası yeni boğa sezonunun binance rakip olabilecek bir borsa olarak görüyorum. Borsanın kendi coin'i CET coin var binance'ın BNB coini gibi düşünebilirsiniz. Bu coini hesabınızda 100 adetten fazla tutarsanız saatlik olarak btc, etc, bch kazanabilirsiniz. Günlük yapılan trade işlemlerinden alınan komisyonun %80'i elinde 100 ve üzeri CET coin tutanlara günlük olarak dağıtılıyor. Yağmasa da damlıyor eğer çok coin tutarsanız yağadabilir.

CET coinden ikinci gelir kapısı ise 10.000 ve üzeri CET coinin blocke ederek mining edilen CET coinden günlük pay almak. Buradaki gelir gayet iyi günlük 20$ kazananlar var.

Üçüncü bir yol ise borsada her hafta düzenlenen ödüllere dail olmak. Belli bir oranda bir coini trade ederseniz ya da bir coini depozit ile bu borsadaki hesabınıza yollarsanız belli sayılarda CET coin kazanabilirsiniz. Bence mutlaka üye olunması gereken bir borsa.

Bu kadar anlatıma aşağıdaki linkten üye olursanız ben de dördüncü yol olan refensdan CET kazanabilirim, olmazsanız da canınız sağ olsun yukarıdakileri bilin yeter.

https://www.coinex.com/account/signup?refer_code=4audz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.