Şimdi Ara

Bitcoin patlayınca ilk ne yapıcaksınız?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bugün bitcoin patlasa ilk tepkiniz ne olurdu? Mining için Aldığınız ekran kartlarından kule mi yapardınız? Evi arabayı satıp aldığınız bitcoinlere bakıp güneşin batışını mı seyredersiniz? Yada keyif çayı mı içersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Diğer konuyu açan 200IQ da sen miydin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle bitcoin patlayacak diye bir şey olması mümkün değil. Bu dolar patlayınca ne yapacaksınız demekle aynı yere çıkıyor. Bitcoin zamanında 10 bin dolar olup rekor kırdığında da benzer yorumlar yapılıyordu, 20 bin olduğunda da benzer yorumlar yapılıyordu. Yıllar geçti yorumlar bir nebze değişmedi.

Sadece bitcoin yok bir sürü coin var hepsini mine edebilirsin. BTC sınırlı sayıda üretilecekmiş eğer bir gün biterse Etherium ve Doge geçerim

• Bitcoin yatırımım yok. Bundan mütevelli izleyiciler arasında olacağım. Ne yazık ki hala geleneksel yatırım olan altını tercih ediyorum

• bobsantino kullanıcısına yanıt

Profili herkese açtım hocam, bakabilirsiniz. ben önceki konudan haberdar değilim. Düşüş devam ettiğinden bu konuyu açtım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xakler

Öncelikle bitcoin patlayacak diye bir şey olması mümkün değil. Bu dolar patlayınca ne yapacaksınız demekle aynı yere çıkıyor. Bitcoin zamanında 10 bin dolar olup rekor kırdığında da benzer yorumlar yapılıyordu, 20 bin olduğunda da benzer yorumlar yapılıyordu. Yıllar geçti yorumlar bir nebze değişmedi.

Sadece bitcoin yok bir sürü coin var hepsini mine edebilirsin. BTC sınırlı sayıda üretilecekmiş eğer bir gün biterse Etherium ve Doge geçerim

Doların patlaması için Amerikada çok ciddi bir şey olması lazım( o bile yetmez ama neyse) yada türkiyenin ilerlemesi lazım. Bitcoinin patlaması için bir tweet, bir yasa, bir vergi vs. Yeterli

• Keşke dussede alttan girsek yigenim

• isimsiz755 kullanıcısına yanıt

Bitcoini bir ülke düşünürsek şu an dünyanın en zengin 10 ülkesi arasında. Sen bir tweet ya da bir yasa ile Japonyayı, Çini, Almanyayı devirebilir misin?

• isimsiz755 kullanıcısına yanıt

Vergi zaten alınıyor Amerika'da mesela.Trye de gelecek yakın zamanda vergi.

• Kaç yıldır aynı soru. Patlayacakta patlayacak 🤣
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xakler

Bitcoini bir ülke düşünürsek şu an dünyanın en zengin 10 ülkesi arasında. Sen bir tweet ya da bir yasa ile Japonyayı, Çini, Almanyayı devirebilir misin?

Merhaba hocam, bitcoin bir ülke değil malesef. Almanya dediğin ülke üretiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eazy-E

Kaç yıldır aynı soru. Patlayacakta patlayacak 🤣

2/3 ay önceki seviyelerine gelirse patlamış sayılıcak zaten hocam? Sıfır olucak demedim. Ayrıca hocam konunun sorusu patlayınca ne yaparsınız..

türkiyede yoldan geçen dayılar da bile abi 1 iken 3 oldu al al al edasıyla bitcoin alındığından dolayı bitcoini beklemediğim şekilde bir savunma oldu tabi  

• şuan zaten dottayım. btc patlarsa hiçbirşey yapmam.zararına mal satacak kadar zengin değilim

• Merhaba hocam bitcoin madenciliği ekran kartıyla yapılmıyor bilginiz olsun.

• kredi çekip alırım patlarsa

• 20.000$ dan alanlara 3.000$'a dusunce hahah diye gulen riske girmekten cekinen korkaklar ne gordu? btc'nin 58.000$ olmasini.

simdi de 50.000$'dan alanlara gulen ayda 1.000$'a turkmenistanli hizmetcilerin aldigi paraya calisanlar ne gorecek? bitcoinin gelecekte 100.000$ olacagini bu kadar basit.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • leop L kullanıcısına yanıt

Hocam, kendi paranızı nasıl değerlendirdiğiniz bizi ilgilendirmez. Patlasa ne yaparsınız demiştim.

• ozgur_298 O kullanıcısına yanıt

Hocam, ayrıntısını bilmiyorum ama kullanılıyor yani bir kısmında çünkü her yerde yazıyor  

• Bu ara cardano fena ucusta ben bnbciydim ama bnbde öldü. Maticte fena degil

• Hocam trde şuan idda mantığıyla coin al sat yaptıkları için patlamaları çok yakındır.3-4 yıl evvelde tarihi rekorlar satılan evler arabalar olmuştu sonuç gene hüsran.Ben kar skalamı belirledim ve hüsrandan önce çoktan satmış olacağım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.